איך להתמודד עם מכונת כביסה מסריחה?

איך להתמודד עם מכונת כביסה מסריחה
איך להתמודד עם מכונת כביסה מסריחה.

מכונת כביסה מסריחה עלולה לגרום לבגדים מסריחים! פשוט עקוב אחר העצות האלה כדי לנקות מכונת כביסה עם ריח מעופש, ולהחזיר את הניחוח המקסים הזה.

אם מכונת הכביסה שלך מדיפה ריח מעופש, אל תדאג. רק כמה צעדים פשוטים יכולים להיפטר מהריח, ולהשאיר את הכביסה ואת מכונת הכביסה טריות ונקיות שוב.

הדרך הטובה ביותר לנקות מכונת כביסה מסריחה היא לבצע שטיפת תחזוקה - כביסה ריקה במצב החם ביותר. כדאי להקפיד על שימוש בכמות הנכונה של חומר ניקוי בעת כביסת הבגדים - אם אתה משתמש ביותר חומר ניקוי מהמכוון, זה יכול להצטבר בתוף ולתרום לריח עבש.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

איך להתמודד עם מכונת כביסה מסריחה

מכונות כביסה עובדות קשה, מה גם עם כל הכביסה המוכתמת והמלוכלכת. זה לא מפתיע שלפעמים יכול להצטבר ריח עבש במכונת הכביסה, המשפיע על בגדים נקיים ופריטים אחרים וגם על המכונה עצמה. עם זאת, לעולם אל תפחד, ההוראות הקלות לביצוע הללו ינקו ביסודיות את המכונה שלך, וישאירו אותה נקייה ורעננה.

· פתח את הסתימה של המסנן

אם מכונת הכביסה שלך מדיפה ריח מעופש, ייתכן שהיא לא מתנקזת כמו שצריך. הסר את המסנן ונקה אותו ביסודיות באמצעות חומר ניקוי ומים חמים. מסננים משתנים מיצרן ליצרן, לכן מומלץ לעיין במדריך למשתמש לקבלת הוראות מדויקות.

מכונת כביסה מסריחה עלולה לגרום לבגדים מסריחים
מכונת כביסה מסריחה עלולה לגרום לבגדים מסריחים!

ניקוי המסנן, במיוחד אם מכונת הכביסה שלך מדיפה ריח מעופש, עלול להיות מבולגן - אז אולי כדאי לך ללבוש כפפות או סינר, ולשים מתחת דלי כדי להגן על הרצפה. ביטול הסתימה של המסנן יגרום להיפטר מכל הצטברות של מוך וסיבי בד שעלולים ללכוד חלקיקי חומר ניקוי ולכלוך ולגרום לריח עבש במכונת הכביסה שלך.

· נקה את מגירת חומרי הניקוי

השתמש במים חמים ובמטלית לחה כדי לנקות כל שאריות דטרגנט דביקות ממגירת חומרי הניקוי של מכונת הכביסה שלך. אתה יכול גם להשתמש במברשת שיניים ישנה עבור כל אזור שקשה להגיע אליו. שוב, מומלץ ללבוש כפפות ובגדים ישנים אם אתה מודאג מהתלכלך.

· נקה את האטמים והפנים של מכונת הכביסה שלך

אם יש לך מכונת כביסה מסריחה, ייתכן שהצטברו לכלוך, טחב וחומרי ניקוי סביב אטמי הגומי שלה ובתוך התוף. נקה את האזורים הללו במים חמים ובחומר ניקוי, תוך שימת לב מיוחדת לאטמי הגומי והסביבה. לאחר מריחת התמיסה, המתן עשר דקות ולאחר מכן נגב עם סמרטוט יבש ונקי. לאחר מכן חשוב להפעיל מחזור ריק כדי לשטוף את התוף נקי מחומרי ניקוי לפני השימוש בו לשטוף בגדים ופריטים אחרים.

· הפעל מחזור ריק על ההגדרה החמה ביותר

הפעל את מכונת הכביסה שלך ריקה על הגדרת הכביסה החמה, עם כמה גבישי סודה לכביסה או חומץ שקוף, כדי לשטוף היטב שאריות טחב ולכלוך. שוב, הפעלת מחזור שטיפה מהיר נוסף לאחר מכן - גם בטמפרטורה גבוהה - תבטיח שלא יישארו חומר ניקוי או חומץ לעומס הכביסה הבא שלך. פעולה זו באופן קבוע תבטיח שמכונת הכביסה שלך תישאר בתולית וללא ריח.

מכונת כביסה נקייה ורעננה, בארבעה שלבים פשוטים. עכשיו אתם מוכנים לסיבוב כביסה!