איך לקפל בגדים מהר: 6 טיפים להורים עסוקים?

המדריך הזה יראה לכם את הדרך הקלה לקפל בגדים
הורים, תשמחו: המדריך הזה יראה לכם את הדרך הקלה לקפל בגדים, כולל איך לקפל חולצה במהירות.

לדעת איך לקפל בגדים נכון יכול לחסוך זמן ומקום. המדריך השימושי שלנו מלא בפריצות ועצות לכביסה, כולל איך לקפל חולצה במהירות.

לדעת איך לקפל בגדים נכון היא מיומנות ביתית חיונית. שליטה באמנות קיפול הבגדים היא דרך יעילה לפתור דילמות ביתיות נפוצות כמו בגדים מקומטים ואפילו ארונות בגדים קטנים. זה גם יכול לחסוך לך זמן, וזו ברכה לכל הורה עסוק.

הורים, תשמחו: המדריך הזה יראה לכם את הדרך הקלה לקפל בגדים, כולל איך לקפל חולצה במהירות.

השימוש במרכך בד לא רק משאיר את הבגדים שלך עם ריח נהדר, אלא גם הופך אותם ליפים ורכים, והרבה יותר קלים לקיפול. בחרי במרכך בד ריחני כמו קומפורט, שישאיר את הבגדים שלך עם ריח נקי ורענן.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

איך לקפל בגדים מהר

להלן ששת הטיפים המובילים שלנו לקיפול בגדים במהירות:

השתמש במרכך בד. להוספת מרכך בד למגירת מכונת הכביסה שלך יש כל מיני יתרונות. לא רק שהבגדים שלכם ייצאו מהמכונה עם ריח מקסים ורענן, אלא שהם גם יהיו נעימים ורכים, מה שהופך את הבגדים לתענוג ללבוש - ותענוג לקפל! בגדים רכים וגמישים פשוט יותר לקיפול, אז עשו לעצמכם טובה והשקיעו במרכך בד מרוכז ריחני כמו Comfort morning fresh.

דש לפני הקיפול. אחזקת בגדים בחוזקה בצווארון או בחגורת המותניים ולתת להם דש טוב וקשיח היא דרך מצוינת 'לגהץ' כל קמטים ראשוניים. אולי אפילו תגלו שחלק מהבגדים לא ידרשו גיהוץ אחרי זה. דרך נוספת להימנע מהצורך לגהץ מטען טרי של כביסה היא לקפל את הבגדים שלך כשהם עדיין חמים מהמייבש. זכור להניח בגדים על משטח שטוח כדי לקפל אותם.

איך לקפל בגדים מהר
איך לקפל בגדים מהר.

לטש את הטכניקה שלך. מאיך לקפל חולצה מהר ועד איך לקפל נכון ג'ינס, ישנן טכניקות שונות לפריטי לבוש שונים. הנה איך לקפל ג'ינס בצורה מושלמת:

  • ודא שכל הכפתורים מכופתרים וכל הרוכסנים מכווצים
  • קפלו את הג'ינס לשניים כך שהכיסים האחוריים יגעו והמפשעה פונה אליכם
  • קח את החלק התחתון של שתי הרגליים וקפל אותם עד שהם מגיעים לתחתית הכיס
  • קח את אזור המפשעה וצור קצה ישר. הכנס מתחת לרגל כדי להגביר את האחיזה
  • קח את החלק התחתון המקופל וקפל אותו עד שתגיע לחלק העליון של הג'ינס

כשזה מגיע לבגדי תינוקות, הם אולי מקסימים, אבל הגודל הקטן שלהם יכול להפוך אותם לקשים לקיפול! קפלו בגדי גוף וחולצות על ידי הנחתם שטוח עם החזית כלפי מטה. קפלו כל שרוול פנימה כך שהם מונחים על גב החולצה. הרם את החלק התחתון של בגד הגוף למעלה וקפל את כולו לשניים על ידי ציפוי החלק התחתון כלפי מעלה עם החלק העליון. הפוך אותו, כך שהחלק הקדמי פונה כלפי מעלה, וחזור על הבא כדי ליצור ערימה מסודרת.

לגלגל, לא לקפל. קיפול בגדים במקום פשוט להניח אותם חוסך מקום בארון בגדים, וזה שימושי אם יש לך או לילדים שלך חדר קומפקטי או ארון קטן. כדי לחסוך עוד יותר מקום, נסה לגלגל חולצות, מכנסיים קצרים ומכנסיים במקום לקפל. זה גם הרבה יותר קל מקיפול (תחשבו על הזמן שתחסכו!) ויעיל באותה מידה במניעת קמטים.

אל תקפל תחתונים. הנה דרך קלה לקפל בגדים - לא! יש דברים שפשוט לא צריכים קיפול ותחתונים הם אחד מהם, יחד עם דברים כמו פיג'מה וציוד אימון. כנראה שעדיף לא לקפל גם חולצות עבודה, שמלות ומכנסיים - הצמד אותם במקום זה על קולב איכותי כדי שהם ישמרו על הגזרה ויישארו ללא קמטים.

גיוס גיבוי. קבל את כל המשפחה לעזור! האצלת מטלות הבית לילדים לא רק מלמדת אותם להיות אחראים יותר, אלא גם עוזרת לך. מודאגים מקמטים? למדו אותם כיצד לקפל חולצה במהירות באמצעות תיקיית חולצות שנרכשה בחנות, מהירה, קלה ומביאה לקיפול אחיד לחלוטין. אתה יכול אפילו להכין בעצמך באמצעות חתיכת קרטון וקצת סרט דביק. תצטרך ליצור תיקיות בכמה גדלים שונים.

מאיך לקפל חולצה מהר ועד לדעת מה לא לקפל, כמה טריקים בשרוול בכל הנוגע לקיפול ואחסון בגדים טריים יכולים לחסוך הרבה זמן!

  • שים מרכך בד במגירת מכונת הכביסה שלך, במקום ישירות על הבגדים.
  • השתמש במכסה אחד עבור כל סוגי מכונות הכביסה, ולכביסה ידנית.