הסר כתמי משחת שיניים

ייתכן שתצטרך שיטות שונות להסרת כתמי משחת שיניים בהתאם להרכב משחת השיניים
ייתכן שתצטרך שיטות שונות להסרת כתמי משחת שיניים בהתאם להרכב משחת השיניים.

כתם משחת שיניים על הבגדים שלנו יכול לקרות - במיוחד אם אנחנו לא ממש ערים בבוקר. הסר אותם בקלות בעזרת הטיפים שלנו.

משחת שיניים היא המצאה מצוינת - אבל רק לשיניים שלך, לא לבגדים שלך. משחת שיניים נוטה להשתבש, במיוחד עם ילדים - אבל שפריצים על חולצות או פסים על בגדים אינם נדירים גם אצל מבוגרים. אין סיבה להיכנס לפאניקה. ישנן טיפים פשוטים רבים כיצד להסיר משחת שיניים מבגדים, אפילו מבדים עדינים.

הסוד הוא: ככל שמטפלים בכתם מהר יותר, כך קל יותר להסירו והסיכוי לשינוי צבע קבוע נמוך יותר. תחילה טפלו בכתם עם חומר ניקוי נוזלי כמו קורל חומר ניקוי מלא + נוזל. עם זאת, אנא קרא את הוראות הטיפול לפני כן!
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

הסר כתמי משחת שיניים

הסר כתמי משחת שיניים
הסר כתמי משחת שיניים.

ייתכן שתצטרך שיטות שונות להסרת כתמי משחת שיניים בהתאם להרכב משחת השיניים. עם משחת שיניים קונבנציונלית, מים עשויים להספיק, אך מוצרי הלבנת שיניים עם מלביני שיניים עלולים לגרום לאזורים מולבנים ומשחת שיניים עם רצועות ג'ל צבעוניות עשויה להשאיר כתם של צבע. עבור פריטי לבוש המתאימים לניקוי יבש בלבד, השתמש במוצר מיוחד או קח את הפריט לניקוי יבש מכיוון שמים עלולים לפגוע בבד. עבור כל בגד אחר, נסה את הטיפים הבאים:

הסר כתמי משחת שיניים

  1. עם כל הכתמים, חשוב קודם כל לנגב את עודפי משחת השיניים עם מטלית לחה או - אם היא כבר התייבשה - לגרד אותה עם סכין קהה.
  2. טבלו את כתם משחת השיניים עם מטלית לחה, תנו לכמות מספקת של מים להיספג ברקמה כדי שהמשחת תתרופף.
  3. כטיפול מקדים יש למרוח על הכתם כמות קטנה של חומר ניקוי כמו Coral sensitive detergent רגיש+נוזל. הניחו לזה לשבת כמה דקות, ואז שטפו כרגיל. רצוי להשתמש בחומר ניקוי מתאים עבור בדים רגישים, למשל B. צמר אלמוגים ומשי. קרא תמיד את הוראות היצרן ובדוק תחילה את המוצר על אזור בלתי נראה.
  4. לאחר שהסרתם את רוב כתם משחת השיניים, שטפו את הבגד היטב ושטפו אותו כרגיל.
  5. יש לוודא שהכתם הוסר לחלוטין לפני הכנסת הבגד למייבש, שכן הכתם יכול "לצרוב" בטמפרטורות גבוהות.

דרכים להסרת כתמי משחת שיניים עיקשים:

  • השרו את הבגד המלוכלך במים חמים. לאחר מכן שטפו ושטפו אותו כרגיל. הניחו לו להתייבש באוויר, או לפחות וודאו שהכתם הוסר לחלוטין לפני הכנסתו למייבש כביסה.
  • מערבבים חומץ ומים ביחס של 1: 2 ומרחים את התמיסה על כתם משחת השיניים. הניחו לכל העניין לעבוד כדקה ולאחר מכן שטפו ושטפו את הבגד כרגיל.
  • השתמש במסיר כתמים זמין מסחרית (מקל או ספריי). מרחו את זה ישירות על כתם משחת השיניים והניחו לו לשבת לפי ההוראות בהוראות היצרן. עבור כתמים עקשניים, ייתכן שיהיה עליך להשאיר את מסיר הכתמים דולק למשך הלילה. שטפו את הבגד כרגיל, וודאו שהכתם הוסר לחלוטין לפני הנחתו במייבש.

עם השלבים האלה, אתה כבר לא צריך לדאוג לגבי כתמי משחת שיניים מכוערים על הבגדים שלך, כי בקרוב הם יהיו נחלת העבר.