איך להוציא שעווה מבגדים ובדים עדינים?

איך להוציא שעווה מבגדים ובדים עדינים
איך להוציא שעווה מבגדים ובדים עדינים.

איך להוציא שעווה מבגדים ובדים עדינים

איך להוציא שעווה מבגדים ובדים עדינים

כשאתה מדליק כמה נרות המציאות שלך הופכת לקצת קסומה: מזמינה יותר, רומנטית יותר, או אם זה לאירוע חשוב כמו דיוואלי, יותר חגיגית. לרוע המזל, לנרות יש גם יכולת קסומה להשאיר שעווה במקומות לא צפויים... כמו על ג'רזי אהוב או חלוק משי.

איך להוריד שעוות נרות מבגדים ובדים עדינים
איך להוריד שעוות נרות מבגדים ובדים עדינים.

כשאתה יודע איך להוריד שעווה מהבגדים זו לא בעיה גדולה מדי, אבל איך מורידים שעווה מהבגדים?

איך להוריד שעוות נרות מבגדים ובדים עדינים

אל תדאג אם אינך בטוח כיצד להוציא שעווה מבגדים מעט שבריריים: השלבים האלה יכולים לעזור לך להסיר שעווה מהבגדים בעדינות.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?
  1. תן לשעווה להתייבש. אל תנסו להסיר שעווה מבגדים כשהם רטובים, אתם רק תפזרו אותה עוד יותר. השאר את הכתם בשקט (קשה, אנחנו יודעים) ותנו לו להתקשות לגמרי. ניתן להניח מעליו קוביית קרח כדי לזרז את התהליך במידת הצורך.

  2. הסר שעווה עם כפית. עבדו בעדינות והורידו רק כמה שיותר מהשעווה שמתקלפת בקלות. השתדלו לא לקרוע את הבד או למשוך אף אחד מהחוטים על ידי רפרוף בזהירות של הכף על פני השטח במקום לחפור פנימה.

  3. סנדוויץ' את כתם השעווה בנייר סופג. אתה תשתמש בחומר זה כדי למשוך את הכתם הנותר החוצה עם קצת חום בשלבים הבאים. אין נייר סופג? אתה יכול גם להשתמש במגבת מטבח אבל היזהר: היא יכולה להיתקע לבדים רכים כמו צמר.

  4. מגהצים את הכתם דרך מגבת. עליך להניח את המגבת מעל נייר הספיגה כדי להגן על הבד שלך, אך עדיין עליך להגדיר את המגהץ לטמפרטורה נמוכה מכיוון שחום מוגזם עלול להתכווץ ולפגוע בסיבים עדינים כמו משי וצמר.

  5. חזור על הפעולה עד להסרת השעווה. ניתן להפעיל לחץ קל על המגהץ ויש להעביר אותו בעדינות על המגבת. עם הזמן, כתם השעווה אמור להתרכך ולהעביר מהבגדים שלך לנייר הספיגה.

  6. לשטוף כרגיל. עקוב אחר ההוראות על תווית הטיפול בבגדים שלך ובחר טמפרטורת כביסה מתאימה, מחזור וחומר ניקוי. אנו ממליצים על חומר ניקוי נוזלי, כמו נוזל כביסה אוטומטי של OMO, עבור בדים עדינים.

  7. יבש את הבד בזהירות. אתה יכול להשתמש במייבש כביסה עבור כמה בדים, אבל אנחנו ממליצים לייבוש באוויר באופן טבעי איפה שאתה יכול. עבור בדים עדינים כמו משי וצמר חשוב במיוחד לייבש אותם באופן טבעי מכיוון שחום מייבש עלול לפגוע בהם. כל שעליך לעשות הוא להניח אותם על מגבת נקייה ויבשה ולתת לאמא טבע לעשות את שלה.

עכשיו אתה יודע איך להוציא שעווה מהבגדים, נשפך הנר הבא לא אמור להרוס את הערב הקסום שלך. אחרי הכל, אף אחד לא רוצה לתת לכביסה להפריע לרומנטיקה או להפתעות מפחידות!