פרספקטיבה טובה יותר: העצות הטובות ביותר לניקוי המשקפיים שלך

הבריק את הכוסות עם מטלית לניקוי משקפי מיקרופייבר
לבסוף, הבריק את הכוסות עם מטלית לניקוי משקפי מיקרופייבר.

אתה יכול לקבל פרספקטיבה טובה רק עם משקפיים נקיים. אנו נראה לך כיצד לנקות אותם ונסתכל מקרוב על טיפים מהאינטרנט עבורך.

במבט ראשון:

  • נקה את המשקפיים בעדינות

  • נוזל כביסה לכתמים עיקשים

  • אסור לעשות ניקוי

  • אחסון וטיפול

  • נקה מטלית לניקוי משקפיים

אנשים אוהבים במיוחד להדביק משקפי שמש בשיער. זה פרקטי ונראה טוב. למרבה הצער, זה יכול לשרוט את הציפוי על המשקפיים שלך. לכן, למרבה הצער, האף הוא החלק היחיד בראש שלך שעליו אתה צריך להרכיב את המשקפיים שלך.

נקה את המשקפיים בעדינות

מיקרופייבר לחיים הארוכים ביותר

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

עדשות משקפיים רגישות מאוד. לכן, יש להיזהר בעת הניקוי. עדיף לשטוף אבק ואבקה מתחת למים זורמים. לאחר מכן יבש את הכוסות על ידי טפטוף בזהירות עם מטלית כותנה, למשל ב. מגבת תה. לבסוף, הבריק את הכוסות עם מטלית לניקוי משקפי מיקרופייבר.

ניקוי מהיר של משקפיים לדרך

מטליות ניקוי לכוסות ארוזות בנפרד מתאימות לנסיעות. אלו מושרים בחומר ניקוי מסיר שומנים ומסירים כתמים במהירות וביעילות. הודות למרכיבים מיוחדים ועדינים, הם מתאימים לרוב גם לכוסות פלסטיק.

נוזל כלים לכתמים עיקשים

כל מי שמרכיב משקפיים יודע ש: טביעות אצבע, חרקים או אבקה משאירים לכלוך עיקש על המשקפיים. יש טריק בדוק ונכון נגד זה. פשוט שים טיפה קטנה של נוזל כביסה על הכוסות, למשל משבעה דורות. שפשוף עדין יסיר את הכתמים. לאחר מכן שטפו את הכוסות במים קרים, יבשו והברקו אותן כמתואר לעיל. אגב, זה מתאים לכל המשקפיים!

העור שלנו נושם ומפריש מלחים תוך כדי. אלה יכולים להיצמד למשקפיים ולהיתקע. גבישי מלח אלו מובילים בקלות לשריטות עדינות. אם תנקו את המשקפיים מדי ערב, המלחים עדיין לא התמצקו והמשקפיים שלכם יישארו מוגנים היטב.

האסור לניקוי משקפיים

  • ניקוי עם בגדים:

גם אם זה פשוט מפתה, ניקוי והברקה עם בגדים - כמו הטי שירט שלך - זה לא רעיון טוב. חלקיקי לכלוך עדינים בסיבים עלולים לשרוט ולקהות את המשקפיים שלך. בנוסף, סיבי כותנה נדבקים לרוב לזכוכית או לפלסטיק, ולכן בכל מקרה יש לשפשף עם מטלית מיקרופייבר.

  • יבש עם מגבות נייר

לעולם, אפילו לא במקרה חירום, אסור להשתמש במגבת נייר - כמו מטפחת או מגבת מטבח - כדי לנגב או לייבש את המשקפיים. גם אם הבד רך למגע: הסיבים מחוספסים הרבה יותר מסיבי בד. כתוצאה מכך, הם לא יכולים לספוג אבק ולגרום לשריטות עדינות שעלולות לקהות את המשקפיים שלך בטווח הארוך.

  • הסר שריטות, למשל ב' עם משחת שיניים:

נקה מטלית לניקוי משקפיים
נקה מטלית לניקוי משקפיים.

החדשות הרעות תחילה: קשה מאוד להסיר שריטות בזכוכית אמיתית. במקרה של שריטות עמוקות יותר, אפילו לאופטיקאי אין אונים. אז עדיף לדבר תחילה עם מומחה משקפיים אם וכיצד תוכל להבריק את המשקפיים שלך.

יש אינספור טיפים באינטרנט למשקפי פלסטיק כיצד להסיר שריטות בעזרת תרופות ביתיות. מומלצת משחת שיניים או שמן תינוקות. אם אתה רוצה לנסות את התרופות הביתיות האלה, נא לנקוט בזהירות רבה. ודא כי משחת השיניים אינה מכילה חומרי שוחקים. אחרת אתה רק תחמיר את המצב. זה חל במיוחד על משקפי פלסטיק ומשקפי שמש רגישים, אשר ציפוייהם עלולים להינזק מהחומרים השוחקים. ניתן להבריק בשמן תינוקות עם מטלית מיקרופייבר רכה. ניתן להסתיר שריטות שטחיות כאשר השמן מתיישב בחריצים.

באופן כללי, אמצעים מיוחדים להסרת שריטות מתאימים יותר. אתה יכול לקבל את זה מהאופטיקאי האמין שלך.

אחסן וטפל במשקפיים שלך

כאשר קניתם את המשקפיים שלכם, כנראה קיבלתם נרתיק משקפיים יציב. אם לא, כדאי לעשות את זה מהר! נרתיק הוא המקום הטוב ביותר לשמור בו כאשר המשקפיים לא יושבים על האף. עטפו את המשקפיים בבד המיקרופייבר והניחו את המשקפיים על הצד המרופד של המארז.

אם תרצו להוריד את המשקפיים לזמן קצר בלבד, קפלו את הרקות והניחו מעליהם. אסור לשים את המשקפיים על המשקפיים, אחרת לא ניתן למנוע שריטות.

היזהרו מטמפרטורות בינוניות. חום או קור קיצוניים - למשל, אם משאירים את המשקפיים ברכב - הופכים את החומרים לנקבוביים ובכך מקצרים את אורך חייהם. סאונה, חימום או לוח המחוונים הם טאבו עבור המשקפיים שלך!

שטפו את מטלית הניקוי של המשקפיים

קל לטפל במטליות ניקוי למשקפי מיקרופייבר. כדאי לשטוף אותם מדי פעם ביד באמצעות חומר ניקוי עדין או במכונת כביסה בטמפרטורה נמוכה. נא לא להשתמש במרכך כביסה, שכן זה יקשה על הבד לספוג נוזלים מאוחר יותר.

הדרך הטובה ביותר לייבש את הבד היא לתלות אותו או לשים אותו במייבש הכביסה.