כיצד להסיר כתמי שעווה אפילציה מבגדים

כיצד להסיר כתמי שעווה אפילציה מהבגדים צעד אחר צעד
כיצד להסיר כתמי שעווה אפילציה מהבגדים צעד אחר צעד.

האם אתה רוצה לדעת איך להסיר שעווה אפילציה מבגדים מבלי לפגוע בבגדים שלך? לגוגל יש הרבה מידע בשבילך.

שעווה היא אחת השיטות הפופולריות ביותר להסרת שיער לא רצוי לגברים ולנשים, אבל מה אם חלק מהשעווה יגיע בטעות לבגדים שלנו? במאמר זה תמצאו פרטים כיצד להסיר שעווה מבגדים, כך שלא תצטרכו לדאוג לבגדים המוכתמים שלכם לעולם.

כאשר אתה מגלה כתמי שעווה אפילציה, חשוב שתפעל במהירות. עקוב אחר כל העצות שאתה הולך לגלות במאמר זה ותמיד השתמש במוצרים מיוחדים כדי לטפל בבגדים שלך, כגון סבון אבקת ala matic.

כיצד להסיר כתמי שעווה אפילציה מהבגדים צעד אחר צעד

כתמי שעווה יכולים להופיע גם בבית וגם כשאנחנו עושים שעווה במספרה. מסיבה זו, במדריך זה אנו מנחים אותך כיצד להסיר שעווה אפילציה מבגדים בקלות מבלי לפגוע בבגדים שלך. אל תחמיצו את כל הטריקים!

  1. אם הבגד מוכתם בשעווה חמה, אל תיגע בו, המתן שיתקרר.

  2. מניחים את הבגד במקפיא.

  3. לאחר שהשעווה מתקררת, מקלפים אותה מהבגד בעזרת סכין קהה.

  4. מניחים פיסת נייר או בד מתחת לכתם ועוד אחד מעל. לאחר מכן העבירו את המגהץ החם על הכתם. עם חום, השעווה תימס, ותאפשר לה להיצמד לבד או לנייר.

  5. אל תשכח!

    שטפו את הבגדים עם הסבון הרגיל שלכם והשתמשו במרכך כביסה כדי לטפל בהם, עם עלא.

  6. עוד טיפ!

    במקרה שהכתם קשה מאוד, אלכוהול הוא משאב טוב; אבל אם מדובר בבגדים עדינים, ייתכן שזו לא האלטרנטיבה הטובה ביותר. השריתי צמר גפן באלכוהול והפעלתי מעט לחץ על כתם השעווה עד שהוסר לחלוטין.

האם אתה רוצה לדעת איך להסיר שעווה אפילציה מבגדים מבלי לפגוע בבגדים שלך
האם אתה רוצה לדעת איך להסיר שעווה אפילציה מבגדים מבלי לפגוע בבגדים שלך?

הערה: כדי למנוע הפתעות, קרא תמיד את תווית הכביסה על הבגדים שלך ואת הוראות השימוש של המוצר שבו אתה משתמש לפני יישום שיטות אלה להסרת כתמי שעווה.

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

איך משיגים שעווה אפילציה מבגדים: רצועות שעווה קרה

להקות שעווה קרה יש בדרך כלל שרף בין המרכיבים שלהם, זה אומר שאנחנו לא יכולים להסיר לחלוטין את השעווה מהעור רק עם מים ושאנחנו צריכים שמן גוף כדי להשיג זאת. אותו דבר קורה כאשר אנו רוצים להסיר את הכתמים הללו מבגדים. במקרה זה, ניתן למרוח כמה טיפות שמן זית על הכתם, ולאחר מכן להניח את הבגד בכלי עם מים חמים; בתנאי שהוראות הכביסה של הבגד שוקלות את האפשרות של כביסה במים חמים. לאחר שהשאירו את הבגד להשרות מספר דקות, הסירו בזהירות את עודפי השעווה ושטפו אותה בדרך הרגילה, עם סבון אבקת Ala matic, כדי לטפל בסיבים.

כתמי שעווה אפילציה נפוצים מאוד. מסיבה זו, כדי למנוע תאונות, חשוב שנלבש בגדים ישנים כשאנחנו עושים שעווה. עם זאת, אל תיכנס לפאניקה, כי במאמר זה כבר נתנו לך את כל הטיפים כיצד להסיר כתם שעווה אפילציה מבגדים בקלות.

פעל מהר, אל תיתן לכתמים להישאר על הבגדים שלך לאורך זמן. אם הבגדים שלך מוכתמים בשעווה חמה, המתן לייבוש. שמרו על הבגדים שלכם עם מרכך כביסה, כמו עלא, כדי שיהיו כחדשים.