16 חומרי ניקוי שאתה צריך עבור הבית שלך

אתה צריך ערכת ניקוי ברמה הגבוהה ביותר
כדי להישאר בראש משחק הניקיון שלך, אתה צריך ערכת ניקוי ברמה הגבוהה ביותר.

כדי להישאר בראש משחק הניקוי שלך, אתה צריך ערכת ניקוי ברמה הגבוהה ביותר. הערכה צריכה להכיל את כל חומרי הניקוי כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן בחיפוש אחר סמרטוט ניקוי או בקבוק חומר ניקוי החלונות.

ניקיון הבית דורש מאמץ. אתה יכול להשיג רמה גבוהה של יעילות אם אתה מארגן את הזמן שלך וחומרי ניקוי. מאבק ועד סמרטוט ועד נוזלים להסרת כתמים, אתה חייב שיהיה לך את כל מה שאתה עשוי להזדקק לו בהישג יד. זה יבטיח ניקוי מהיר. למשל, אם אתם מנקים את שולחן הצד, תוכלו גם לנגב את המראה בשידה ובארון הבגדים מבלי לדחות אם כל חומר הניקוי נמצא אצלכם.

ריכזנו רשימה של חומרי ניקוי רב -תכליתיים שיהיו בהישג יד בערכת הניקוי שלך. אז בפעם הבאה שאתה רוצה לנקות משהו, אתה לא צריך להשקיע את הזמן שלך בחיפוש אחר חומרי ניקוי.

כך תוכל ליצור ערכת ניקוי רב-תכליתית ולהפוך למקצוען בתחזוקת הבית.

1) קבל תיק שירות

אל תזלזל בתועלת של תיק שירות. גם אם הבית שלכם קטן, נשיאת כלי ניקוי מחלל אחד למשנהו עלולה להיות מתישה. תיק שירות מבטיח שכל נוזל הניקוי, המברשות ומטלית הניקוי יהיו עליך. אתה יכול לשאת אותם מחדר אחד לשני ללא ידיים. זה עוזר לך גם לחסוך זמן. אתה לא צריך להמשיך ללכת למקור החפצים שלך בכל פעם שיש צורך בציוד ניקוי חדש.

2) תרסיס חיטוי רב תכליתי

תרסיס חיטוי רב תכליתי עוזר להרוג חיידקים מסוגים שונים של משטחים כגון מדפים, שולחנות, מתגים וכו'. השתמש בתרסיס חיטוי מתאים כגון תרסיס חיטוי רב תכליתי של Domex, אשר הורג חיידקים. בדוק תמיד על אזור נסתר קטן ושטוף כדי לבדוק תאימות תחילה. אל תשכח לקרוא את ההוראות על המוצר, ולבדוק אם הוא מומלץ למשטחים רכים ונקבוביים. אם הבקבוק של היצרן המקורי כבד מכדי להכנס לתיק השירות שלך, שפך כמות קטנה של תרסיס חומר החיטוי בבקבוק ריסוס ריק ונשא אותו.

3) מנקה רצפות

מדריך זה אמור לעזור לך להרכיב ערכת ניקוי רב-תכליתית לכל צורכי הניקוי שלך
מדריך זה אמור לעזור לך להרכיב ערכת ניקוי רב-תכליתית לכל צורכי הניקוי שלך.

כדי לנקות ולחטא את הריצוף, השתמשו בחומר טוב לניקוי רצפות. אתה יכול להשתמש במוצר מבוסס נתרן היפוכלוריט כגון Domex Floor Cleaner. זה הורג חיידקים. עקוב אחר ההוראות שעל האריזה לשימוש ומשטחים תואמים ובדוק תחילה על אזור לא בולט.

4) מגבונים מחטאים

גם מגבוני חיטוי נוחים לשימוש. פשוט החלק את המגבונים על פני השטח וסיימת. עם זאת, לא ניתן להשתמש במגבונים לחיטוי על משטחים נקבוביים כמו גרניט. זה פוגע באיטום שעליהם. בדוק את החבילה כדי לדעת הוראות שימוש נכונות.

5) מנקה חלונות

נגב משטחי זכוכית כמו חלונות, שולחן אוכל מזכוכית וכו' באמצעות חומר לניקוי זכוכית. אתה יכול להשתמש ב-Cif Glass Cleaner הזמין בשוק. קרא תמיד את האריזה לקבלת הוראות שימוש ובדוק על חלק קטן לפני השימוש. הם יכולים לשמש גם עבור ארונות המטבח שלך ומדפי תצוגה מזכוכית.

6) מנקה מטבחים

לניקוי משטחים שונים במטבח כגון הארונות, המדפים וכו'; אתה יכול להשתמש בחומר ניקוי למטבח כגון Cif Kitchen Cleaner, אשר זמין בקלות בשוק. בדוק את החבילה כדי להבין את הוראות השימוש הנכונות.

7) מנקה אמבטיה

חדר האמבטיה שלך הוא חלל שצריך לנקות אותו ביסודיות כדי לנקות אבק ולכלוך על המשטחים כמו משטחים, קירות, רצפה, אריחים וכן הלאה. ניתן להשתמש ב-Cif Bathroom Cleaner המנקה סימני מים ומשקעי סבון. בדוק את החבילה כדי להבין את הוראות השימוש הנכונות. ותמיד בדוק על חלק קטן כדי לבדוק תאימות.

