כיצד להסיר חלודה מבגדים?

ניקוי חלודה מסחרי זמין לקנייה ברוב חנויות לחומרי בניין ונועד להסיר כתמי חלודה מבגדים או מרוב החומרים
ניקוי חלודה מסחרי זמין לקנייה ברוב חנויות לחומרי בניין ונועד להסיר כתמי חלודה מבגדים או מרוב החומרים.

מצאתם כתם חלודה עקשן, כתום-אדום על הבגדים שלכם? התמודד עם זה במהירות וביעילות עם המדריך המהיר הזה להסרת כתמי חלודה.

כשמזג האוויר נעים, ואנחנו בחוץ ונהנים בחיק הטבע, אין זה פלא אם הדבר האחרון שעל דעתנו הוא איך להיפטר מכתמי חלודה. עם זאת, ברזל ופלדה משמשים לייצור פריטים יומיומיים רבים, ממעקות ועד כלי גינון - וכאשר חומרים אלו באים במגע עם אוויר ומים, חלודה בוודאי תבוא בעקבותיו.

ככל שתוכל להסיר כתמי חלודה מהבגדים מהר יותר
ככל שתוכל להסיר כתמי חלודה מהבגדים מהר יותר, כך יהיה סיכוי נמוך יותר לשקוע ולהתייצב בחומר.

חלודה מורכבת מתחמוצת ברזל, ובגלל אופיו העיקש של סימן מסוים זה, יכול להיות קשה לדעת כיצד להסיר כתמי חלודה מבגדים. חלודה מתקלפת ונמרחת בקלות לכתם גדול יותר, וחלודה נראית הרבה יותר גרוע ממנה - כך שאין סיבה לתת לכתמי חלודה על בגדים להרוס לך את היום.

ניקוי חלודה מסחרי זמין לקנייה ברוב חנויות לחומרי בניין ונועד להסיר כתמי חלודה מבגדים או מרוב החומרים. עם זאת, הפתרון הכימי של מוצרים אלה הוא לעתים קרובות חזק, ואתה צריך להיות זהיר מאוד לבדוק אותו על אזור קטן ולא בולט של פריט הלבוש שלך תחילה. עקבו תמיד אחר הוראות היצרן, ועקבו אחר תהליך הסרת הכתמים עם מחזור כביסה עם חומר ניקוי כביסה איכותי כדי להסיר שאריות.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

איך להוציא חלודה מהבגדים

התשובה המתבקשת היא להתרחק מחלודה לחלוטין; אבל כולנו יודעים שכשהשמש בחוץ, שום כתם לא ימנע מאיתנו להעיף כמה סטייקים על הבר. במקום זאת, ללמוד כיצד להסיר כתמי חלודה מבגדים פירושו שתדע בדיוק מה לעשות כאשר הבלתי נמנע יקרה.

  1. זוז מהר. ככל שתוכל להסיר כתמי חלודה מהבגדים מהר יותר, כך יהיה סיכוי נמוך יותר לשקוע ולהתייצב בחומר.
  2. לימון או חומץ לבן הם האויבים הגרועים ביותר של חלודה. הנח את הבגד שלך על מגבת ישנה והרו את האזור הפגוע בחומץ לבן או חצי לימון חתוך.
  3. ספוג את הכתם במגבת לבנה נקייה או ספוג כדי לספוג את הצבע האדום.
  4. הנח את פריט הלבוש שלך באור שמש ישיר כדי שהכתם ימשיך לדהות.
  5. שטפו כרגיל עם חומר ניקוי מסחרי באיכות טובה. בחרו בחומר ניקוי עם כוחות יעילים להסרת כתמים במידת האפשר - אנחנו אוהבים במיוחד את נוזל הכביסה האוטומטי של OMO, שיכול לשמש גם כטיפול מקדים. פעל תמיד לפי הוראות היצרן וכבס בהגדרה המומלצת, כמפורט בתווית הטיפול בבגד.
  6. השאירו לייבוש וחזרו משלב שני במידת הצורך.

אז, עכשיו אתה יודע איך להסיר כתמי חלודה מבגדים בקלות! ניקיון הוא לעתים קרובות שאלה של הידע הנכון במקום לקרצף במשך שעות: ברגע שאתה מבין עם מה אתה מתמודד, למצוא פתרון קל.