איך להלבין בגדים לבנים מלוכלכים

אם מערבבים בגדים לבנים עם בגדים צבעוניים
אם מערבבים בגדים לבנים עם בגדים צבעוניים, הם עלולים לדהות ולהכתים את הבגדים הלבנים.

בגדים לבנים יכולים להינזק, אבל הטריקים האלה להלבנת בגדים לבנים יעזרו.

בגדים לבנים הם מאוד חמודים אבל מאוד קשה לשמור עליהם לבנים. ככל שחולפים הימים ובשל השפעת הזיעה, האבק והשפשוף עם בגדים אחרים, הלבן של הבגדים יכול להצהיב והבגדים שלך נראים פגומים. במאמר זה אנו נותנים לך כמה טריקים להלבין בגדים לבנים ולהחזיר את הלבן המקורי כל כך יפה ומבריק. דילוג על תוצאות מושלמות יעזור לך להשיג זאת.

שמרו על הבגדים הלבנים שלכם ואל תערבבו אותם עם בגדים אחרים בעת כביסה. בחרו את השיטה שאתם הכי אוהבים להלבין בגדים לבנים צהבהבים ובסוף התהליך שטפו את הבגדים שלכם עם תוצאות מושלמות של Skip לתוצאות מיטביות.

איך להלבין בגדים לבנים צהבהבים

יש כמה טיפים כדי למנוע מהבגדים הלבנים שלך לקבל את הגוון הצהבהב הזה שמטריד אותך כל כך. זכור את הדברים הבאים כדי להימנע מהלבנת לבנים מלוכלכים:

  1. אל תשתמש בחומרי ניקוי כימיים על בגדי פוליאסטר. זה יכול להכתים את הבגדים שלך.

  2. כשאתה מכבס את הבגדים שלך, שים לב למים שבהם אתה משתמש. אם המים לא צלולים מספיק זה יכול להכתים את הבדים.

  3. אל תלבש בשמים, דאודורנטים או קרמים כאשר יש לך בגד לבן. עדיף למרוח את מוצרי היופי הללו לפני הלבשת הבגד, כדי למנוע כתמים צהבהבים.

  4. שטפו את הלבן עם הלבן. אם מערבבים בגדים לבנים עם בגדים צבעוניים, הם עלולים לדהות ולהכתים את הבגדים הלבנים.

  5. בכל פעם שאתה יכול, יבש את הבגדים שלך בשמש. קרני UV מלבינות באופן טבעי!

באיזה סוג סבון אתה משתמש כדי לכבס בגדים?

איך להלבין בגדים לבנים בבית

איך להלבין בגדים לבנים צהבהבים
איך להלבין בגדים לבנים צהבהבים.

יש כמה טריקים להלבין בגדים לבנים בבית, עם מוצרים שיש לכולנו. הנה כמה מהם:

  • חומץ לבן. הוסף 1 כוס חומץ לבן לסבון שלך במכונת הכביסה וכבס את הבגדים שלך כרגיל.

  • סודיום ביקרבונט. הוסף 0.5 כוס סודה לשתייה לכביסה שלך לבגדים לבנים יותר. כדי לטפל בכתמים ספציפיים, מערבבים סודה לשתייה עם מיץ לימון ומרח אותו ישירות על הכתם. תנו לזה לפעול ואז כבסו את הבגד כרגיל במכונת הכביסה.

  • מי חמצן. בדלי מים מוסיפים מעט מי חמצן בנפח 30 נפחים. לבש את הבגדים הלבנים שלך ותן להם להשרות במשך שעתיים. לשטוף ולשטוף את הבגד שלך בדרך הרגילה.

  • חלב. שיטה זו מיוחדת להלבנת לבנים מכותנה מוכתמת. שים את הבגד שלך בדלי ותן לו להיספג ב-lehe למשך כמה שעות. לאחר מכן יש לשטוף ולכבס את הבגד במכונת הכביסה.

  • לימון. מיץ לימון טוב מאוד להלבנת הבגדים הלבנים שלך. מרתיחים ליטר מים ומוסיפים מיץ מ-2 לימונים. משרים את הבגד למשך חצי שעה. לשפשף כדי להסיר כתמים ולשטוף את הבגד. לבסוף, שטפו את הבגד באופן קבוע.

כיצד להלבין לבנים כותנה

אחד העצות הטובות ביותר כיצד להלבין בגד כותנה לבן הוא לבחור סבון טוב לתהליך הכביסה. מלאו את הכיור או הדלי במים והוסיפו 60 מ"ל אבקת סבון של Skip perfect results. תן לבגדים הלבנים שלך להשרות במשך שעתיים. לאחר מכן שטפו את הבגד ושטפו אותו כרגיל במכונת הכביסה או ביד.

אל תתנו לבגדים שלכם להצהיב ולהיראות מלוכלכים! השתמש בשיטות אלה לעתים קרובות כדי לשמור על הבגדים שלך לבנים למשך זמן רב יותר.

מוצרים טבעיים מסוימים כמו חלב, מיץ לימון או חומץ לבן יעילים מאוד בהלבנת בגדים לבנים בבית.

לאחר ביצוע שיטת ההלבנה, שטפו את הבגד כדי להסיר את כל שאריות הלכלוך והשארו את הבגדים כחדשים.

קרני השמש פועלות כחומר הלבנה. יבש באוויר את הלבנים שלך באור שמש ישיר.