8) נוזל לשטיפת כלים

נוזל לשטיפת כלים הוא חומר ניקוי שניתן להשתמש בו כדי לשטוף כלים, סכו"ם ועוד דברים רבים אחרים במטבח שלך. הבחירה המועדפת עלינו היא Vim Dishwash Gel, אשר זמין בקלות בשוק

9) מנקה שירותים

חדר האמבטיה והשירותים, בהיותם חללים רטובים ולחים, נוטים למשוך חיידקים וחיידקים. מומלץ לא רק לנקות אלא אפילו לחטא אותם. ניתן לנקות את האסלה לעומק באמצעות חומר ניקוי ומברשת זוויתית עם ידית ארוכה. אתה יכול להשתמש במוצרים כמו דומקס ניקוי שירותים. עקוב אחר ההוראות שעל האריזה לשימוש ומשטחים תואמים ובדוק תחילה על אזור קטן ולא בולט. אין לערבב חומצה ואקונומיקה.

10) סודה לשתייה

סודה לשתייה צריכה להיות מרכיב עיקרי ברשימת מרכיבי הניקוי הטבעיים שלך. זה עוזר לנקות כמעט כל סוג של כתם. היתרון שלו הוא שהוא שובר את הכתמים מבלי להיות חומצי או קשה על המשטחים. איכות זו הופכת אותו לחומר ניקוי אידיאלי לניקוי משטחים מרובים כולל אריחים, ריצוף וכן הלאה.

11) חומץ לבן

תכונות הניקוי של חומץ לבן דומות לאלו של סודה לשתייה. אפילו בהיותו עדין, הוא יכול בקלות לחתוך דרך שומן וסוגים אחרים של כתמים. אתה יכול להשתמש בו לניקוי משטחי זכוכית ועץ בין משטחים רבים אחרים. זה גם יכול לעזור בפתיחת סתימת ניקוז חדר האמבטיה סתומה.

12) אקונומיקה

אקונומיקה היא חומר חיטוי. זה גם עוזר להסיר כתמים קשים. אתה יכול להשתמש בו כדי לחטא דייס אריחים, צעצועים, ידיות לדלת. זה גם עוזר להאיר את כלי הזכוכית שלך ועוד הרבה יותר. לניקוי בטוח יותר, יש לדלל אותו תמיד במים. עדיף לעקוב אחר ההוראות שעל האריזה ולבצע תחילה בדיקת תיקון כדי לבדוק את התאימות שלה. תמיד ללבוש כפפות בזמן הטיפול באקונומיקה. שמור את האזור מאוורר היטב וילדים מחוץ להישג יד בעת השימוש באקונומיקה.

13) בד מיקרופייבר

הפוך את הניקוי שלך לידידותי לסביבה על ידי שימוש במטלית מיקרופייבר לשימוש חוזר. אלה מיועדים לניקוי אבק, קרצוף וניגוב משטחים כגון משטחי מטבח, שולחנות ואריחי אמבטיה. הם אינם משאירים אחריהם סימני מים או מוך. אז, אתה יכול להיות בטוח של ניקוי ללא רבב. יתרה מכך, מטלית מיקרופייבר קלה לניקוי ולשימוש חוזר. זה גם עוזר לך לחסוך בעלויות.

14) מברשת קרצוף ומברשת שיניים

ריכזנו רשימה של חומרי ניקוי רב-תכליתיים שיהיו בהישג יד בערכת הניקוי שלך
ריכזנו רשימה של חומרי ניקוי רב-תכליתיים שיהיו בהישג יד בערכת הניקוי שלך.

שמור מברשת קרצוף בגודל בינוני ומברשת שיניים בערכה שלך כדי לשפשף פינות וחריצים שקשה להגיע אליהם. אלה יהיו שימושיים לניקוי חלקי הראווה, הסכו"ם ודיס האמבטיה שלך. קנה מברשת נוחה לאחיזה ומעוצבת בצורה ארגונומית.

15) אבק יד

קיימים בשוק חומרי אבק ידניים עם כרית מיקרופייבר נשלפת. יש להם גם ידיות הניתנות להארכה כך שניתן להשתמש בהן כדי לאבק משטחים שקשה להגיע אליהם כמו מאווררי תקרה ופינות הקירות. ניתן לכבס את כרית המיקרופייבר במכונה.

16) כפפות ומשקפי בטיחות

אולי לא תרצה לנקות את קערת השירותים שלך בלי ללבוש כפפות מגן. הם עוזרים לך להימנע ממגע ישיר עם חיידקים הגורמים למחלות ותגובות אלרגיות. באופן דומה, שמור משקפי בטיחות בערכת הניקוי שלך והרכיב אותם בכל פעם שאתה מסיר קורי עכביש או שכבות אבק. שטפו תמיד את הכפפות ואת משקפי הבטיחות כדי לשמור אותם נקיים. מכיוון שהפריטים הללו יהיו במגע מתמיד עם העור שלך, תצטרך לנקות אותם גם כן.

טיפ מפתח:

יחד עם הטיפים הללו, יש גם כמה דברים שאולי אינם חלק מערכת הניקוי, אבל כדאי לשמור אותם בארון הניקוי או בקרבתו כמו מטאטא ומגב. וזכרו לטאטא ולאבק את הבית שלכם כל יום כדי להסיר לכלוך ואבק פני השטח. יחד עם מטאטא, תזדקק למחבת לאיסוף וסילוק האבק ביעילות.

הנה לך! מדריך זה אמור לעזור לך להרכיב ערכת ניקוי רב-תכליתית לכל צורכי הניקוי שלך.

תמיד לשטוף את הידיים היטב לפני ואחרי הניקוי. אתה יכול גם להשתמש בחומרי חיטוי ידיים המבוססים על אלכוהול, כגון אלה הזמינים מגלגל הצלה.