כיצד לנקות כתמי חלודה על הרצפה לאחר הזזת מכונת הכביסה?

השתמש בתהליך ניקוי פני השטח שניתן כאן כדי לנקות כתמי חלודה מהרצפה שלך
השתמש בתהליך ניקוי פני השטח שניתן כאן כדי לנקות כתמי חלודה מהרצפה שלך.

מים וברזל מגיבים זה עם זה ומשאירים הצטברות של חלודה, במיוחד מתחת למכונות כביסה. השתמש בתהליך ניקוי פני השטח שניתן כאן כדי לנקות כתמי חלודה מהרצפה שלך.

שמירה על מכונת הכביסה בפינה לאורך זמן עלולה לגרום לכתמי חלודה על הרצפה. אתה יכול להשתמש בשפשף צמר פלדה כדי לטפל בחלודה, אך סביר להניח שהוא ישאיר סימני שריטה על הרצפה שלך. עדיף להשתמש במסיר חלודה זמין מסחרית. עם זאת, אם אתה רוצה להימנע משימוש בכימיקלים קשים, בצע את השלבים המפורטים להלן.

מרכיבים שכדאי לשמור בהישג יד:

א דלי אחד של מים חמימים

ב נוזל לשטיפת כלים

ג בד כותנה

ד סודה לשתייה

ה ספוג

ו בד כותנה

ז חומר חיטוי רצפות

ח נייר אלומיניום

שמירה על מכונת הכביסה בפינה לאורך זמן עלולה לגרום לכתמי חלודה על הרצפה
שמירה על מכונת הכביסה בפינה לאורך זמן עלולה לגרום לכתמי חלודה על הרצפה.

ט חומץ

 1. שלב 1: נקה את האזור

  ממלאים מים חמים בדלי. מוסיפים 3-4 טיפות של נוזל כלים. סובב את המים כדי להבטיח שנוזל הכלים נמס במלואו. השרו מטלית כותנה בתמיסה זו ונגבו איתה את האזור הנגוע בחלודה. שטפו במים רגילים והניחו לאזור להתייבש באוויר.

 2. שלב 2: הכן משחה להסרת כתמים

  מערבבים 2 כפות. סודה לשתייה עם 2 כפיות. של מים ליצירת משחה. מרחו את הדבק הזה על הרצפה המוכתמת בחלודה. המתן 10 דקות, ולאחר מכן קרצף אותו עם ספוג לח. זה אמור להסיר את כתמי החלודה. חזור על השלב אם הכתמים לא נעלמו לחלוטין. לאחר שהכתמים ירדו מהרצפה, נגב עם מטלית כותנה לחה כדי להסיר שאריות של חלקיקי משחה.

 3. שלב 3: נגב את הרצפה

  לבסוף, נגב את הרצפה באמצעות חומר יעיל לניקוי רצפות. לאחר הניקוי, ניתן לחטא את הרצפה באמצעות חומר חיטוי מתאים לניקוי רצפות, כמו מוצר המבוסס על נתרן-היפוכלוריט כגון Domex Floor Cleaner אשר קוטל חיידקים. עקוב אחר ההוראות שעל האריזה לשימוש ומשטחים תואמים ובדוק תחילה על אזור לא בולט.

כדי להסיר כתמי חלודה ממשטחי מתכת, טבלו חתיכה קטנה של רדיד אלומיניום בחומץ. שפשפו את החלק הזה על משטח המתכת החלוד. השניים יגיבו ויהפכו את תהליך ההחלדה. תוצאה: המתכת החלודה תבריק שוב. טיפ ניקוי זה יהיה שימושי כאשר תרצו לנקות כתמי חלודה ממשטחי מתכת במכונת הכביסה שלכם.

עם הוראות הניקוי השימושיות הללו, לא תצטרכו לדאוג יותר מכתמי חלודה!

מאמרים בנושאים דומים
 1. טיפול בשעווה למשטחים
 2. הסרת כתמים מאריחים קלה
 3. ניקוי רצפות אבן: כך עושים זאת
 4. אבן פולנית ונקייה
 5. ויניל נקי
 6. הסרת קיא מהשטיח: הנה איך