איך להסיר כתמי חלודה מהבגדים?

כיצד להסיר כתמי חלודה מבגדים
כיצד להסיר כתמי חלודה מבגדים.

בין אם זה משרשרת אופניים או מגדר ישנה - חלודה יכולה להכתים בגדים מהר! גלה כיצד לטפל מראש ולהסיר כתמי חלודה בעזרת עצות המומחים שלנו.

כשמזג האוויר נעים, ואנחנו בחוץ ונהנים בחיק הטבע, אין זה פלא אם הדבר האחרון שעל דעתנו הוא כיצד להסיר חלודה. עם זאת, ברזל ופלדה משמשים לייצור פריטים יומיומיים רבים, ממעקות ועד כלי גינון - וכאשר חומרים אלו באים במגע עם אוויר ומים, חלודה בוודאי תבוא בעקבותיו.

חלודה מורכבת מתחמוצת ברזל, ובגלל האופי העיקש של סימן מסוים זה, יכול להיות קשה לדעת כיצד להסיר כתמי חלודה מבגדים. מתקלף ונמרח בקלות לכתם גדול יותר, חלודה נראית הרבה יותר גרוע ממה שהיא - כך שאין סיבה שהסרת חלודה תהיה בלתי אפשרית.

עכשיו אתה יודע איך להסיר כתמי חלודה מבגדים בקלות
אז, עכשיו אתה יודע איך להסיר כתמי חלודה מבגדים בקלות!

ניקוי חלודה מסחרי זמין ברוב חנויות לחומרי בניין ונועד להסיר חלודה מבגדים על רוב החומרים. עם זאת, הפתרון הכימי של מוצרים אלה הוא לעתים קרובות חזק, ואתה צריך להיות זהיר מאוד לבדוק אותו על אזור קטן ולא בולט של פריט הלבוש שלך תחילה. שקול תמיד את הוראות היצרן, ועקוב אחר תהליך הסרת הכתמים עם מחזור כביסה וחומר ניקוי איכותי כמו Omo ultimate liquid.

כיצד להסיר כתמי חלודה מבגדים

התשובה המתבקשת היא להתרחק מחלודה לחלוטין; אבל כולנו יודעים שכשהשמש בחוץ, שום כתם לא ימנע מאיתנו להעיף כמה המבורגרים על הברביקיו. במקום זאת, לימוד שיטות הסרת חלודה אלו אומר שתדע בדיוק מה לעשות כאשר הבלתי נמנע יקרה.

  • זוז מהר. ככל שתוכל להסיר חלודה מהבגדים מהר יותר, כך יקטן הסיכוי לשקוע ולהתייצב בחומר.

  • לימון או חומץ לבן הם האויבים הגרועים ביותר של חלודה. הנח את הבגד שלך על מגבת ישנה והרו את האזור הפגוע בחומץ לבן או חצי לימון חתוך.

  • ספוג את הכתם במגבת לבנה נקייה או ספוג כדי לספוג את הצבע האדום.

  • הנח את פריט הלבוש שלך באור שמש ישיר כדי שהכתם ימשיך לדהות.

  • לשטוף כרגיל עם חומר ניקוי באיכות טובה. בחרו בחומר ניקוי עם כוחות הסרת כתמים יעילים במידת האפשר - אנחנו אוהבים במיוחד את Omo ultimate liquid, שיכול לשמש גם כטיפול מקדים. פעל תמיד לפי הוראות היצרן וכבס בהגדרה המומלצת, כמפורט בתווית הטיפול בבגד.

  • השאירו לייבוש וחזרו על שלב שני במידת הצורך.

אז, עכשיו אתה יודע איך להסיר כתמי חלודה מבגדים בקלות! ניקיון הוא לעתים קרובות שאלה של הידע הנכון במקום לקרצף במשך שעות: ברגע שאתה מבין עם מה אתה מתמודד, למצוא פתרון קל.