כיצד קשיות המים יכולה להשפיע על הכביסה שלך?

כיצד קשיות המים יכולה להשפיע על הכביסה שלך
כיצד קשיות המים יכולה להשפיע על הכביסה שלך.

כיצד קשיות המים יכולה להשפיע על הכביסה שלך

כיצד קשיות המים יכולה להשפיע על הכביסה שלך

כולם אוהבים לקבל כביסה רכה עם ריח טרי, אבל למרבה הצער עבור חלק, המים הקשים בדרום אפריקה יכולים להקשות על השגה. מים קשים מכילים רמות גבוהות יותר של מינרלים כמו סידן ומגנזיום, שעלולים להשאיר הצטברות אבנית במכונת הכביסה ויכולים להגדיל את הסיכוי שהכביסה שלך תצא מהכביסה עם קצת יותר נוקשות בסיבים. ייתכן אפילו שתבחין בחספוס על העור שלך. אז איך אתה יכול להבין מהי קשיות המים באזור שלך? גלה אם יש לך מים קשים על ידי קריאת הסימנים המחויבים להלן. אם אתה חושב שאתה יכול לגור באזור מים קשים, אל תדאג! העצות הפשוטות הללו יעזרו לך לקבל חלקות עם ריח מתוק שאתה מחפש מבלי שתצטרך לשלם עבור מרכך מים קשים יקר.

איך לגלות אם יש לך מים קשים

אם יש לך ספק לגבי קשיות המים באזור שלך
אם יש לך ספק לגבי קשיות המים באזור שלך, פנה לספק המים שלך.

לא בטוחים אם יש לכם מים קשים או לא? השתמשו בסימנים המעידים על קשיות המים בבית כדי לעזור לכם להבין זאת:

  • האם אתה מתקשה להקציף את השמפו והסבון שלך?

  • האם יש טבעות מסביב לאמבטיה שלך?

  • האם אתה רואה לעתים קרובות משקעים לבנים שמצטברים סביב ברזים, ניקוזים וחורי סתום?

  • האם הבגדים שלך מרגישים נוקשים ומחוספסים כשהם יוצאים מהכביסה?

  • האם אתה מוצא לפעמים שהמכשירים שלך עובדים פחות יעיל מהרגיל בגלל הצטברות אבנית בתוכם או בתוכם? תשובה חיובית לשאלות שלמעלה פירושה שאתה יכול לחיות באזור מים קשים. אם יש לך ספק לגבי קשיות המים באזור שלך, פנה לספק המים שלך.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

מים קשים בדרום אפריקה: טיפים לכביסה

אין דבר טוב יותר ממגבות רכות, בגדים רכים ומצעים, אבל קשיות המים יכולה לפעמים לגרום לבד להרגיש קשה יותר על העור שלך. יתרה מכך, משקעי מים קשים יכולים להצטבר במכונת הכביסה שלכם ולגרום לבעיות. כדי לשמור על הכביסה שלך רכה והמכונה שלך במצב תקין אם אתה נמצא באזור מים קשים, בצע את השלבים הפשוטים הבאים:

  1. שמור על משקעי מינרלים במכונת הכביסה שלך על ידי שטיפת הבגדים שלך ב-30 מעלות צלזיוס. זה לא רק טוב להפחתת צריכת האנרגיה שלך, אלא גם ישמור על מכונת הכביסה שלך במצב טיפ-טופ. השתמש בחומר ניקוי טוב באותה מידה בטמפרטורות נמוכות, כמו OMO ULTRA נוזל מרוכז

  2. תצטרך להשתמש במינון גבוה יותר של חומר ניקוי הכביסה ומרכך הבד שלך כדי לאזן את חוסר הקצף הנגרם מקשיות המים. בצע את ההוראות על תווית המוצר עבור אזורי מים קשים - פירוש הדבר עשוי להיות שאתה עובר חומר ניקוי קצת יותר מהר, אבל זה יהיה שווה את זה.

  3. שמור על תוף מכונת הכביסה שלך נקי - זה יעזור לך להימנע מהצטברות אבנית, שעלולה לפגוע במכונה ולהפחית את ביצועי הניקוי שלה. נקה אותו כל חודשיים על ידי שפיכת כוס חומץ לבן לתוך התוף והפעל מחזור ריק על הגדרת הטמפרטורה הגבוהה ביותר. אתה יכול לגלות עוד על ניקוי ותחזוקה של מכונות כביסה כאן - זה הרגל טוב להיכנס אליו!

  4. ביצוע השלבים הפשוטים הללו יעזור לך לשמור על הכביסה שלך רכה ורעננה, ללא צורך בקניית מרכך מים קשים.