טיפים להסרת ריחות מהשטיח שלך

מלאו את כלי האידוי של השטיח בחומץ מזוקק כדי להסיר כל ריחות רעים מהשטיח או השטיח שלכם
מלאו את כלי האידוי של השטיח בחומץ מזוקק כדי להסיר כל ריחות רעים מהשטיח או השטיח שלכם.

אף אחד לא אוהב להיכנס לבית עם ריח רע. שמור על ריח רענן של חלל המגורים שלך על ידי כך שאתה יודע כיצד להסיר ריחות מהשטיח.

שטיחים מרימים את האסתטיקה של הבית שלך. זה יכול לקבוע את הטון של הבית שלך. עם זאת, החוטים המרובים התלויים על השטיח גורמים לכך שהכתמים וחלקיקי האבק מוטבעים בסיבים. השארת הכתמים ללא השגחה עלולה לגרום לסירחון. אי אפשר ליהנות מערב נטול מתחים בבית עם ריח לא נעים. זה נכון; הריחות ידועים כמשפיעים על מצב הרוח שלך. אז, אתה חייב לטפל בזה בהקדם האפשרי. בדוק את הדרכים הקלות להוציא ריחות רעים מהשטיח.

1) באמצעות סודה לשתייה

פזרו כמויות נדיבות של סודה לשתייה על השטיח והשאירו אותו למשך 15 עד 20 דקות. לסודה לשתייה יש תכונות אנטי-מיקרוביאליות ומסירות ריח. השתמש בשואב אבק כדי להסיר סודה לשתייה מהשטיח שלך.

2) תן לזה לנשום

אוורור נכון יכול לעשות פלאים. פתח את החלונות ואפשר לאוויר לזרום בחופשיות. זרימת האוויר תעזור לך להיפטר מכל ריחות מסריחים. אתה יכול גם לפזר סודה לשתייה על השטיח ולתת לו לתלות במקום מוצל במשך כמה שעות. אבק בעזרת ידית מטאטא כדי להסיר שאריות סודה לשתייה מהשטיח.

3) נקה בקיטור את השטיח שלך

השתמש בשואב אבק כדי להסיר סודה לשתייה מהשטיח שלך
השתמש בשואב אבק כדי להסיר סודה לשתייה מהשטיח שלך.

השכרת שואב קיטור אם אין ברשותך. מלאו אותו במים והעבירו אותו על השטיח שלכם. זכור לבדוק את ההוראות במדריך המוצר שלו כדי להשתמש בו בצורה נכונה. אתה יכול גם להשתמש במרכך בד כדי לשמור על שלמות הסיבים, והבד רך וחלק. שואב הקיטור יהרוג את כל החיידקים הגורמים לריח בקלות.

אם מציאת שואב קיטור היא טרחה, אתה יכול גם להשתמש במגב ספוג. עם זאת, זה עשוי להיות רעיון רע לנגב ספוג במהלך המונסונים. חשיפה ליותר מדי מים ללא אור שמש עלולה להפוך את השטיח שלך לריח יותר.

שמור את העצות האלה בהישג יד בפעם הבאה שאתה צריך להתמודד עם שטיח מסריח. אבל, זכור שאמצעי זהירות עדיף על ריפוי. דברים קטנים כמו אימון חיית המחמד שלך להתרחק מאזורי שטיח, שמירה על אוורור טוב של החדר ובקשה מהמעשנים להימנע מעישון על השטיח יכולים לעזור לך לשמור על השטיח שלך נקי ומריח טרי כל הזמן.

מלאו את כלי האידוי של השטיח בחומץ מזוקק כדי להסיר כל ריחות רעים מהשטיח או השטיח שלכם.

מאמרים בנושאים דומים
  1. טיפול בשעווה למשטחים
  2. הסרת כתמים מאריחים קלה
  3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
  4. אבן פולנית ונקייה
  5. ויניל נקי
  6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך