לשטוף שמיכות פיקניק מצופות

אם משהו מטפטף על שמיכת הפיקניק במהלך פיקניק או ברביקיו
אם משהו מטפטף על שמיכת הפיקניק במהלך פיקניק או ברביקיו, כתמים מופיעים במהירות.

שמיכת פיקניק היא המלווה הטובה ביותר לפיקניק בכפר. אנו נראה לכם כאן האם וכיצד ניתן לכבס שמיכות פיקניק מצופות.

אלו הטיפים שלנו:

  1. נגב את החלק התחתון של שמיכת הפיקניק

  2. שטפו את שמיכת הפיקניק במכונת הכביסה

  3. תן תמיד לשמיכת הפיקניק להתייבש באוויר!

  4. הסר כתמים מהחלק העליון של שמיכת הפיקניק (עם מנחה כתמים)

ערב ברביקיו בפארק, פיקניק בארץ או צמרמורת על החוף - שמיכת פיקניק מצופה היא הליווי המושלם להזדמנויות רבות באוויר הצח. כי נייר הכסף בצד התחתון שומר על התקרה יבשה. וכמובן כל מי שיושב עליו. גם הצד העליון נרטב ומלוכלך לעתים קרובות: רטבים וקרח מטפטפים על הבד, דשא ואדמה משאירים כתמים וקצת יין אדום כבר התהפך על קרקע לא אחידה. כדי שתוכלו להתחיל את ההרפתקה שלכם בחוץ עם שמיכה רעננה ונקייה, הנה הטריקים הטובים ביותר לניקוי שמיכת הפיקניק שלכם.

נגב את החלק התחתון של שמיכת הפיקניק

בחלק התחתון של שמיכות פיקניק רבות יש שכבה דוחה מים. זה מורכב מאקריליק, ויניל או פלסטיק אחר. זה מגן עליך מפני לחות, קור ולכלוך. אבל דווקא הצד הזה קצת מתלכלך כמעט בכל שימוש. לכן, תמיד כדאי לנער את השמיכה היטב לאחר השימוש כדי להסיר לכלוך ואבק רופפים.

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

לניקוי שוטף יסודי או במקרה של לכלוך חריף, ניתן פשוט לנגב את החלק התחתון במטלית לחה. לשם כך, ערבבו חומר ניקוי יעיל אך עדין לשטיפת כלים (למשל שבעה דורות חופשיים וצלולים) ומעט מים פושרים עם מי סבון. השרו ספוג או סמרטוט בקצף ונגבו איתו את החלק התחתון של שמיכת הפיקניק. לאחר מכן הניחו להם להתייבש היטב - רצוי לתלות מעל סוסה או כיסא עם התחתית כלפי מעלה.

שטפו את שמיכת הפיקניק במכונת הכביסה

שמיכת פיקניק היא המלווה הכי טובה לפיקניק בכפר
שמיכת פיקניק היא המלווה הכי טובה לפיקניק בכפר.

חלק משמיכות פיקניק ניתנות לכביסה במכונה - בדקו את תווית היצרן עם סמלי הכביסה. שם תמצא את הטמפרטורה המקסימלית המותרת. השתמשו בחומר ניקוי צבעוני למחזור הכביסה עדין לצבעי התקרה, למשל ב' משבעה דורות או מ- Coral.

אם אינך מוצא את פרטי היצרן או אינך בטוח, עדיף לכבס את שמיכת הפיקניק שלך ביד. האמבטיה היא הטובה ביותר, אבל כדאי שיהיה לך מספיק מקום גם במקלחת. השרו את השמיכה במים חמים שערבבתם עם חומר ניקוי בצבע נוזלי. שפשפו בזהירות כתמים ושטפו את התקרה עם הרבה מים נקיים. אנו ממליצים על ראש המקלחת בשביל זה.

תן תמיד לשמיכת הפיקניק להתייבש באוויר!

רוב שטיחי הפיקניק עשויים מבדים שמתייבשים במהירות. עדיף להניח את השמיכה מעל סוסה או כיסא, או לפרוש אותה על הרצפה לייבוש. בשום פנים ואופן אסור לייבש אותם במייבש כביסה חשמלי. החומרים והתפרים אינם סובלים זאת היטב.

הסר כתמים מהחלק העליון של שמיכת הפיקניק

אם משהו מטפטף על שמיכת הפיקניק במהלך פיקניק או ברביקיו, כתמים מופיעים במהירות. כאן תמצאו מדריך כתמים שיעזור לכם להסיר את הכתמים הנפוצים ביותר במהירות וביסודיות.

ועכשיו: לצאת להנאה!