כך פועלת מכונת כביסה במינון עצמי

מכונת כביסה מסוג זה כוללת גם פונקציה למינון אוטומטי של חומר ניקוי ו/או חומר שטיפה
מכונת כביסה מסוג זה כוללת גם פונקציה למינון אוטומטי של חומר ניקוי ו/או חומר שטיפה.

טקסט שימושי המסביר את היתרונות של מכונת כביסה במינון עצמי. גלה את ההבדל בין מכונות כביסה "חכמות" ל"טיפשות", וכיצד מינון אוטומטי של חומרי ניקוי יכול לעזור לך.

מכונות כביסה חכמות לעומת "טיפשות".

מכונות כביסה הן תכונה נפוצה בבתים שלנו כבר כמה עשורים, אך כמו בכל המכונות האחרות, גם בחזית זו חלו שינויים וחידושים גדולים. בנוסף לכך שהדגמים הופכים יפים וארגונומיים יותר, אנחנו עדיין יכולים להבחין בין מכונות כביסה "טיפשות" ל"חכמות".

הדור החדש של מכונות הכביסה מקבל את השם SCWM, שהוא ראשי תיבות של Smart Connected Washing Machine. כפי שהשם מרמז, היא משתמשת ב"טכנולוגיה חכמה" המאפשרת לשלוט בפונקציות מכונת הכביסה מהסמארטפון. מכונת כביסה מסוג זה כוללת גם פונקציה למינון אוטומטי של חומר ניקוי ו/או חומר שטיפה. אפילו מה שנקרא "מכונות כביסה מטופשות" יכולות להיות מינון אוטומטי של חומר ניקוי מבלי שיהיה חיבור חכם לצורך העניין.

מכונת כביסה במינון עצמי היא דרך הכביסה החדשה והפונקציה הפרקטית ביותר. עבור רוב מכונות הכביסה שבהן אנחנו צריכים למנות ידנית חומרי ניקוי / חומר שטיפה, יכול להיות קשה למינון נכון רק על סמך עד כמה הבגדים מלוכלכים או עם הוראות המוצר. אבל עם סוג זה של מכונת כביסה, הבעיה נפתרת. פונקציית המינון האוטומטית בוחרת את המינון הנכון של חומר ניקוי ו/או חומר שטיפה בהתאם לסוג הבד, כמות הנפח שהועמסה בתוף, ובחלק מהמכונות, גם קשיות המים. מכונת הכביסה במינון עצמי חוסכת זמן, אנרגיה וכסף תוך שהיא מציגה תוצאות כביסה עקביות.

מכונת כביסה במינון עצמי יכולה להקל עליכם הכובסים באופן קבוע מכיוון שאתם נמנעים ממינון ידני של חומרי ניקוי וחומר שטיפה. חשוב לזכור שהדבר הטוב ביותר עבור מכונה עם מינון אוטומטי של חומרי ניקוי הוא להשתמש בחומר ניקוי נוזלי יעיל לתפקיד זה.
האם מכונת הכביסה שלך מודדת וממנה אוטומטית את חומר הניקוי בכל כביסה (פונקציית מינון עצמי)?

כך פועלת פונקציית המינון העצמי של מכונת הכביסה

מכונת כביסה במינון עצמי יכולה להיות גם מכונת כביסה מחוברת בצורה חכמה או מכונת כביסה קונבנציונלית רגילה
מכונת כביסה במינון עצמי יכולה להיות גם מכונת כביסה מחוברת בצורה חכמה או מכונת כביסה קונבנציונלית רגילה.

מכונת כביסה במינון עצמי יכולה להיות גם מכונת כביסה מחוברת בצורה חכמה או מכונת כביסה קונבנציונלית רגילה. המשותף להם הוא פונקציית המינון האוטומטית, כלומר, הכמות הנכונה של חומר ניקוי, חומר שטיפה, ובמקרים מסוימים, אקונומיקה מוזרקת לתוך תוף המכונה שבו מכבסים את הבגדים. ככה זה עובד:

  1. חומר הניקוי הנוזלי או חומר השטיפה מוזגים לתוך המיכל ליד המגירה. מאגרים ממוצעים מיועדים ל-1 ליטר של מוצר, כך שאין צורך להוסיף חומר ניקוי לכל כביסה, אלא למלא כאשר המפלס נמוך במיכל.
  2. כמות המינון מוגדרת אלגוריתמית על סמך גורמים שונים התלויים במותג ובדגם של מכונת הכביסה במינון עצמי. רובם עוסקים בכמות הבגדים ובסוג הבדים.
  3. לאחר מכן נשאבים חומר ניקוי וחומר שטיפה לתוך התוף במהלך השימוש.

שלבים מרכזיים לבחירת מכונת כביסה במינון עצמי

בחירת מכונת כביסה יכולה להיות מסובכת. שלב ראשון הוא להבין כיצד מכונת כביסה במינון עצמי יכולה לעזור לך.

  • אם אתם שוקלים מכונת כביסה במינון עצמי, הסתכלו על בדיקת מכונת כביסה במינון עצמי כדי לראות איזה דגם מתאים לכם ולצרכים שלכם.
  • ודא שיש לך WIFI ו/או סמארטפון התומך במערכת מחוברת.

מכונות כביסה במינון עצמי נמצאות בשוק כבר זמן מה, אך הן עדיין תופעה חדשה עבור רבים. להלן מספר טיפים כיצד לטפל במכונת כביסה במינון עצמי, אם יש לך בבית או שוקלים לרכוש אחת. בדוק כיצד הדגמים יכולים להשתנות וגלה את היתרונות.

סוגים שונים של חומרי ניקוי

אחד המפתחות להצלחה כבעלים של מכונת כביסה במינון עצמי הוא שימוש בחומר ניקוי המתאים לסוג זה של מכונת כביסה. כפי שהוא נראה כיום, כמעט כל סוגי חומרי הניקוי הנוזליים עובדים עם מכונת כביסה במינון עצמי, אם כי חלקם מצליחים יותר מאחרים. חומר ניקוי נוזלי שתוכנן במיוחד למינון עצמי מתאים ביותר לסוג זה של מכונת כביסה, שכן חומר ניקוי מסוג זה הוא בעל צמיגות דקה יותר שניתן להוביל בקלות רבה יותר אל תוף מכונת הכביסה, ובכך אינו מסתכן בהיתקעות במערכת ויצירת ציפוי.

למרות שלמכונות כביסה חכמות רבות עם מינון אוטומטי של חומרי ניקוי אין את אותה מערכת הבסיסית, מה שיכול לגרום למותגי חומרי ניקוי שונים לעבוד בצורה שונה, מומלץ תמיד להשתמש בדטרגנט מיוחד במינון אוטומטי במקום הבחירה הרגילה שלך. חומרי הניקוי של Autodos מיוצרים תוך מחשבה על מכונות אלו ומספקים את תוצאות הניקוי והטיפול הטובות ביותר.