כך מנקים מזרון

כדי לשמור על מזרון רענן ונקי
כדי לשמור על מזרון רענן ונקי, ניתן לפזר מעליו סודה (סודה לשתייה).

מזרונים צריכים לסבול הרבה עם חיידקים, אבק ולכלוך אחר. לכן ניקוי שוטף חשוב מאוד. גלה כיצד לעשות זאת כאן!

כדי לקדם שנת לילה טובה, כדאי לנקות את המזרן באופן קבוע. המשך לקרוא כדי ללמוד את הדרכים הטובות ביותר לניקוי מזרון.

אנחנו מבלים כשליש מחיינו במיטה, אז למזרון שלך יש הרבה מה לסבול! מזרונים לוכדים שיער, אבק, לכלוך וקרדית האבק ועלולים להתלכלך מאוד. מזרונים הם השקעה ונועדו להחזיק מעמד. כדי למנוע את הידרדרות מצבם, חשוב לדעת כיצד לנקות מזרונים. עם זאת, זכור לקרוא את תווית הטיפול לפני טיפול במוצרים כלשהם ותמיד עקוב אחר ההוראות בקפידה.

רצוי לשים את המזרן בחוץ בשמש כל חצי שנה. הוציאו את המזרן החוצה והניחו לו לשבת תחת השמש במשך כשש שעות. אמנם זה עשוי להיות כאב להוביל את המזרון למטה, אבל זה יהיה שווה את זה - השמש תילחם בחיידקים שבמזרון שלך ותספק מיטה רעננה והיגיינית!

איך מנקים מזרון?

שאיבת אבק עם המזרן שלך מדי חודש אתה מסיר שאיבת אבק, תאי עור מתים ושאר פסולת שנאספת לאורך זמן. חשוב שתשתמשו בראש שואב אבק קטן, אחרת רק תפזר יותר לכלוך במיטה. אם ההוראות מצביעות על כך שלא ניתן לשאוב את המזרן, נגב את החיידקים ושאר הפסולת במטלית לחה והניח לו להתייבש.

האם אתה משתמש באבקה, קפסולות או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?
מזרון נקי ורענן חיוני לשנת לילה טובה
מזרון נקי ורענן חיוני לשנת לילה טובה.

ניקוי ריח עם כל הזיעה, האבק ושאר הריחות הלא נעימים שנספגים במזרון, הוא יכול להתחיל להריח לאחר זמן מה. כדי לשמור על מזרון רענן ונקי, ניתן לפזר מעליו סודה (סודה לשתייה). הניחו לו לשבת 30 דקות ואז שאבו אותו. סודה היא מפיג ריח טבעי שיעזור לנטרל ריחות רעים. האם אתה מעדיף משהו עם ריח נעים? לאחר מכן אתה יכול להוסיף כמה טיפות של שמן לבנדר לסודה. כך אתה מיד נותן למיטה שלך ניחוח רענן להפליא.

ניקוי והסרת כתמים ממזרון הסרת כתמים מהמזרן היא אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך הניקוי. מזרונים צריכים לסבול הרבה ולפעמים יכולים לבוא במגע עם הקאות, שתן, דם או זיעה. זה לא בדיוק נעים לניקוי, אבל ככל שתסיר אותו מהר יותר, כך תהיה פחות עבודה.

כדי לנקות ביעילות מזרון, יש לשטוף את הכתמים בהקדם האפשרי במטלית קרה ורטובה. השתמש רק במים קרים כי החום קובע את הכתם. טפפי בחוזקה על הכתם והימנע משפשוף או קרצוף, זה ידחוף את הכתם עמוק יותר לתוך הבד או יגדיל את הכתם. ניתן גם למרוח מעט אומו קליין אנד Powerful על הכתם ולאחר מכן לטפטף מעליו עם מטלית נקייה מעט לחה. בגלל העובי, מזרון מתייבש לאט מאוד, אז אל תעשה אותו רטוב מדי.

אם הכתמים עקשניים, אפשר לנסות חומר ניקוי חזק יותר. נקו את המזרן בתמיסה של 2 חלקים מי חמצן וחלק אחד של נוזל כלים. יש למרוח את התמיסה על החומר, להבריש מעליו בעדינות עם מברשת שיניים ולנגב אותה לאחר 5 דקות עם מטלית קרירה ולחה מעט.

מזרן ניקוי - 3 טיפים מהירים

  • הגנה: מגן מזרון עוזר למנוע חדירת כתמים לעומק המזרון, וניתן לשטוף אותו גם במכונת כביסה.

  • הפוך: הפוך את המזרן בכל עונה כדי למנוע נזק למזרון רק בצד אחד. מזרונים יכולים להיות כבדים מאוד, אז הקפידו לעשות זאת עם שני אנשים.

  • מאוורר: האיץ את תהליך הייבוש באמצעות מאווררים. כדי למנוע היווצרות עובש, חשוב לאפשר למזרן להתייבש לחלוטין לפני האיפור או השינה עליו.

מזרון נקי ורענן חיוני לשנת לילה טובה. לכן, הקדישו זמן מדי כמה חודשים לניקוי מזרון טוב; הגוף שלך יודה לך!