טיפים כיצד להסיר כתמים עקשניים על בגדים עם סודה לשתייה

בגלל שאני רוצה שאנשים ידעו את היתרונות של סודה לשתייה להסרת כתמים עקשניים על בגדים
בגלל שאני רוצה שאנשים ידעו את היתרונות של סודה לשתייה להסרת כתמים עקשניים על בגדים, אני חולקת כמה טיפים!

בגלל שאני רוצה שאנשים ידעו את היתרונות של סודה לשתייה להסרת כתמים עקשניים על בגדים, אני חולקת כמה טיפים!

האם אי פעם נשפכו הבגדים האהובים עליך על האוכל והכתמים היו קשים לניקוי? או, מבולבלים לגבי איך להיפטר מכתמי דיו על בגדים כי חליפת המשרד של בעלך קיבלה דיו בעט דולף? או אולי, הבגדים של הקטן שלך שמוכתמים באופן קבוע בכתמי מזון? מישהו יכול להתייחס? Duhh מי שיש להם תינוקות וילדים קטנים חייבים לחוות את זה לעתים קרובות, כן.

בכנות, בשבילי, זה אוכל יומיומי. בהתחלה ניסיתי להסיר כתמי דיו על בגדים וכתמים עקשניים אחרים עם אקונומיקה כימית. עם זאת, במקום להיות נקי, הנוזל רק מקלקל את הבגדים עוד יותר. וואו, כל כך טראומה! בנוסף להיותו לא נוח לשימוש על העור הרגיש שלי, הריח גם חזק, והחלק הגרוע ביותר הוא כי בעיית הכתמים העיקשים על הבגדים לא נפתרת. השילוב ממש מבאס. היקס..

Yeay מסתבר שסודה לשתייה אכן שימושית לניקוי כתמים על בגדים
Yeay מסתבר שסודה לשתייה אכן שימושית לניקוי כתמים על בגדים, כן!

אבל אני לא רוצה לוותר, אני מחפשת דרכים להיפטר מכתמים על בגדים עם מרכיבים טבעיים זמינים בקלות. ומסתבר שסודה לשתייה היא התשובה!

בגלל שאני רוצה שעוד אנשים יכירו את היתרונות של סודה לשתייה להסרת כתמים עיקשים על בגדים, אני חולקת כמה טיפים!

סודה לשתייה כמרכיב טבעי להסרת כתמים על בגדים

 1. מערבבים סודה לשתייה

  אם אתה מכבס במכונת כביסה, נסה לערבב 0.25 כוסות סודה לשתייה ומספיק חומר ניקוי לתוך מכונת הכביסה. לאחר מכן הפעל את מכונת הכביסה כדי להמיס את הסודה לשתייה וחומר הניקוי במים לזמן קצר. אם אתה שוטף ביד, פשוט מערבבים סודה לשתייה עם מספיק חומר ניקוי בדלי.

 2. להשרות בגדים

  שים את הבגדים המוכתמים. מניחים לעמוד ולהשרות לפחות 30 דקות. זכרו אמהות, 30 דקות לא צריכות לקחת עד 3 ימים, hehehe. אם הכתם די עקשן, פזרו סודה לשתייה על האזור המוכתם. הסודה לשתייה תעזור להרים כתמים עיקשים.

 3. לשטוף כרגיל

  לאחר השרייה של 30 דקות, שטפו את הבגדים כרגיל. אם יש כתמים די עקשניים, נסו לשפשף אותם בעדינות. אם אתה רוצה להשתמש במברשת, הקפד להשתמש במברשת בגדים בטוחה ואינה פוגעת בחומר. לאחר מכן יש לשטוף את הבגדים ולוודא שהכתמים נעלמו. אם עדיין נותרו כתמים, חזור על שלב מספר 1. וודאו שהבגדים לא ייובשו בשמש, שלא לדבר על גיהוץ לפני שהכתמים ייעלמו לחלוטין, כי יהיה קשה יותר להסיר כתמים על בגדים שעברו ייבוש וגיהוץ.

 4. סודה לשתייה כחומר חיטוי

  מלבד היותו מנקה כתמים על בגדים, תכולת הסודה לשתייה יכולה לשמש גם כחומר חיטוי על בגדים, אתם יודעים! חיידקים וחיידקים על בגדים ייהרגו אם תוסיפו סודה לשתייה למי ההשריה ולכביסה. וואו, זה ממש מתאים לשימוש בזמן מגיפה כמו עכשיו! ואכן, ערבוב של סודה לשתייה יכול להפוך את הבגדים לנקיים והיגייניים יותר מאשר אם רק שוטפים אותם במים ובחומר ניקוי רגיל.

איפה קונים את זה?

לאלו מכם שמתבלבלים לגבי היכן לקנות סודה לשתייה, פשוט בדוק את המסחר האלקטרוני המועדף עליך, בסדר! בבית שלי, סודה לשתייה תמיד זמינה כי יש לה מיליון יתרונות לחיי היומיום. כדאי להחליף פעם בחודש את האריזה הפתוחה של סודה לשתייה כדי להבטיח את איכותה. כך שתוכלו להתאים את הרכישה לצרכים של כל בית.

Yeay מסתבר שסודה לשתייה אכן שימושית לניקוי כתמים על בגדים, כן! יאללה, נקו עם סודה לשתייה ואל תשכחו לנסות את הטיפים שלי, אמהות. מקווה שזה שימושי!