שפכת תה על הסלוואר קמיז שלך בעבודה? נסה את הטיפים האלה כדי להיפטר מכתמים קשים!

השתמש בעצות הכביסה ובטריקים הניתנים להלן כדי להיפרד מכתמי התה השחור על ה-salwar kameez שלך
השתמש בעצות הכביסה ובטריקים הניתנים להלן כדי להיפרד מכתמי התה השחור על ה-salwar kameez שלך.

אם אתה אוהב תה, כנראה נאלצת להתמודד עם כתמים על הבגדים שלך. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להסיר כתמי תה ביעילות ולגלות את הדרך הטובה ביותר לכבס את הבגדים שלך.

כוס תה שחור מהביל יכולה להטעין את הנפש והגוף שלך. הוא עמוס בנוגדי חמצון המסייעים לעיכול. אתה יכול להוסיף כמה פרוסות לימון כדי לשפר את טעמו ולתת לתה השחור שלך ארומה רעננה ולימונית. אבל, כשחלק מהתה הזה נוחת על ה-salwar kameez שלך, במיוחד בזמן שאתה בעבודה, הספל החם הזה עלול לא להיראות כל כך מרענן יותר.

השתמש בעצות הכביסה ובטריקים הניתנים להלן כדי להיפרד מכתמי התה השחור על ה-salwar kameez שלך.

1) השתמש בסודה לשתייה

כסה את האזור המוכתם של פריט הלבוש שלך בסודה לשתייה. משפשפים את הסודה לשתייה על הבגד בעזרת ספוג לח. זה אמור להרים את הכתם מהבד. שטפו את המקום במי ברז טריים. תן לזה להתייבש באוויר.

2) להשתמש בחומץ

הסרת כתמי תה שחור מהבגדים שלך לא יכולה להיות פשוטה יותר
הסרת כתמי תה שחור מהבגדים שלך לא יכולה להיות פשוטה יותר.

יוצקים חומץ על האזור המוכתם של הבד או משרים את האזור המוכתם בקערת חומץ למשך 15 דקות. החומץ יפעל על הכתם ויסיר אותו מהבגד שלך. לשטוף במים רגילים. כעת, שים את הבגדים שלך לכביסה במכונת הכביסה. אתה יכול להשתמש ב-Surf Excel Matic Liquid, אשר עוצב במיוחד עבור מכונות כביסה וזמין בקלות בשוק. זה לא משאיר שאריות (כמו שאבקות עושות) בהיותו נוזל, הוא מתמוסס לחלוטין במים ועוזר לשמור על חיי המכונה שלך.

3) השתמש במלח וסודה קלאב

פזרו מלח על האזור המוכתם של הבגדים ועקבו אחריו עם סודה קלאב. שפשפי עם מברשת שיניים ישנה בעלת זיפים רכים כדי להסיר את כתמי התה השחור מהבגד שלך. לשטוף במים קרים ולייבש באוויר.

4) השתמש בחומר ניקוי כביסה

מרחו אבקת כביסה ישירות על הכתמים המוכתמים. הניחו לו לנוח על הכתם למשך 5 דקות, ולאחר מכן השרו את הבגד במים קרים למשך 15 דקות נוספות. כעת, שפשפו בעדינות את האזור עם מטלית לחה. שטפו היטב ותלו את הבגד לייבוש.

הסרת כתמי תה שחור מהבגדים שלך לא יכולה להיות פשוטה יותר.