כיצד להסיר כתמי חלודה מבגדים?

הרבה יותר קל להסיר כתמי חלודה מהבגדים כאשר הם מטופלים מראש במסיר כתמי חלודה יעיל
הרבה יותר קל להסיר כתמי חלודה מהבגדים כאשר הם מטופלים מראש במסיר כתמי חלודה יעיל, ולאחר מכן נשטפים כרגיל במכונת הכביסה עם חומר ניקוי כביסה באיכות טובה.

כולם אוהבים רכיבה על אופניים, אבל כתמי חלודה משרשראות שמנוניות עלולים להיות קשים על בגדים. גלה כיצד להסיר כתמי חלודה עם 3 השלבים הקלים שלנו!

בימי שמש, זה נהדר לצאת עם המשפחה לטיול אופניים, אבל לפעמים אנחנו מביאים הביתה מבקר לא רצוי - חלודה. רשתות אופניים ישנות ידועות לשמצה בכך שהן משאירות כתמי חלודה על בגדים, אך החדשות הטובות הן שלא קשה להסיר אותן כפי שאתה עשוי לחשוב. אם אתה רוצה לדעת כיצד להסיר סימני כתמי חלודה מבגדי האופניים האהובים עליך, הנה מדריך פשוט שלב אחר שלב.

השתמש במסיר כתמים על בסיס חומצה על כתמים לפני הכביסה, עם חומר ניקוי חזק עדין על הבגדים שלך. Breeze עם activbleach מתמודד עם יותר כתמים מכל חומר ניקוי אחר של Breeze, עם טכנולוגיית הלבנה מוגנת בפטנט שתעזור לנקות את הבגדים שלך. בדוק תמיד מסירי כתמים על אזור לא בולט תחילה כדי למנוע נזק לבד או שינוי צבע.
על אילו נושאים תרצה לקרוא?

שלבים מרכזיים להסרת חלודה

הרבה יותר קל להסיר כתמי חלודה מהבגדים כאשר הם מטופלים מראש עם מסיר כתמי חלודה יעיל, ולאחר מכן שוטפים כרגיל במכונת הכביסה עם חומר ניקוי כביסה באיכות טובה. הנה איך לגרום לבגד שלך להיראות רענן ונקי:

  • שלב 1: מרחו מסיר כתמי חלודה

גלה כיצד להסיר כתמי חלודה עם 3 השלבים הקלים שלנו
גלה כיצד להסיר כתמי חלודה עם 3 השלבים הקלים שלנו!

חומצה מהווה מסיר כתמי חלודה נהדר מכיוון שהיא עוזרת להמיס חלודה ומקלה על שטיפת הכתם במים. כמה מהחומצות הבטוחות ביותר לשימוש הן אלו שנמצאות באופן טבעי - כמו מיץ לימון. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, ערבבו מיץ לימון עם כמות קטנה של מלח - מספיק כדי ליצור משחה. מרחו את המשחה הזו על הבגדים והשאירו למשך 30 דקות. המלח פועל כחומר שוחק עדין, שעוזר להרים בעדינות את הכתם מהחומרים.

  • שלב 2: לשטוף עם חומץ

עוד חומר ניקוי מעולה על בסיס חומצה שעובד מצוין על כתמי חלודה הוא חומץ (וודאו שאתם משתמשים בחומץ לבן לבגדים לבנים או שאולי יש לכם כתם נוסף על הידיים). לפני שמכניסים את הבגדים למכונת הכביסה, שטפו את משחת הלימון והמלח מהחומר עם מעט חומץ לא מדולל. זה יעזור להמיס את החלודה עוד יותר. אל תדאגו מהריח החזק - זה אמור להיעלם לחלוטין לאחר כביסה טובה במכונה.

  • שלב 3: לשטוף עם חומר ניקוי

השלב האחרון בכל הנוגע להסרת חלודה הוא לכבס את הבגדים שלך במכונת הכביסה עם חומר ניקוי כביסה יעיל כמו בריז. כל שעליך לעשות הוא לשפוך את Breeze למגירה או לתוף של מכונת הכביסה שלך ולשטוף את הבגדים שלך במים חמים של כ-30 מעלות - הטמפרטורות הקרירות הללו נהדרות עבור הסביבה ועבור החשבונות שלך. בדוק תמיד כדי לוודא שהכתם הוסר לחלוטין לפני הייבוש. במידת הצורך, חזור על שלבים 1-3.

עכשיו כשאתה יודע כיצד להסיר חלודה מפריטי הלבוש האהובים עליך, אין צורך לדאוג לגבי שרשראות אופניים חלודות כשאתה יוצא לרכיבה על אופניים עם המשפחה שלך. חלודה אולי נראית רע - במיוחד על בגדים לבנים - אבל באמת לא כל כך קשה להסיר אותה. אז צאו לשם ותהנו - אבל הקפידו לשמור קצת מיץ לימון, חומץ ובריזה בארונות שלכם בבית, לכל מקרה.