איך להסיר כתמי אדמה קשים מהבגדים?

מאמר זה מסביר כיצד להסיר כתמי אדמה
מאמר זה מסביר כיצד להסיר כתמי אדמה, ולהשאיר את הבגדים שלך טריים כמו קודם.

ודא שהבגדים שלך נשמרים נקיים תוך טיפול בהלמנים המקסימים שלך עם העצות המהירות האלה!

קורא לכל plantitos ו plantitas! אנו יודעים שעבודה על אפילו פרויקטי גינון פנימיים הקטנים ביותר יכולה להשאיר כתמים קשים על הבגדים שלך. הנה המדריך האולטימטיבי לשמור על הבגדים שלך נקיים לאחר טיפול בצמחים המקסימים שלך!

יכולה להיות כמות מפתיעה של לכלוך ואדמה שעוברת על הבגדים לאחר גינון - שלא לדבר על הבוץ העוגה שילדים פעילים יכולים להחזיר לאחר משחק בחוץ. אבל הכל קל יותר לניקוי ממה שאתה חושב. מאמר זה מסביר כיצד להסיר כתמי אדמה, ולהשאיר את הבגדים שלך טריים כמו קודם.

כיצד להסיר כתמי אדמה

כיצד להסיר כתמי אדמה
כיצד להסיר כתמי אדמה.

בדוק את תגי הטיפול בבגד - לפני שאתה עושה משהו, וודא שהבגד אינו מסומן כעדין או נקי רק על ידי קריאת תגיות הטיפוח שלך! ברגע שאתה מוכן לכביסה הרגילה שלך, קרא את הטיפים שלנו למטה:

 1. התחל לייבש

  באופן מוזר, הרבה יותר קל להסיר כתמי אדמה ברגע שהם יבשים לחלוטין. אם תנסה לשטוף כתמים עם בוץ רטוב או אדמה, בסופו של דבר תטחן את הלכלוך עמוק יותר לתוך סיבי הבגד.

 2. הסר כמה שיותר אדמה יבשה מהמשטח.

  אם הוא נדבק, אתה אמור להיות מסוגל לנער בעדינות או לדפוק ממנו גושים. אתה יכול גם להשתמש בכף קהה או מברשת שיניים יבשה או מברשת עם זיפים קשים כדי לטאטא לכלוך ממשטח הבד.

 3. הרווי את הבד המוכתם בחומר ניקוי נוזלי ושפשף.

  ניתן להשתמש בכל חומר ניקוי נוזלי מתאים לכיסוי הכתם. ניתן ליישם את רוב חומרי ניקוי הכביסה הנוזליים באיכות טובה כטיפול מקדים - פשוט בדוק את האריזה כדי לוודא שאתה משתמש בו נכון. שפשפו את חומר הניקוי לתוך הכתם ותנו לחומר הניקוי להיספג במשך 15 דקות או יותר.

 4. השתמש במברשת שיניים רטובה כדי להרחיק את הכתם.

  המפתח כאן הוא לא להשרות את כל הבגד במים, אחרת הבוץ יתמוסס ויחלחל לכל הבד. במקום זאת, הרטיבו מברשת שיניים והשתמשו בכמה טיפות מים כדי לשפשף את חומר הניקוי לתוך הכתם. שפשפו את הכתם משני צידי הבד בתנועות סיבוביות, ואתם אמורים לראות את חומר הניקוי משחרר את הבוץ מהבד.

 5. שטפו את הבגד במחזור כביסה רגיל במכונה.

  כאשר אתה מרגיש שהכתם הוסר באופן משמעותי, שטפו את הבגד במכונה במחזור רגיל. בדוק את תגי הטיפול בבגד ובחר את הגדרת הטמפרטורה שלך בהתאם - כוון לכביסה חמה ולא קרירה. כדאי לכבס בגדים בוציים בנפרד מכל בגדים אחרים.

 6. אם הכתם נשאר, אין לייבש במייבש כביסה.

  חזור על שלבים 4-6 עד שכל עקבות הבוץ ייעלמו. הניחו לבגד להתייבש באוויר. ייבוש בכביסה של פריט מוכתם ייאפה רק בלכלוך שנותר.

על אילו נושאים תרצה לקרוא?

הסרת כתמי בוץ מבדים עדינים או לניקוי יבש בלבד

אם הבגד מסומן עדין, נקי יבש, או עשוי מבד כמו משי או צמר, עליך לקחת אותו למנקה מקצועי שיטפל בכתם. ניסיון להסיר כתם בוץ או אדמה בשלבים הקודמים עלול לפגוע לצמיתות בבגד עדין או לניקוי יבש בלבד. אז שחק בזהירות והשאיר את הבגדים האלה למקצוענים.

בעזרת עצות אלו, הסרת כתמי אדמה צריכה להיות פשוטה וישירה. אפילו הכתמים הגרועים ביותר מהטיפול באלגות העלים שלך יכולים להיעלם עם מספיק זמן, סבלנות וקצת ידע.