כיצד להשתמש באבקת כביסה במכונת הכביסה

בין אם בכביסה ביד ובין אם במכונת כביסה (זכור כי ניתן להשתמש באבקת סבון במכונות כביסה אוטומטיות)
ניתן למרוח את הסבון על כל בגד, בין אם בכביסה ביד ובין אם במכונת כביסה (זכור כי ניתן להשתמש באבקת סבון במכונות כביסה אוטומטיות).

למד על ההבדלים, הזנים והשימושים של אבקת סבון

כביסה היא אחת ממטלות הבית העיקריות שיש לנו. אבקת סבון קיים כבר זמן רב ומציע תוצאות ניקוי מעולות במחיר נמוך. זה מוצר שתמיד קיים אצלנו בבית וניתן להשתמש באבקת סבון במכונות כביסה אוטומטיות. אבל כמה אתה יודע עליו?

למרות שאנשים רבים בוחרים בסבון נוזלי, האמת היא שאבקת סבון מתאים במיוחד לסוגים מסוימים של כתמים, במיוחד כאלה שקשורים ללכלוך או בוץ. מצד שני, פעולתו דורשת טמפרטורה גבוהה מ-30° כדי לתפקד כראוי.

במאמר זה אנו הולכים להראות לך את כל מה שאתה צריך לדעת על סבון ואת הדרך הטובה ביותר להשתמש בו כדי להשיג תוצאות טובות בניקוי הבגדים שלך.

סוגי אבקת סבון

בשוק קיימים מגוון רחב של סוגי אבקת סבון המסייעים בניקוי, מסירים כתמים ובעלי ניחוח עדין. אבל יש סוגים אחרים, אתה יכול להשתמש באבקת סבון במכונות כביסה אוטומטיות ויש להם מאפיינים ספציפיים:

הוא אידיאלי לשטיפת בגדים ביד או במכונת כביסה חצי אוטומטית
סבון כביסה ביד: הוא אידיאלי לשטיפת בגדים ביד או במכונת כביסה חצי אוטומטית.

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

  • סבון היפואלרגני: מומלץ לסובלים מאלרגיות. מוצרים כמו סבון אבקת עור רגיש של Matic אינם גורמים לבעיות עצבנות ורגישות כאשר הם באים במגע עם העור.

  • סבון אנטיבקטריאלי: לפורמולה שלו פעולת חיידקים לחטא בגדים מפני חיידקים וחיידקים, כמו אבקת אבקת אבקת אנטיבקטריאלי.

  • סבון דל קצף: מייצר מעט קצף במכונת הכביסה. אחד המוצרים בעלי המאפיין הזה הוא סבון אבקת Ala sol matic.

  • סבון כביסה ביד: הוא אידיאלי לשטיפת בגדים ביד או במכונת כביסה חצי אוטומטית. אפשרות אחת לכביסה מסוג זה היא אבקת סבון לשטוף יד.

האם זה נכון שאפשר להשתמש באבקת סבון במכונות כביסה אוטומטיות?

כמובן! יש הרבה מיתוסים סביב השימוש בסבון אבקת במכונת הכביסה, אבל אין לכם מה לחשוש: השימוש בו לא מקלקל אותה. בכל מקרה, מומלץ לבצע כביסה ללא סבון לפחות פעם בחודש, כך ינוקו שאריות התאים (זה חל על כל סוג סבון בו אתם משתמשים, בין אם נוזל או אבקה).

לאן הולכת אבקת הכביסה במכונת הכביסה?

זה נורמלי שיש ספקות לגבי כמות הסבון בשטיפות. זה תלוי עד כמה הבגדים מלוכלכים ובגודל העומס. מינון סטנדרטי של אבקת סבון הוא 100 גרם. ליתר בטחון, עיין תמיד בתווית המוצר ובהוראותיו לשימוש טוב יותר.

כדי להכניס אותו למכונת הכביסה, אתה יכול להניח אותו בתא הסבון או בתוף, בתוך שקית רשת, וזה שימושי במחזורים ארוכים יותר, מכיוון שלוקח יותר זמן להתמוסס. בכל מקרה, באיזה סבון אתה הולך להשתמש, אתה יכול להשתמש בו בתוך התאים או בתוך התוף, שתי האפשרויות תקפות לחלוטין. כמו כן, אנו ממליצים לך לעקוב אחר דפוס הכביסה הזה:

  • מכונת כביסה עם עומס עליון: השתמשו באבקת הכביסה ישירות בתוף לפני הוספת הבגדים.

  • מכונת כביסה עם מעמיס קדמי: השתמש בסבון האבקת בתא הסבון.

אם יש לך ספקות לגבי אופן השימוש במכונת הכביסה שלך, במאמר זה יש לנו מדריך מעשי לשימוש בה ואנו נראה לך את ההבדלים בין מכונות כביסה אוטומטיות לחצי אוטומטיות, ואת המטען העליון והמטען הקדמי שלהן.

השימושים באבקת סבון להסרת כתמים

אתה יכול גם לנסות להסיר כתמים לפני הכנסת הבגדים שלך למכונת הכביסה. מומלץ לערבב את אבקת הסבון עם מעט מים ולהכין משחה. אז אתה יכול ליישם אותו ישירות על הכתמים.

אבקת סבון יעיל בהסרת כתמים כבדים כגון:

  • עקבות לכלוך

  • עקבות דשא

  • בוץ

  • אבק

בזכות החיכוך של מכונת הכביסה או פעולת הכביסה של הבגדים ביד, מוצר מסוג זה גורם לחלקיקי אבקת הסבון העבים לדחוף את הלכלוך מהבד.

האם אתה צריך עצות נוספות? יש לנו מספר טיפים כיצד להסיר כתמי קפה או תה מבגדים.

ניקוי עבור בדים שונים

ייתכן שהבגדים שלך לא ייצאו נקיים לגמרי ממכונת הכביסה
לעומת זאת, אם אתה משתמש במעט מדי אבקת סבון, ייתכן שהבגדים שלך לא ייצאו נקיים לגמרי ממכונת הכביסה.

ניתן למרוח את הסבון על כל בגד, בין אם יש לכבס ביד או במכונת כביסה (זכור שניתן להשתמש באבקת סבון במכונות כביסה אוטומטיות). לפי הצרכים שלכם, ניתן להשתמש בסבון האבקה לכביסת בגדים לבנים או צבעוניים, מבדים עדינים או עמידים יותר. המוצר מציע תוצאות ניקוי מעולות במחיר נמוך והוא שימושי לכל צורות הכביסה. כמו כן, קל יותר למדוד אבקת סבון.

במקרה של סבונים המכילים אקונומיקה, יש לשים לב לא להוסיף בגדים צבעוניים, שכן הם עלולים להינזק. מומלץ לקרוא תמיד את הוראות המוצר לשימוש טוב יותר.

למה חשוב לא להגזים בכמות אבקת הסבון?

שימוש רב מדי בסבון אבקה עלול להקשות על המים לשטוף את כל הסבון, ולהשאיר שאריות על הבגדים שלך (אם זה קורה, שטפו את הבגדים במים פושרים מאוחר יותר).

לעומת זאת, אם אתה משתמש במעט מדי אבקת סבון, ייתכן שהבגדים שלך לא ייצאו נקיים לגמרי ממכונת הכביסה. האידיאל הוא להשיג איזון.

אהבתם את הטיפים שלנו לשימוש באבקת סבון? יש לנו גם טיפים נוספים כיצד להיפטר מחיידקים מהבגדים שלך ובאיזה סבון להשתמש. לחץ כאן.