כיצד להסיר כתמי שומן על המעיל המשרדי שלך?

נסה את טכניקת הכביסה המקצועית שניתנה כאן כיצד להסיר כתמי שומן מבגדים
נסה את טכניקת הכביסה המקצועית שניתנה כאן כיצד להסיר כתמי שומן מבגדים.

כתמי שומן על הבגדים המשרדיים שלך לא חייבים להיות סיוט כביסה. נסה את טכניקת הכביסה המקצועית שניתנה כאן כיצד להסיר כתמי שומן מבגדים.

ביקור ביחידת הייצור של המפעל או מסיבת צהריים במשרד זה כל מה שצריך כדי לשפוך שומנים וכתמים על בגדי העבודה שלך. עם זאת, להסיר את הבלגן הזה מבגדי העבודה היקרים שלך קל יותר ממה שאתה חושב. רוצים לדעת איך להוריד כתמי שומן מהבגדים בצורה יעילה? פשוט עקוב אחר השלבים המפורטים כאן.

מרכיבים לשמירה

א חומר ניקוי לשטיפת כלים

ב חומץ לבן

ג כפפות גומי

אפילו כתם שומן קטן יכול לפגוע במראה הבגדים המשרדיים שלך
לפעמים, אפילו כתם שומן קטן יכול לפגוע במראה הבגדים המשרדיים שלך.

ד חומר ניקוי כביסה

 1. שלב 1: זיהוי וטיפול בכתמים מוכתמים

  הנח את הבגד למשרד שלך על משטח שטוח. בדוק היטב כדי לזהות את האזורים המושפעים של הבגדים שלך. כעת, כסו את הכתמים הללו בכמה טיפות של חומר ניקוי נוזלי יעיל. אתה יכול לנסות להשתמש ב-Surf Excel Matic Liquid בשביל זה מכיוון שהוא נועד להסיר כתמים קשים. זכור לבדוק את הג'ל על אזור לא בולט של הבגד כמו השרוול או המכפלת כדי לבדוק תאימות.

 2. שלב 2: לשפשף

  הרטיבו את האצבעות וקרצו בעדינות את הכתמים. הזיזו את האצבעות בתנועות סיבוביות ופעלו פנימה מבחוץ. חומר ניקוי הכביסה יחתוך את השומן. תבחין שהכתם מורם מהבד.

 3. שלב 3: טפל עם חומץ לבן

  לאחר שהכתם נעלם, שטפו את שכבת הסבון על האזור הפגוע באמצעות חומץ לבן. זה יעזור לך לשמור על חוזק הבגד שלך. הקפידו לטפל בחומץ בזהירות. ללבוש כפפות גומי בזמן השימוש בחומץ כדי למנוע מגע ישיר.

 4. שלב 4: לשטוף במים

  כעת, שטפו את שאריות חומר הניקוי והחומץ הלבן על הבגד באמצעות מים רגילים. אם לבשת אותו רק פעם אחת, תוכל לעשות בו שימוש חוזר לפני השלכתו למכונת הכביסה. או בצע את שלב 5.

 5. שלב 5: לשטוף כמו שאתה עושה בדרך כלל

  קרא את הוראות תווית הטיפול על הבגד שלך לפני השלכתו למכונת הכביסה. הגדר את מחזור המכונה וטמפרטורת המים בהתאם להוראות שעל התווית. הקפדה על הוראות היצרן תעזור לך לשמור על הבגדים שלך לאורך זמן. אם אתה מעדיף לכבס את הבגדים שלך במכונת כביסה, אתה יכול להשתמש ב-Surf Excel Matic Liquid, אשר עוצב במיוחד עבור מכונות כביסה וזמין בקלות בשוק. בהיותו נוזל, הוא מתמוסס לחלוטין במים ונשטף לחלוטין מבלי להשאיר אחריו כתמים (כמו שאבקות עושות).

אתה יכול גם להשתמש במרכך בד במהלך הכביסה כדי לשמור על איכות הבד שלך. אתה יכול להשתמש ב-Comfort Core בשביל זה. זה זמין בקלות בשוק. זה שומר על הסיבים שלמים, ובכך הופך את הבד לרך וחלק. זה גם מוסיף ניחוח עדין לבד.

לפעמים, אפילו כתם שומן קטן יכול לפגוע במראה הבגדים המשרדיים שלך. בפעם הבאה שאתה נתקל בכתם כזה, נסה את שלבי הניקוי האלה.

שלב מפתח:

אם כתמי השומן באמת קשים, ייתכן שיהיה עליך לחזור על מריחת ג'ל לשטיפת כלים על הכתם. לפעמים, עד 5 פעמים.