כך תוכלו לנקות ולחטא צעצועים לילדים.

קראו כאן את הטיפים שלי כיצד לנקות צעצועי עץ
קראו כאן את הטיפים שלי כיצד לנקות צעצועי עץ, צעצועי חיבוק, דינוזאורים מפלסטיק ואבני בניין דופלו.

צ'רלי קים נותן עצות ניקוי לאבני בניין, חיות קטיפה וצעצועים מפלסטיק

יש יותר ויותר ילדים ואיתם צעצועים בחוג החברים שלי. מאז, נושא פופולרי היה כיצד לשמור על ניקיון צעצועים מכל הסוגים ואיזה אמצעי היגיינה מוגזמים. קראו כאן את הטיפים שלי כיצד לנקות צעצועי עץ, צעצועי חיבוק, דינוזאורים מפלסטיק ואבני בניין דופלו:

מוצרי שבעת הדורות מורכבים מ-97 אחוז מרכיבים צמחיים ומתכלים. בין אם חומר ניקוי, חומר ניקוי לכל מטרה, ניקוי אמבטיה או שירותים - שבעה דורות מנקים גם את המצפון הירוק שלך!

1. האם צעצועי קטיפה וחיבוק יכולים להיכנס למכונת הכביסה?

זה עובד עם עץ לא מטופל כמו גם עם אבני בניין צבעוניות או לכה וצעצועים מעץ מכל הסוגים
זה עובד עם עץ לא מטופל כמו גם עם אבני בניין צבעוניות או לכה וצעצועים מעץ מכל הסוגים.

צעצועי קטיפה וחיבוק יכולים להיות חיידקים אמיתיים. אם אתה חושב שלתינוקות ופעוטות יש קשר הדוק מאוד איתם, מומלץ לנקות באופן קבוע. אבל זה לא חייב להיות תרסיס חיטוי אגרסיבי. ניתן לכבס בקלות צעצועי קטיפה עשויים כותנה ופוליאסטר במכונת הכביסה. בדרך כלל תמצאו על צעצוע החיבוק כביסת כביסה עם מידע על תוכנית הכביסה המומלצת והטמפרטורה המקסימלית. השתמש במשורה בדטרגנט הכבד הרגיל שלך והוסף תערובת של אבקת אפייה ו-3 כפות חומץ. זה גם מסיר כתמים עיקשים. כדי לשטוף את הכלב המפוחלץ האהוב עליך בעדינות, עדיף להשתמש בשקית כביסה. אבל אפילו צעצועים רכים שאינך יכול לכבס במכונת הכביסה יכול להיות ללא חיידקים בקלות. שים אותם בשקית מקפיא במקפיא למשך 24 שעות לפחות. זה מובטח להרוג את כל החיידקים והחיידקים.

2. איך מנקים טבעות בקיעת שיניים?

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

מובן מאליו שצריך לנקות באופן קבוע את הנשכן שתמיד יש לתינוק שלכם בפה. הדרך הטובה והקלה ביותר היא להרתיח מים ולהניח את הנשכן באמבט המים החמים למשך כ-10 דקות. זה הורג את כל החיידקים והחיידקים הקיימים.

3. איך מנקים צעצועי עץ?

לפעמים קוראים פתקים שאפשר לכבס צעצועי עץ במכונת הכביסה. הייתי נוהג בזהירות כאן. עץ לא מטופל עלול להתנפח במים ולהיות בלתי שמיש לאחר מכן. תארו לעצמכם שהמסילות לרכבת העץ האהובה כבר לא משתלבים זה בזה. עדיף לנגב מדי פעם צעצועי עץ במים פושרים ובנוזל כביסה או בתמיסת חומץ מדוללת מאוד ובמטלית חדשה ונקייה. זה עובד עם עץ לא מטופל כמו גם עם אבני בניין צבעוניות או לכה וצעצועים מעץ מכל הסוגים. אם לכלוך כבד או שאריות מזון יידבקו לצעצוע, תוכלו להשתמש בצד הגס של ספוג ניקוי כדי לעזור. עם זאת, היזהר לא לגרד את הצבע.במידת הצורך, אתה יכול להחליק צעצועי עץ לא מטופלים עם נייר זכוכית עדין.

4. האם ניתן להכניס צעצועי פלסטיק למכונת הכביסה או למדיח הכלים?

על פי הוראת הצעצועים האירופית, מאז 2013 צעצועים מכל הסוגים צריכים להיות מיוצרים בצורה כזו שאין סיכון לזיהום או מחלות. המשמעות היא שלכלוך אסור שיצליח לחדור לצעצוע. צעצועים לילדים מתחת לגיל 3 חייבים להיות ניתנים לניקוי ביד או במכונת הכביסה מבלי שבטיחות הצעצוע תסכן לאחר מכן. צעצועים ממותגים איכותיים מפלסטיק או פלסטיק צריכים להיות יציבים בצבע עד סביבות 85 מעלות. אתה יכול גם לנגב בקלות צעצועי פלסטיק עם מים פושרים, נוזל כביסה או תמיסת חומץ מדוללת מאוד ומטלית חדשה ונקייה. אבל מכונת הכביסה יכולה לשמש גם כאן. הקפידו לכסות היטב את חתיכות הפלסטיק הקטנות. ארזו אותם בשקית כביסה ותן, למשל, מגבות להוסיף. עדיף להשתמש במחזור כביסה בצמר ב-40 מעלות, שאין לו מחזור סחיטה. המדיח מתאים גם לניקוי צעצועי פלסטיק. שימו לב לתכנית גם כאן: תכנית הזכוכית מומלצת, שכן הטמפרטורה של תכנית הכביסה הרגילה גבוהה מדי. השתמש בחומר שטיפה במקום חומר ניקוי למדיח כלים. ודא שלא יישארו סבון או חומר ניקוי על הצעצוע לאחר הניקוי ושטפו או נגבו שוב במים נקיים במידת הצורך. השתמש בחומר שטיפה במקום חומר ניקוי למדיח כלים.ודא שלא יישארו סבון או חומר ניקוי על הצעצוע לאחר הניקוי ושטפו או נגבו שוב במים נקיים במידת הצורך. השתמש בחומר שטיפה במקום חומר ניקוי למדיח כלים. ודא שלא יישאר סבון או חומר ניקוי על הצעצוע לאחר הניקוי ושטוף או נגב שוב במים נקיים במידת הצורך.