כיצד להיפטר מכתמים עקשניים על דגמים שונים של בגדי עיד

גלה דרכים שונות לניקוי כתמים על בגדי עיד על פי הסוגים והדגמים הבאים
יאללה, גלה דרכים שונות לניקוי כתמים על בגדי עיד על פי הסוגים והדגמים הבאים!

עיד הוא אחד הרגעים היקרים שבהם כל בן משפחה יכול להתאסף, לשוחח וליהנות ממגוון מנות חג ביחד. בעיצומם של החום וההתרגשות האלה, זה לא נדיר שכתמי אוכל, עוגה או אדמה נדבקים ומזהמים את בגדי העיד שלך.

עיד הוא אחד הרגעים היקרים שבהם כל בן משפחה יכול להתאסף, לשוחח וליהנות ממגוון מנות חג ביחד. בעיצומם של החום וההתרגשות האלה, זה לא נדיר שכתמי אוכל, עוגה או אדמה נדבקים ומזהמים את בגדי העיד שלך. למעשה, הבגדים בהם משתמשים ברגע החג הם לרוב בגדים חדשים מיוחדים ואתם רוצים מאוד לדאוג למצבם. אם בגדי האיד של המשפחה שלך כבר מלוכלכים או מוכתמים, אין צורך להיכנס לפאניקה. בצורה הנכונה תוכל להפיק את המרב מכתמים ולגרום לבגדים שלך להיראות שוב כמו חדשים. יאללה, גלה דרכים שונות לניקוי כתמים על בגדי עיד על פי הסוגים והדגמים הבאים!

דגמי בגדי eid 2019 וטיפים לניקוים מכתמים

הטרנד של בגדי האיד הולך וגדל כעת. עם ההתפתחות המהירה בעולם האופנה, בכל שנה יש תמיד דגמי לבוש חדשים הפופולריים לשימוש ברגע החג. כל דגם של בגדי עיד עשוי בדרך כלל מחומרים שונים. לשם כך, אם בגדי האיד של משפחתך מוכתמים, כדאי לנקות אותם בצורה הנכונה בהתאם למאפייני חומר הלבוש. יאללה, גלו את הטרנדים השונים בבגדי האיד 2019 וכן טיפים לניקוים מכתמים!

1. עבאיה

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?
דגמי בגדי עיד וטיפים לניקוים מכתמים
דגמי בגדי עיד וטיפים לניקוים מכתמים.

Abaya הוא אחד הטרנדים הנפוצים ביותר של בגדי עיד על ידי נשים. אביה עצמה היא סוג של שמלה בצורת שמלה שמקורה מאזור המזרח התיכון. סוג הבד המשמש לאבאיה הוא מגוון מאוד, החל מפורסן, מאליקי, לקסוס, האריר ועד קרפ סעודי. בשל צורתו ואורכו הרופפים, הוא מקל על הכתמה של העבאיה בעת שימוש. עם זאת, ישנם כמה דברים חשובים שעליכם לשים לב אליהם כאשר אתם רוצים לנקות את הכתמים על העבאיה.

אחד מהם הוא להימנע מכביסה במכונת כביסה. מצד שני, עדיף לשטוף אותו ידנית ולהשרות אותו במים חמימים, שכן זה ישמור על צבע הבד שלם ויעזור לדהיית הכתם. הימנעו גם מצחצוח העבאיה כדי שהבד לא ייפגע בקלות. להסרת כתמים עקשניים, פשוט מרחו חומר ניקוי נוזלי המסוגל להסיר כתמים בהחלקה אחת כגון תמצית בושם Rinso molto על החלק המוכתם של העבאיה.

2. חולצת טוניקה

לצעירים, חולצת טוניקה בשילוב עם חותלות היא בחירה נפוצה עבור דגם שמלת האיד 2019. דגמי לבוש רפויים עם עיצובים פשוטים הופכים את הלובש לחופשי לזוז אך עדיין מנומס לשימוש במהלך עיד. דגמי טוניקה עשויים גם הם עם חומרים שונים, אבל הנפוצים שבהם הם כותנה וזאבים.

