מדוע עלי לכבס בגדים חדשים לפני לובש אותם?

זו הסיבה הראשונה שאתה צריך תמיד לכבס בגדים חדשים לפני שאתה לובשת אותם
זו הסיבה הראשונה שאתה צריך תמיד לכבס בגדים חדשים לפני שאתה לובשת אותם.

מחדר ההלבשה ישר למסיבה? לצערי לא, תמיד כדאי לכבס בגדים חדשים קודם - ואנחנו אגיד לך למה!

זה מה שמחכה לך במאמר זה:

  • כימיקלים בבגדים לא מכובסים מגרים את העור

  • בגדים לא מכובסים זה לא תברואתי

  • כך תכבס את הבגדים החדשים כמו שצריך

כשהחבילה עם פריטי הלבוש החדשים מגיעה או שרק חזרת מקניות, אז תרצה לשאת את האוצרות שלך ישירות ולהציג אותם לכולם. אנחנו יכולים רק לייעץ נגד זה! ישנן סיבות טובות רבות מדוע כדאי לכבס בגדים חדשים לפני לובש אותם. אנו נציג בפניכם את אלו היום וגם נראה לכם כיצד עליכם לעצב את הכביסה הראשונה שלכם כדי שתוכלו ליהנות מהבגדים החדשים שלכם לאורך זמן.

כימיה בבגדים לא מכובסים מגרה את העור

לפני שפרסת לבוש תגיע לביתך, היא טופלה בכל מיני כימיקלים. ראשית, ישנם הצבעים שבהם נצבעו הבדים. אז פריטי לבוש רבים מוגנים מפני עובש או מזיקים במהלך הובלה באמצעות כימיקלים. אז הם נטולי קמטים מגיעים לעסק ויחד איתך יצרנים רבים מפזרים את המוצרים שלהם עם סוכנים מיוחדים שמקבלים את הבדים רכים וללא קמטים.

האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

כל הכימיקלים השונים הללו נמצאים בבדים כשאתם מוציאים אותם מהאריזה או התיק בבית. מגע ארוך טווח יכול לגרות את העור או אפילו לעורר אלרגיות. זו הסיבה הראשונה שאתה צריך תמיד לכבס בגדים חדשים לפני שאתה לובשת אותם.

בגדים לא מכובסים זה לא תברואתי

ישנן סיבות טובות רבות מדוע כדאי לכבס בגדים חדשים לפני לובש אותם
ישנן סיבות טובות רבות מדוע כדאי לכבס בגדים חדשים לפני לובש אותם.

גם אם השמלה נטולת קמטים ונקייה לפניך: את לא הראשונה שנוגעת בה וכנראה גם לא הראשונה שלובשת אותה. במהלך הייצור, האריזה, ההובלה, בחנות ובעת התנסות פריטי לבוש עוברים דרך ידיים רבות. בהתאם, פתיתי עור, שיער או זיעה יכולים להישאר על הבגדים. אתה בהחלט צריך להסיר את אלה עם כביסה במכונה.

זה נכון במיוחד עבור הלבשה תחתונה ובגדי ים. מטעמי היגיינה, כדאי לנסות אותם רק בתחתונים. טיפ מומחים: לבשו תחתונים צמודים בצבע עור - כך אתם עדיין יכולים לשפוט היטב איך הבגדים שלכם נראים ועדיין להישאר מוגנים.

כך תכבס את הבגדים החדשים כמו שצריך

הכביסה הראשונה עוסקת בהסרה עדינה של כימיקלים ושאריות אחרות מהבגדים שלך וגם שטיפה של שאריות צבע כלשהן כדי שלא יישפשפו על פריטי לבוש אחרים. אנא שים לב למידע שסופק על ידי היצרן על תווית הטיפול.

הכביסה הראשונה צריכה להיות תמיד נפרדת, מכיוון שחלקים רבים עדיין ישפשפו. זה נכון במיוחד עבור בדים כהים ושחורים. השתמש בחומר ניקוי בצבע עדין (לדוגמה, שבעה דורות צבע כתום טרי וריח פריחה או צבע אופטימלי של אלמוגים). אם זה רק פריט לבוש בודד וכביסה נפרדת תתבזבז, שטפו אותו מראש ביד או עם חלקים שחורים אחרים שלא תראו שינוי בצבע. ליתר בטחון, עליך תמיד לשטוף בגדים כהים פעמיים כדי להסיר את כל הצבע העודף.