כיצד אוכל להסיר אבנית במכונת הכביסה שלי?

אתה יכול להשתמש במסיר אבנית זמין מסחרי עבור מכונות כביסה כדי להסיר אבנית במכונת הכביסה שלך
אתה יכול להשתמש במסיר אבנית זמין מסחרי עבור מכונות כביסה כדי להסיר אבנית במכונת הכביסה שלך.

הסרת אבנית של מכונות כביסה באופן קבוע חוסכת אנרגיה וכסף. קראו כאן איזה מסיר אבנית למכונות כביסה וכיצד להשתמש בהן.

אם אתם רוצים לחסוך באנרגיה ולהגן על הסביבה, שטיפת כביסה בטמפרטורות נמוכות עם חומרי ניקוי איכותיים כמו מוצרי קורל היא אמצעי הגיוני. למרבה הצער, זה גם אומר שמכונת הכביסה שלך מסתיידת מהר יותר, מה שיכול להשפיע על חיי השירות שלה. אם מוטות החימום מכוסים בשכבת סיד, הם גם צריכים יותר זמן להתחמם, מה שבתורו צורך יותר אנרגיה וכסף.

בהתאם לדרגת הקשיות, עליה תוכלו לברר במפעלי המים או בסוכנות הסביבתית שלכם, הגיוני להסיר אבנית ממכונת הכביסה באופן קבוע. קשיות מים של עד ארבע פירושה שהמים רכים למדי ושמספיק להסיר אבנית מהמכונה פעמיים בשנה. אם קשיות המים בשכונה שלך היא מעל ארבע, זה אומר שאתה משתמש במים קשים וגיריים. בנוסף לניקוי האביד השנתי, כדאי לכן להשתמש באופן קבוע בטבליות סיד או חומרי ניקוי סתירים אחרים למכונות כביסה.

אם המים באזור שלכם קשים, כלומר קשים מאוד, יכול להיות הגיוני להשתמש בחומרי ניקוי אבדן למכונות כביסה כדי למנוע הסתיידות יתר של גופי החימום. טבליות ליים זמינות בסופר. אנא קרא את המידע על התווית לפני השימוש ופעל לפי הוראות השימוש של המוצר המתאים.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

מסיר אבנית למכונת כביסה

זה גם אומר שמכונת הכביסה שלך מסתיידת מהר יותר
למרבה הצער, זה גם אומר שמכונת הכביסה שלך מסתיידת מהר יותר, מה שיכול להשפיע על חיי השירות שלה.

אתה יכול להשתמש במסיר אבנית זמין מסחרי עבור מכונות כביסה כדי להסיר אבנית במכונת הכביסה שלך. מרככי מים אינם ממיסים משקעי אבנית, אך באופן אידיאלי מונעים אותם.

לחילופין, ניתן להשתמש בתכשירים ביתיים, שהם לא רק זולים יותר אלא יכולים לשמש גם למטרות אחרות, כמו הסרת כתמים או שטיפת כלים. חומצה ממיסה אבנית בצורה מעולה ולכן היא אמצעי אידיאלי להסרת אבנית במכונת הכביסה שלך. חומרי הסרת האבדן המכילים חומצה הם חומצת לימון שזמינה בסופר כאבקה ותמצית חומץ.

הקפידו להשתמש בתרופות ביתיות אלו בהתאם להוראות השימוש המופיעות על התווית והקפידו על המינון שנקבע, אחרת החומצה עלולה לתקוף את אטמי הגומי העדינים של מכונת הכביסה.

הסרת אבנית במכונת הכביסה - טיפים והשלבים החשובים ביותר

  1. נקו את מגירת חומרי הניקוי ורוקנו את מסנן המוך.
  2. ממיסים 100 גרם חומצת לימון בשני ליטר מים ויוצקים את התמיסה למגירת חומרי הניקוי. לחילופין, ניתן למלא את מסיר האבנית לפי ההוראות שעל האריזה או להוסיף לתוף הכביסה 200 מיליליטר תמצית חומץ.
  3. הפעל את מחזור הרתיחה הארוך ביותר שיש למכונה שלך, ואם אפשר, השהה את הכביסה כשהמכונה הגיעה לטמפרטורה המקסימלית שלה.
  4. הניחו לתמיסה לשבת בתוף לפחות שלושים דקות לפני המשך מחזור הכביסה.
  5. לאחר סיום מחזור הרתיחה, השתמש במחזור כביסה קצר כדי להסיר שאריות כלשהן ובכך למנוע פגיעה באטמי הגומי או בכביסה הבאה שלך.