כביסה של חולצות טוניקה היא בעצם קלה יותר מאשר לכבס סוגים אחרים של בגדי עיד כמו עבאיות. מכיוון שהדגם פשוט ועשוי מחומרים נוטים להיות חזקים, ניתן לכבס את הטוניקה במכונת הכביסה יחד עם בגדים אחרים. בינתיים, כדי להסיר כתמים עיקשים, פשוט השתמש בתערובת של חומר ניקוי נוזלי וסודה לשתייה. מרחו סודה לשתייה וחומר ניקוי המיועד להסרת כתמים ביעילות כמו Rinso anti-stain, חומר ניקוי נוזלי טרי קלאסי על האזור המוכתם, ואז הניחו לו לשבת 5-10 דקות. לאחר מכן יש לשטוף את הטוניקה ולייבש אותה במקום שאינו חשוף לאור שמש ישיר.

3. בגדי בטיק

בד בטיק יכול לשמש כבחירה הנכונה להכנת בגדי עיד משפחתיים מעניינים. לא פלא, אם אנשים רבים משתמשים בבד בטיק כחומר להכנת בגדי עיד. לא פעם, יש גם כאלה שמייצרים בגדים זוגיים של עיד עם בת זוג עם הבד הספציפי הזה לארכיפלג. אך יש לזכור, שכביסת בד בטיק חייבת להיעשות בצורה מיוחדת ושונה מהדרך הרגילה של כביסת בד כותנה. הסיבה לכך היא שבד בטיק נוטה לדהות ביתר קלות והצבע דוהה ביתר קלות.

גלו את הטרנדים השונים בבגדי האיד 2019 וכן טיפים לניקוים מכתמים
יאללה, גלו את הטרנדים השונים בבגדי האיד 2019 וכן טיפים לניקוים מכתמים!

לשם כך, כדאי להימנע מכביסת בגדי בטיק יחד עם בגדים אחרים. אם הבאטיק לא מלוכלך מדי, אתה רק צריך להשרות אותו במים חמים. הימנע משימוש באקונומיקה כדי שהצבעים והדוגמאות של הבד לא ידהו. לבגדי בטיק עם כתמים עיקשים יש להשרות את הבד במים חמימים כ-5-10 דקות עד שהכתם נמוג מהבגדים. לאחר מכן, יש לכבס את בגדי הבטיק עם חומר ניקוי שנועד לשמור ביעילות על צבע הבגדים, כגון רינסו color care. כך הכתמים נעלמים וניתן לשמור על הצבע היפה האופייני לבטיק.

4. בגדי ילדים

כשמגיע רגע העיד, בגדי ילדים הם לרוב אחד הקלים ביותר ללכלך. רמת הפעילות הגבוהה של ילדים כשהם משחקים עם אחים גורמת להכתמתם בקלות של בגדי העיד שלהם, בין אם זה מאוכל, משקאות ועד לאדמה. לא פעם, סוגים מסוימים של כתמים קשים מאוד להסרה ומבלבלים אותך. כאשר אתם מוצאים כתמים על בגדי ילדים, נקו תחילה את הלכלוך שנדבק לפני הכביסה. עבור ג'ינס ובדי כותנה, ניתן להשתמש במים חמימים כדי שהכתם ידהה מהר יותר. לאחר מכן יש להשרות כ-5-15 דקות יחד עם חומר ניקוי ולשפשף בעדינות כדי שסיבי הבד לא ייפגעו.

במהלך הכביסה יש להימנע ככל האפשר משימוש באקונומיקה על מנת שצבע הבגדים ישמר. מצד שני, כדי לשמור על הצבעים העזים שהקטן שלכם אוהב, כבסו בגדים באמצעות חומר ניקוי שנועד לשמור ביעילות על צבע הבגדים, כמו רינסו color care. לבסוף יש לשטוף עד שלא נשאר קצף ולייבש אותו הפוך על מנת שצבע הבגדים של הילד לא ידהה בקלות. אם לבגדי האיד של ילדכם יש ריח חזק של זיעה, תוכלו להוסיף את Molto eau de parfum ורוד שחור בשטיפה האחרונה. עם הניחוח של בושם ורדים יוקרתי, נוזל ריכוך זה כמו גם מסיר ריח לבגדים יכולים לגרום לבגדי ילדים להיות בעלי ניחוח ארוך יותר.

לכן, אין צורך למהר לדאוג אם אתה מוצא כתמים על בגדי האיד של המשפחה שלך. כל עוד יודעים מהי הדרך הנכונה, ניתן לפתור את בעיית הכתמים העקשניים ולשמור על הבגדים במצב. זה לא בלתי אפשרי, בגדי העיד שלך עדיין נראים כמו חדשים וניתן להשתמש בהם לרגעי העיד הבאים!