איך למנוע מבגדים ריח רע לאחר הכביסה?

אם הבגדים שלך מריחים לחים לאחר כביסה של kahit anong kukos
אם הבגדים שלך מריחים לחים לאחר כביסה של kahit anong kukos, זה יכול להיות רק אומר שאתה צריך להוציא אותם מהמכונה מהר יותר.

לא מצליחים לגרום לכביסה שלך להריח טרי? אנו נראה לך איך עם כביסה אחת בלבד!

אמוי קולוב? רוצה להיפטר מריחות מיוזעים ממטען הכביסה שלך? הנה כמה טיפים שיעזרו לך לוודא שכל עומס יוצא עם ריח רענן וחדש!

למה לבגדים שלי יש ריח רע לאחר הכביסה?

 1. מכונת הכביסה שלך זקוקה לניקוי

  למכונות כביסה יש הרגל ממש מעצבן להחזיק במים עומדים, להכיל אבנית, חיידקים או עובש, ולקבל מסננים חסומים. מקוליט טלאגה מינסן.

  למרבה המזל, בדרך כלל אין צורך להזמין שיפוצניק; אתה יכול בקלות לתת למכונה שלך ניקוי עמוק, ויש מעט מאוד מאמץ מעורב - אנו מראים לך כיצד במדריך המעמיק הזה לניקוי מכונת כביסה.

 2. השתמשת ביותר מדי (או מעט מדי) אבקת כביסה

  האם אתה מודד נאמנה את כמות חומר הניקוי שאתה משתמש, או שאתה פשוט זורק הרבה פנימה ובאהלה? עודפי חומר ניקוי לא יישטפו כראוי ויכולים להישאר כלואים בבד, ומעודדים ריבוי מים וצמיחת עובש. מצד שני, מעט מדי חומר ניקוי גורם לכך שלא תנקו את הבגדים. הקפד לבדוק את החבילה או הבקבוק של חומרי הניקוי לקבלת הוראות מינון. לעתים קרובות הם יתמקדו בעומס של 6 ק"ג או 7 ק"ג, כך שאם יש לך מכונה גדולה יותר, ייתכן שתצטרך להתאים ולהוסיף עוד קצת אבקת סבון או נוזל. ואם אתה שוטף רק עומס קל, ייתכן שלא תצטרך כל כך הרבה חומר ניקוי.

  מותגי כביסה מסוימים מספקים ערכות מינון שימושיות. אם שלכם לא, שווה להשקיע בכוס מדידה (הרבה פעמים תמצאו אותם במעבר האפייה). או שאתה יכול לעבור לקפסולות כדי להקל על החיים.

  בחירת חומר ניקוי ריחני או הוספת מרכך בד יכולה גם לעזור לגרום לבגדים שלך להריח רענן יותר למשך זמן רב יותר, עבור ניחוח נהדר ועמיד לאורך זמן, אנו ממליצים להשתמש בחומר ניקוי גלישה ובמרכך בד גלישה.

 3. אתה מעמיס על מכונת הכביסה שלך

  במקלחת אתה מסתובב באופן טבעי כדי לנקות כל פינה ופינה. בגדים זקוקים לתנועה חופשית זו גם במכונת הכביסה, אחרת, הם לא יתנקו כראוי.

  אז אולי זה לא שמכונת הכביסה גורמת לבגדים להריח, אתה פשוט לא נותן לה לעשות את העבודה שלה כמו שצריך על ידי דחיסה מלאה. Kaya umiwas sa siksikan. בגדים צריכים את המרחב לנוע. אנחנו יודעים שזה מפתה למלא אותו כמה שיותר כדי לצמצם עומסים, אבל עמוד בפיתוי (אלא אם כן אתה רוצה להסתובב ולהריח קולוב כל היום).

 4. הבגדים שלך היו במכונה יותר מדי זמן

  אם הבגדים שלך מריחים לחים לאחר כביסה של kahit anong kuskos, ייתכן שזה רק אומר שאתה צריך להוציא אותם מהמכונה מהר יותר.

  למה לבגדים שלי יש ריח רע לאחר הכביסה
  למה לבגדים שלי יש ריח רע לאחר הכביסה?

  ככל שתשאיר אותם זמן רב יותר במכונה, כך הם הולכים להריח יותר גרוע. נסה להשתמש בפונקציית 'השהיית התחלה' במכונת הכביסה שלך כדי שהכביסה תסתיים בזמן נוח יותר.

 5. לוקח יותר מדי זמן לייבש את הבגדים שלך

  תוהה איך להוציא את הריח הלח הזה מהבגדים? הקפד לייבש אותם מיד לאחר הכביסה. עשה את המקסימום, כי החום מפחית מאוד את זמני הייבוש!

  אם לכביסה שלך יש ריח רע לאחר ייבוש בתוך הבית, אולי כדאי לך להשקיע במסיר לחות כדי לזרז את התהליך. כאפקט נוסף זה יכול לגרום לבית שלך להרגיש קריר יותר.

  ואם אתה משתמש במייבש כביסה, אל תעמיס עליו יותר מדי, זה פשוט לוכד יותר לחות.

 6. הבגדים שלך הועברו לחים

  שוב, זה חוזר לצורך לייבש כביסה במהירות. אם תשים סדינים, בגדים ומגבות בארון אפילו מעט לחים, הם הולכים להריח די רע עד שתבוא להשתמש בהם.

  אם האוויר לא יכול להסתובב סביב הבגדים, בטוח שהם יתחילו להריח קולוב. תלו אותם במקום לקפל אותם, אם אתה יכול. ולהשאיר רווח בין כל פריט.

  נסה לתלות בגדים שאינם בשימוש בחוץ על הקו למשך כמה שעות כדי להפיח בהם חיים חדשים. לעתים קרובות, השילוב של אור שמש ורוח יספיק כדי להרים את ריח הטחב.

  בפעם הבאה שאתה מאחסן את הבגדים שלך במשך זמן רב, הכנס איתם שקית לבנדר ריחנית קטנה.

על אילו נושאים תרצה לקרוא?

אלו הן סיבות נפוצות לכך שבגדים מריחים רע לאחר כביסה. עיין בטיפים הקלים שלנו כיצד לגרום לבגדים להריח טוב לתמיד!