להביא הביתה גור חדש: טיפים לטיפול בחיות מחמד

קרא את המדריך האולטימטיבי שלנו לטיפול בגורים חדשים לחיות מחמד ולמד הכל
קרא את המדריך האולטימטיבי שלנו לטיפול בגורים חדשים לחיות מחמד ולמד הכל, החל מהגהת גורים בבית שלך וכיצד להתמקם בו, ועד לאילוף כלב!

קרא את המדריך האולטימטיבי שלנו לטיפול בגורים חדשים לחיות מחמד ולמד הכל, החל מהגהת גורים בבית שלך וכיצד להתמקם בו, ועד לאילוף כלב!

שלבים מרכזיים:

בצע את השלבים הבאים לאימון הגור שלך בסיר:

 1. הציגו אותם לשטח החיצוני בהקדם האפשרי.
 2. עמוד איתם בזמן שהם חוקרים.
 3. אם הם משתמשים בחלל, תגמל אותם בפינוק.
 4. בכל פעם שהם יוצאים החוצה ללכת לשירותים, חזרו על הפרס - פשוט!

הם חמודים, רכים ותמיד מוכנים לשחק - מה אין לאהוב בגורים? אם החלטתם שהגיע הזמן לראות על מה כל המהומה ולהביא הביתה מכונת חיבוק קטנה משלכם, כנראה שאתם מאוד מתרגשים! אבל יש לא מעט עבודה קשה בטיפול בגור חדש. בדיוק בשביל זה ריכזנו את המדריך הזה שמתאר את כל מה שאתה צריך לדעת, מטיפול בחיות מחמד ועד הגנת גורים.

כשאתה מביא הביתה גור חדש, וודא שאין לך אורחים בסביבה במשך כמה ימים כדי שתוכל ליצור מרחב שקט ובטוח לבן משפחתך החדש. זכור כי גם כאשר אתה מנסה כמיטב יכולתך לאלף את הגור שלך, הוא עדיין יכול לעשות תאונות. ודא שיש לך חומר ניקוי חזק, מבוסס אקונומיקה, כמו אקונומיקה עבה של Domestos בקרבת מקום כדי להרוג כל חיידקים.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

מה לקבל עבור כלב חדש

לפני שאתה מביא את הגור שלך הביתה, תצטרך להצטייד בציוד. הנה מה שתצטרך:

 • מיטת כלב מתאימה, שמיכות וארגז לנסיעות או טיולים לווטרינר
 • אוכל לגורים
 • קערות מזון ומים ללא קצה
 • פינוקים
 • צווארון ועופרת
 • צעצועי לעיסה בטוחים
 • חומר ניקוי רב עוצמה מסיר כתמים וריחות, כמו אקונומיקה עבה של Domestos
 • וטרינר מקומי
 • ביטוח חיות מחמד

מביאים הביתה גור חדש

כאשר אתה מקבל גור, היום הראשון בבית הוא יום חשוב מאוד! סביר להניח שהגור החדש שלך יהיה קצת עצבני ויזדקק לזמן להתמקם. כדי לעזור לו להרגיש בנוח, כדאי להביא איתו משהו, כמו שמיכה, שהוא מכיר ויש לו את ריח על.

הקפד להגן על כלבלבים בבית שלך כדי לשמור על החבר הקטן שלך בטוח
הקפד להגן על כלבלבים בבית שלך כדי לשמור על החבר הקטן שלך בטוח.

ודא שהבית שלך שקט ושליו במשך היומיים הראשונים שלהם והכיר להם את המיטה שלהם בזמן שמעט מאוד אנשים נמצאים בסביבה. תן להם לחקור ולהרגיש נוח, להסתגל לסביבה החדשה שלהם בלי יותר מדי רעש או מהומה. כמו כן, זכרו לשים שפע של עיתונים או כריות גורים סביב אזור השינה שלהם במקרה של תאונות! אילוף בסיר הגור שלך יגיע קצת מאוחר יותר.

איך לאמן את הכלב שלך בבית

לאחר שבן המשפחה החדש שלך התמקם, הגיע הזמן ללמוד כיצד לטפל בכלב וכיצד לאלף את הכלב שלך בבית. אם יש לך חברים או משפחה שכבר יש להם גורים, אל תפחד לבקש מהם עזרה!

כשזה מגיע לאילוף כלב בבית, המטרה העיקרית שלך היא לתגמל התנהגות טובה. למשל, אם הם יוצאים החוצה ללכת לשירותים, תנו להם פינוק. הם יתחילו לקשר את ההתנהגות הטובה הזו לתגמולים, אז הם יעשו זאת יותר!

טיפול בגור חדש הוא די פשוט. ודא שאתה נותן להם מזון לגורים שיעזור להם לגדול וחזקים, לשמור אותם נקיים עם שמפו כלבלב, ולוודא שהם מבצעים פעילות גופנית סדירה. מצא וטרינר מעולה שיטפל בהם והיזהר בעת הכנסת גור חדש לכלב שכבר יש לך!

הגנת גורים בבית שלך

הקפד להגן על כלבלבים בבית שלך כדי לשמור על החבר הקטן שלך בטוח. אל תשאיר זבל או חפצים קטנים שוכבים בסביבה שהם עלולים לאכול, היזהרו מצמחים שעלולים להיות רעילים להם, ופנו סכנות מעידה או מזעזעות, כגון חוטים נגררים, מהרצפה שלכם.

ברגע שהגור שלך יגיע לבית, הוא יתייצב בתוך זמן קצר אם תמלא אחר העצה הזו! רק זכור לשמור על הבית שלך בשקט במשך היומיים הראשונים, למקרה שהגור שלך יילחץ מהרבה רעש. ברגע שהם הפכו את הבית שלך למאורה שלהם, הדברים יכולים לחזור לקדמותם - ועכשיו יש לך חבר לכל החיים!