מה מותר במייבש כביסה?

מה מותר במייבש, איזו כביסה אסורה במייבש
מה מותר במייבש, איזו כביסה אסורה במייבש?

איזה כביסה אפשר לשים במייבש ואיזה לא? ריכזנו עבורכם את הטיפים הטובים ביותר לייבוש בגדים - תוכלו לגלות עוד כאן!

מייבש כביסה יכול להיות שימושי במיוחד בימים גשומים. למרות זאת, לא תמיד ברור: מה מותר במייבש - מה אסור במייבש? יש לנו את הטיפים הטובים ביותר ומסבירים לכם את סמלי הכביסה למייבש כאן.

אם אתה משתמש במייבש, אתה צריך לשים לב לסמלי הכביסה על התווית, כי יש דברים שמגיבים רע למייבש! יש דברים שלא מתאימים לייבוש במייבש - אבל ייבוש עדיין אפשרי!
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

מה המשמעות של סמל המייבש?

כולנו מכירים את התמונות הקטנות על התוויות של הבגדים שלנו, אבל באיזו תדירות אתה באמת לוקח את הזמן להבין אותן? המכונה רשמית ' סמלים לטיפול בטקסטיל ', לפעמים הגיוני להתעלם מהם - השכל הישר יכול בדרך כלל להגיע רחוק. עם זאת, הגיוני להקדיש מעט יותר תשומת לב לסמלי הכביסה, במיוחד אלה עבור המייבש.

למה להשתמש במייבש כביסה?

מה מותר במייבש, איזו כביסה אסורה במייבש? אם תוכל לענות על השאלות הללו, ניתן להאיץ את תהליך הכביסה בצורה עצומה - ולמנוע את הצטמקות הכביסה. מייבש כביסה משליך בגדים טריים שטופים באוויר חם ויבש בתוף גדול יותר מאשר במכונת הכביסה. זה מבטיח ייבוש אחיד ועדין עם פחות קמטים - כך שיש פחות לגהץ.

אם סמל המייבש חוצה, אתה יודע איזו כביסה אסורה במייבש. אם מוצגות שתי נקודות בתוך העיגול, ניתן לייבש את הכביסה בטמפרטורה גבוהה, עם נקודה בודדת רק במעלות נמוכות.

אולם למרבה הצער, לא כל סוגי הבגדים יכולים לעמוד במייבש הכביסה. לכן, שימו לב לסמלי הכביסה לפני שתפעילו את המייבש. היזהר עם משי, סריגים, עדינים ופריטים לניקוי יבש - אלה עלולים לעוות או להתכווץ במייבש.

כביסה במייבש - איזו תוכנית היא הנכונה?

אתה יודע איזו כביסה אסורה במייבש
אם סמל המייבש חוצה, אתה יודע איזו כביסה אסורה במייבש.

ניתן להשתמש במייבש בטמפרטורות גבוהות עבור כותנה ובגדים הדורשים זמן ייבוש ארוך יותר (למשל ג'ינס, מגבות, סוודרים וכו'). זו גם האפשרות הטובה ביותר כאשר דברים צריכים להיעשות במהירות. זה מקצר משמעותית את זמן הריצה.

טיפ חם לייבוש: הוסף מגבת יבשה לכביסה הרטובה. זה סופג לחות נוספת ומאיץ את התהליך.

מה אפשר לשים במייבש בחום נמוך?

באופן כללי, אם תייבשו בגדים בטמפרטורה נמוכה למשך תקופה ארוכה יותר, הקמטים ייעלמו וסיבי המתיחה לא יאבדו מגמישותם. אבל אל תשכח: אם אתה רוצה להיות על הצד הבטוח: חפש תמיד את סמל הכביסה עם הנקודה האחת! אם אינכם בטוחים לחלוטין איזו כביסה יכולה ואסור להיכנס למייבש, בדקו - במידת האפשר - את פרטי היצרן על הבגדים.

טיפ חם לייבוש: כל שעליך לעשות הוא לרענן בגדים יבשים על ידי הפעלתם בתוכנית בטמפרטורה נמוכה למשך חמש דקות.

כיצד להשתמש נכון במייבש כביסה!

לאחר הוצאת הבגדים הרטובים ממכונת הכביסה, תן להם להתייבש מעט קודם. מעל הכל, זה חוסך אנרגיה ולכן כסף. כי ככל שהבגדים רטובים יותר, יש צורך יותר בחשמל לייבושם.

הבגדים גם יתייבשו מהר יותר אם תכניסו פחות פריטים למייבש. אז אין להעמיס על המכונה (כ-5-6 ק"ג כביסה יבשה היא המקסימום המומלץ) ולרוקן את כל הכיסים - חתיכת מסטיק או עט כדורי עלולים לגרום לבלגן ענק! בחר את התוכנית הנכונה ולחץ על 'התחל'. לאחר סיום תהליך הייבוש, קפלו את הבגדים יחד כשהם עדיין חמים. זה מפחית קמטים וחוסך עבודת גיהוץ.

זה מביא אותנו לסוף עם ההוראות הקטנות שלנו לגבי מה אפשר לשים במייבש ואיזו תוכנית הכי כדאי לבחור. תהנה מהבגדים החמים והיבשים שלך!

  • ריבוע שעליו עיגול אומר שאתה יכול לשים את הבגד במייבש
  • סימן X גדול אומר שאסור לייבש את החלק במכונה
  • שתי נקודות בתוך העיגול אומרות שניתן לייבש את הבגד בטמפרטורה גבוהה
  • נקודה פירושה שיש לבחור טמפרטורה נמוכה