ברגע שיש לך סט כתם, גם לאחר הכביסה, הוא אף פעם לא נעלם - או שזה נכון? עם כמה שיטות שימושיות, זה יכול להיות יותר פשוט ממה שאתה חושב.

להלן חמישה טיפים מובילים המראים לך כיצד להסיר כתמים שנקבעו.

  1. יציאה משובצת בכתמים עם לימון ומלח

  2. הסר סט בכתם עם מים וסבון

  3. מערבבים חומץ וסודה לשתייה כדי להסיר כתמים

  4. הסרת סט בכתמי דם עם מרככי בשר לא מתובלים

  5. השתמש בנוזל ניקוי כביסה מרוכז כדי להסיר כתמי שומן

השילוב של לימון ומלח יכול לחולל פלאים על בגדים מוכתמים. סוחטים מעט מיץ לימון על הכתם, מפזרים מעט מלח ומשפשפים פנימה בעדינות. לשטוף ואז לתלות בשמש לייבוש - מצוין להעלמת כתמי זיעה יבשים.

שיטה בדוקה, השילוב של מים וסבון הוא עדיין מהטובים ביותר. שפשפו את הכתם עם חפיסת סבון, צחצחו את המוצר בעדינות ושטפו במים קרים. זוהי אפשרות ראשונה טובה במיוחד כאשר ברצונך להסיר סט בכתמים מחומרים עדינים.

זוהי אפשרות ראשונה טובה במיוחד כאשר ברצונך להסיר סט בכתמים מחומרים עדינים
זוהי אפשרות ראשונה טובה במיוחד כאשר ברצונך להסיר סט בכתמים מחומרים עדינים.

דרך פשוטה נוספת להיפטר מכתם היא באמצעות משחה העשויה מחומץ וסודה לשתייה. מרחו את התערובת בעזרת מברשת שיניים והעניקו לכתם קרצוף טוב, אך עדין. זה יעיל במיוחד על סימני דשא.

אם אתם מנסים להבין כיצד להסיר כתמי דם, מרכך בשר לא מתובל עשוי להיות רק התשובה. הכינו משחה על ידי שילובה עם מים והשאירו על הכתם 5-10 דקות לפני השטיפה.

אם אתם מנסים להבין כיצד להסיר סט בכתמי שומן, משהו כמו OMO Ultra Concentrated Liquid יכול לחולל פלאים. זה גם בחירה טובה עבור כתמים אחרים המבוססים על חלבון - כתמי דם ויין, למשל.

הנה לך! בפעם הבאה שתגלו כתם מאוחר מדי לטיפול מיידי, אל תיבהלו - השתמשו בשיטות הפשוטות הללו כדי להחזיר את הבגדים שלכם רעננים ונקיים, גם כשיש לכם כתם ממש קשוח.