טיפים חכמים להסרת כתמי מכונת כביסה מהרצפה שלך

אתה יכול בקלות להיפרד מהכתמים הללו על ידי הזזת מכונת הכביסה מדי פעם וניקוי שטח הרצפה שמתחתיה
אתה יכול בקלות להיפרד מהכתמים הללו על ידי הזזת מכונת הכביסה מדי פעם וניקוי שטח הרצפה שמתחתיה.

האם פספסת כמה נקודות במהלך ניקוי הרצפה השגרתי שלך? החזר את הרצפה ללא רבב שלך באמצעות עצות ניקוי משטחים פשוטות אלה.

אם מכונת הכביסה שלך נשארת עומדת באותו מקום במשך ימים, היא עלולה לגרום לכתמים על האריחים שמתחתיה. עם הזמן, הכתמים הללו הופכים לעקשניים ואם נשארים ללא השגחה עלולים לפגוע ביופיים של האריחים שלך. אתה יכול בקלות להיפרד מהכתמים הללו על ידי הזזת מכונת הכביסה מדי פעם וניקוי שטח הרצפה שמתחתיה.

השתמש בעצות החכמות האלה כדי לחסוך לך זמן ומאמץ.

1) להיפטר משומן

הצטברות אבק מתחת למכונת הכביסה עלולה להפוך את הרצפה לשמנונית. קח דלי מים פושרים, הוסף 1 כוס חומץ יחד עם 4 כפיות. של ג'ל לשטיפת כלים אליו. אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי כדי להיפטר מכל ריח. מערבבים היטב את כל המרכיבים. כעת יש להשרות מטלית ניקוי בתמיסה זו ולנגב את הרצפה. השומן ייעלם תוך דקות. נגב שוב את הרצפה במים רגילים כדי לנקות את האזור ביסודיות. אתה יכול להשתמש בפתרון ניקוי זה על ריצוף לינוליאום, ריצוף עץ, ריצוף ויניל ואריחים. עם זאת, הימנעו מניקוי רצפות שיש באמצעותו.

2) להיפטר מחלודה

הצטברות אבק מתחת למכונת הכביסה עלולה להפוך את הרצפה לשמנונית
הצטברות אבק מתחת למכונת הכביסה עלולה להפוך את הרצפה לשמנונית.

אי הזזת מכונת הכביסה או העגלה במשך ימים עלולה לגרום לכתמי חלודה על הרצפה. כדי לנקות זאת, נגב את האזור עם מטלית כותנה יבשה. לאחר מכן, פזרו מעט סודה לשתייה על הכתמים. השאר את זה למשך 1-2 שעות. לאחר מכן, הרטיבו מטלית כותנה יבשה בכמה טיפות חומץ ושפשפו את האזור המוכתם עם מטלית זו. זה אמור לנקות את כתמי החלודה. נגב את האזור במים רגילים והניח לו להתייבש לפני שתחזיר את מכונת הכביסה שלך. אם הכתמים לא יורדים, חזור על אותו הליך פעם נוספת.

3) להיפטר מסימני עגלות

עגלה עוזרת לנו להזיז את מכונת הכביסה שלנו בקלות. אבל החיכוך בין הגלגלים לרצפה יכול להשאיר סימנים על הרצפה שלך. כדי להיפטר מהפסים האלה, הוסף 3 כפיות. של ג'ל לשטיפת כלים בקערה עם מים פושרים. השרו מטלית ניקוי בתמיסה זו ונגבו את הרצפה. אם קשה להסיר את הסימנים, הכינו תערובת באמצעות 1 כוס סודה לשתייה ו-3 כפיות. של מים. מרחו תערובת זו על האזור המוכתם והניחו לה לנוח במשך 30 דקות. נגב את התערובת עם מטלית רטובה כדי להסיר את הכתמים הקשים.

נסה את הטיפים האלה ותראה את התוצאות בעצמך!