טיפים לכתמים: איך מוציאים כתמים עקשניים, כמו עובש, מהבגדים?

לטפל בהם במסיר כתמים ביוטקס או בחומץ לפני הכנסתם למכונת הכביסה
להסרת כתמים ישנים עיקשים מבגדים, כדאי, בהתאם לכתם, לטפל בהם במסיר כתמים ביוטקס או בחומץ לפני הכנסתם למכונת הכביסה.

כתמים עיקשים בבגדים שלך? ישנן מספר דרכים להסיר כתמים אלו מהבגדים שלך. גלה מה אתה יכול לעשות כאן.

אם יש כלל אחד בכל הנוגע להסרת כתמים, הוא: לפעול מהר. על ידי תגובה מהירה, אתה מונע מכתמים להתמקם בבד ולהוציא אותם הרבה יותר קל. עם זאת, לא תמיד ניתן לנקוט בפעולה מיידית, למשל בגלל שאתם נמצאים בפומבי או שיש עובש בבגדים מבלי ששמתם לב. גם אז, ישנן דרכים שונות להסיר את הכתמים העקשניים הללו מהבגדים שלך. בואו נסתכל.

להסרת כתמים ישנים עיקשים מבגדים, כדאי, בהתאם לכתם, לטפל בהם במסיר כתמים ביוטקס או בחומץ לפני הכנסתם למכונת הכביסה.

הסר כתמים עיקשים

בין אם כתם שומן נעלם מעיניכם בבגדים שלכם או שיש עובש על מעיל החורף שלכם לאחר שהורדתם אותו מעליית הגג: לא ניתן לטפל מיד בכל הכתמים. יש לכם עובש בבגדים או כתם שומן ישן שאתם לא יודעים מה לעשות איתו? לאחר מכן פעל לפי העצה הבאה.

איך מוציאים כתמי שומן ישנים מבגדים?

האם אתה משתמש באבקה, קפסולות או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?
סקרנים כיצד ניתן להסיר כתמים עיקשים כמו עובש מבגדים
סקרנים כיצד ניתן להסיר כתמים עיקשים כמו עובש מבגדים?

קורה באופן קבוע שמקבלים מספר שפריצים על הבגדים במהלך הבישול, מבלי ששמתם לב לכך. איך אפשר להוציא כתם שומן כל כך ישן? על ידי טיפול במסיר כתמים ביוטקס. מסיר כתמים מהימן זה עשוי על בסיס אנזימים, מה שהופך אותו מתאים כמעט לכל הבדים. נסה תמיד מוצר חדש להסרת כתמים ישנים על אזור קטן ולא בולט לפני טיפול בכתם כדי לוודא שהבד מגיב היטב. האם זה המקרה? לאחר מכן כסו בו את כל הכתם והניחו לו להיספג כ-15 דקות לפני כביסה של הבגד כרגיל.

איך מוציאים עובש מהבגדים?

סקרנים כיצד ניתן להסיר כתמים עיקשים כמו עובש מבגדים? לאחר מכן בצע את השלבים הבאים:

  1. אחת הדרכים היעילות ביותר להוציא עובש מבגדים היא לטפל בכתם העובש באמצעות חומץ. לא רק שזה אוכל ריחות יעיל; זה גם הורג מיד את הפטריות, כך שריח העובש המעופש לא יחזור יותר. מרחו את החומץ על הכתם בעזרת צמר גפן או קצה מטלית והניחו לו לשבת במשך שעה.

  2. כדי לנטרל שוב את ריח החומץ, שטפו את הבגד כרגיל עם חומר ניקוי בעל ריח טרי כגון Robijn klein & תחושה ורודה חזקה. האם הכתם עדיין לא נעלם לגמרי? לאחר מכן חזור על שלבים 1 ו-2 פעם נוספת.

חשבת שאתה יכול לזרוק את המעיל העובש הזה? כפי שאתה יכול לראות, אין צורך בכך! עצות אלה הופכות את זה בקלות להסיר כתמים כגון עובש מהבגדים.