כיצד לנקות נכון את רצפת האבן של המרפסת שלך

אתה יכול פשוט להרטיב את אבני המרפסת שלך במים
אחרת, אתה יכול פשוט להרטיב את אבני המרפסת שלך במים, לפזר עליהם סודה לשתייה ולתת לזה לעבוד במשך שעה.

צ'רלי קים מכיר את התרופות הביתיות הטבעיות הטובות ביותר לניקוי המרפסת שלך.

הקיץ סוף סוף תופס תאוצה. עבור רבים מאיתנו, זה אומר להביא את הגינה והמרפסת לצורה כך שניתן יהיה ליהנות מהימים החמים (והערבים) בחוץ בצורה רגועה. אם יש לכם מרפסת עם לוחות אבן ואתם מחפשים טיפים לניקוי נכון - וידידותי לסביבה, אז המשך לקרוא כאן.

כדי לחסוך מכם מנמלים במהלך ברביקיו הערב על המרפסת שלכם, נסה את התרופות הביתיות הבאות: הניחו קערות קטנות של חומץ סביב שולחן האוכל או שמיכת הפיקניק. לנמלים יש אף עדין ואינן אוהבות את ריח החומץ החזק.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

1. הניקוי הבסיסי של אבני המרפסת שלך

כאן לא כדאי להשתמש בסודה לשתייה או בסודה או באבקת אפייה
כאן לא כדאי להשתמש בסודה לשתייה או בסודה או באבקת אפייה, אך הערות לעצות הניקוי הבאות.

לניקוי הגס הראשון עדיף לקחת מטאטא רחוב ולהתחיל לטאטא. כך תוכלו לשחרר את המרפסת שלכם מלכלוך גס, אך גם מעלים רופפים ושאריות צמחים מכל הסוגים. אם אבני המרפסת שלך מלוכלכות רק מעט, פשוט קרצף אותן במים חמים ומעט נוזל כביסה. כמו כן, מומלץ לנגב במים צלולים. יש להסיר לכלוך קל וכן שומן ושאריות מזון מהמנגל האחרון.

2. זה עוזר ללכלוך כבד וכן לטחבים וחזזיות על אבני המרפסת

סודה או אבקת אפייה יכולים לעזור נגד לכלוך עיקש, כמו גם אזוב וחזזיות על אבני טרסה. התרופות הביתיות הפשוטות הללו לא רק קלות על הארנק שלך, אלא גם על הסביבה. עם זאת, מומלץ להיזהר באבנים טבעיות כגון טרקוטה. כאן לא כדאי להשתמש בסודה לשתייה או בסודה או באבקת אפייה, אלא בעצות הניקוי הבאות הערה. אחרת, אתה יכול פשוט להרטיב את אבני המרפסת שלך במים, לפזר עליהם סודה לשתייה ולתת לזה לעבוד במשך שעה. במהלך הזמן הזה, האבקה צריכה לעבוד ולהתייבש כך שתוכל לטאטא אותה בקלות לאחר מכן. לבסוף, נגב את המרפסת במים צלולים או השתמש בצינור הגינה כדי לשטוף את שאריות הטיח. אם אין לכם סודה לשתייה בהישג יד, אפשר לפזר במקום אבקת אפייה על המרפסת הלחה ולתת לה להשפיע. מכיוון שחלק גדול מהסודה לשתייה מורכב מסודה לשתייה, זה עובד בצורה מאוד דומה. אתה יכול להשתמש בסודה לשתייה ועמילן תירס להכנת משחת ניקוי נגד לכלוך עיקש מאוד או שכבה ירוקה של אזוב וחזזית: מערבבים 3 עד 4 כפות עמילן תירס, 100 גרם סודה לשתייה וחמישה ליטר מים חמימים. מורחים תערובת זו בנדיבות על המרפסת שלך ותן לה לשבת כמה שעות.לאחר מכן אתה מקרצף את המרפסת שלך ושוטף את כל שאריות הגבס במים צלולים. וודאו תמיד שלא יישארו מים על אבני המרפסת שלכם לאורך זמן, שכן הדבר מקדם התיישבות של טחבים וחזזיות.

3. כדאי להימנע מכך בעת ניקוי אבני המרפסת שלך

במיוחד בעת ניקוי לוחות מרפסת, עדיין ניתן לקרוא את הטיפ לניקוי בתערובת של חומץ ומלח. חומץ הוא תרופה ביתית נהדרת שיכולה לחולל פלאים על אריחי קרמיקה בחדרי אמבטיה ומטבחים. במקרה של לוחות טרסה, לעומת זאת, במיוחד אם הם גירניים, זה יכול לתקוף את החומר. מלח, לעומת זאת, לא אמור לשמש לניקוי משטחים אטומים בחוץ כמו טרסות, שכן זה רע למי התהום ולכל מיני מיקרואורגניזמים. אז עדיף להימנע משניהם בעת ניקוי אבני המרפסת שלך. גם בתרופת פלא אחרת, מנקה הלחץ הגבוה, יש להשתמש בזהירות. למרות שאתה יכול להשיג תוצאות מעולות עם זה במהירות ובקלות, אתה מסתכן בפגיעה ושריטות של האריחים והדייס במרפסת שלך בו זמנית. אני גם רוצה לייעץ שלא להשתמש בחומרי ניקוי כימיים אגרסיביים למרפסת שלך: החומרים הפעילים הם מכילים יכולים להגיע במהירות לגינה, לערוגות ולצמחים מהמרפסת שלך ועלולים לגרום לנזק שם.