כיצד להסיר כתמי דם ממזרונים וסדינים?

כיצד להוציא כתמי דם ממזרונים וסדינים
כיצד להוציא כתמי דם ממזרונים וסדינים: מים וחומרי ניקוי.

האם אתה תוהה כיצד להיפטר מכתמי דם מהסדינים או המזרון שלך? המשך לקרוא לקבלת הפתרונות הטובים ביותר.

פתרון פשוט להסרת כתמי דם מהמזרן שלך הוא מריחה של מעט נוזל אולטימטיבי של Omo אשר תוכנן במיוחד כדי להילחם בסימנים מתמשכים. בדוק את ההוראות על האריזה.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

כתם דם על המזרון או הסדינים שלך יכול להיראות כמו ממצא מרתיע. לעתים קרובות מאמינים ככתם שקשה יותר להרים, ייתכן שאתה תוהה איך להוציא דם מפשתן או איך להוציא דם ממזרן. עם הייעוץ והמוצרים הנכונים, משימה זו לא צריכה להיות קשה. בצע את השיטות הבאות להסרת כתמי דם מסדינים ומזרנים.

כיצד להוציא כתמי דם ממזרונים וסדינים: מים וחומרי ניקוי

כתמי דם טרי הם הפשוטים ביותר להסרה ולכן ברגע שתבחינו בכתם חדש, זז מהר! מים קרים יכולים לעשות פלאים במקרים אלה, אך ייתכן שיהיה עליך להוסיף מעט חומר ניקוי כדי לסייע בהסרת כתמים עמוקים או עקשניים.

 • החזיקו סדינים מוכתמים מתחת למים קרים ושפשפו בעדינות בין האצבעות.
 • השתמש בספוג נקי ובדלי מים קרים לפריטים גדולים יותר כמו שמיכת פוך או מזרון, טפח בעדינות על הכתם.
 • עבור מצעים עדינים, מי מלח יכולים להיות פתרון מצוין. מערבבים כמות קטנה של מים ומלח לעיסה, משפשפים את הכתם ושוטפים.
 • ניתן להשתמש גם בחומר ניקוי. טבלו את הכתם במים קרים לפני ששפשפו עליו מעט חומר ניקוי נוזלי או משחת אבקת כביסה (הכנתי לערבב מעט אבקת חומר ניקוי עם מים קרים) ישירות עליו. עבדו לקצף ושטפו.

לאחר כל שיטה, חשוב לשטוף את כל המצעים במחזור עדין, באמצעות חומר ניקוי מומחה להסרת כתמים. הפודרה האולטימטיבית של Omo קלה לשימוש ומתמודדת עם כתמים קשים הודות לנוסחה המתקדמת שלה.

איך להיפטר מכתמי דם על מזרונים וסדינים: מי חמצן

איך להיפטר מכתמי דם על מזרונים וסדינים: מי חמצן
איך להיפטר מכתמי דם על מזרונים וסדינים: מי חמצן.

כתמים קשים עשויים לדרוש משהו יותר ממים. מי חמצן יעיל מאוד בכל הנוגע להסרת כתמי דם אך חשוב להשתמש בו בזהירות ולקרוא את ההוראות לפני השימוש. זה עלול להחליש או להלבין כמה בדים, אז בדוק קודם את האזור.

 1. יש לדלל את מי חמצן במים ליצירת תמיסה של 50/50.
 2. יוצקים אותו על הכתם, ומאפשרים לתערובת להקציף.
 3. השתמש בספוג נקי כדי לנגב כל עודף.
 4. המשך לשפוך את התערובת על הכתם ולנגב עד שהדם דוהה.
 5. שטפו את כל המצעים במחזור עדין במים קרים או שטפו עם ספוג קר ורטוב.

השריית מצעים בקערת מי חמצן ומים קרים למשך 20 דקות היא גם שיטה יעילה. לאחר ההשריה, שטפו ושטפו במחזור עדין עם חומר ניקוי עדין.

איך להוציא דם מפשתן ומזרונים: כתמים מיובשים

כל כתם שנותר להתקבע דורש גישה אחרת. אמנם זה יכול להיות הרבה יותר קשה להסיר כתמים כאלה, אבל זה עדיין אפשרי עם מעט שומן מרפקים.

 • אבקת מדיח כלים מכילה אנזימים ספציפיים המפרקים בשר ודם, מה שהופך אותה לפתרון אידיאלי עבור מצעים מוכתמים בדם. טבלו את הכתם במים קרים ופזרו 2-3 כפות מהאבקה על האזור. השאירו להשרות שעתיים ושטפו. חזור עד שנעלם. אל תנסה שיטה זו על משי או עדינים.
 • סודה לשתייה מעורבת בחומץ היא גם שיטה בדוקה. מערבבים את החומרים לעיסה ומשאירים על הכתם למשך 30 דקות לפני השטיפה. אין לערבב חומץ עם חומרי ניקוי אחרים, כמו אקונומיקה, מכיוון שהוא עלול לגרום לגזים רעילים.

אם הסדינים שלך לבנים, אתה עשוי לחשוב שיהיה לך קשה עוד יותר ללמוד כיצד להסיר כתמי דם מהסדינים הלבנים. למעשה, השיטה זהה אבל ייתכן שתצטרך לחזור עליה כמה פעמים כדי להסיר את כל הסימן. לחלופין, ניתן ללמוד שיטה חלופית כיצד להסיר דם מהסדינים הלבנים על ידי הלבנת הבד. כל שעליך לעשות הוא להניח אותו בדלי מים קרים ומעט אקונומיקה כדי לעזור להחזיר את הלובן לחומר.

לדעת איך להוציא דם ממזרונים ומצעים תלוי במידה רבה בסוג הבד וכמה זמן הכתם נמצא שם. פעולה מהירה והתמדה יובילו להצלחה - פשוט עקוב אחר העצות האלה ולעולם אל תדאג כיצד להסיר כתמי דם מהמזרן והמצעים.

 • פעל מהר. קל יותר להסיר כתמי דם טריים מאלה שהתייבשו.
 • לאחר כל השיטות, שטפו פשתן במחזור עדין באמצעות אבקת האולטימייט של Omo.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להסיר כתמי דם יבשים מבגדים?
 2. איך להסיר שפתון מהבד?
 3. איך להסיר צבע מהבגדים?
 4. כיצד להסיר חלודה מבגדים?
 5. כיצד להסיר כתמים משובצים?
 6. כיצד להסיר כתמי שתן ממזרונים?