לכביסה יש ריח מעופש - מה לעשות?

אין זה נדיר שכביסה מסריחה או מקבלת ריח מעופש קל לאחר היציאה ממכונת הכביסה
עם זאת, אין זה נדיר שכביסה מסריחה או מקבלת ריח מעופש קל לאחר היציאה ממכונת הכביסה.

לכביסה שלך יש ריח מעופש למרות שזה עתה כיבסת אותה? מדריך זה חושף את הסיבות ומסביר כיצד להיפטר מהריח המעופש.

זה מעצבן ללבוש בגד טרי שכובס רק כדי לשים לב שיש לו ריח מעופש. עם זאת, אין זה נדיר שכביסה מסריחה או מקבלת ריח מעופש קל לאחר היציאה ממכונת הכביסה. במאמר זה תלמדו כיצד נוצר ריח זה וכיצד ניתן להעלים את הריח המעופש.

כביסה מריחה לעתים קרובות כמו ריח אם אחסנת אותה במשך זמן רב. נסו לתלות את הבגדים שלכם בכל הזדמנות אפשרית במקום לקפל ולערום אותם או לשים שקיק לבנדר בארון כדי להדוף ריחות לא נעימים.
האם אתה משתמש באבקת כביסה, קפסולות חומרי ניקוי או חומר ניקוי נוזלי כדי לכבס את הבגדים שלך?

למכונת כביסה יש ריח מעופש?

כביסה מריחה לעתים קרובות כמו ריח אם אחסנת אותה במשך זמן רב
כביסה מריחה לעתים קרובות כמו ריח אם אחסנת אותה במשך זמן רב.

הדבר הראשון שעליך לעשות אם אתה מבחין שהכביסה שלך מסריחה לאחר הכביסה הוא לבדוק את מכונת הכביסה שלך. עובש ופסולת יכולים להצטבר בתוך המכונה, במיוחד סביב האיטום, וניתן להסירם עם מים חמים, חומר ניקוי ותמצית חומץ.

בגדים: להסיר ריח עובש

  • בדוק כמה חומר ניקוי אתה משתמש. אם אתה משתמש יותר מדי, חומר הניקוי לא יוכל להישטף לחלוטין ויתייצב בבד, שם הוא עלול להוביל לשטף מים ועובש. שטפו את הכביסה במכונת כביסה נקייה בטמפרטורה הגבוהה ביותר המותרת לפי הוראות הטיפול. השתמש במעט פחות חומר ניקוי מהרגיל וודא שאתה משתמש בחומר ניקוי איכותי כמו קורל ופעל לפי הוראות השימוש. במידת האפשר, תלו את הכביסה בחוץ או בחדר מאוורר היטב לאחר מכן, שכן כתמי עובש עלולים לתקוף בגדים ושאר טקסטיל אם הם לא מתייבשים מהר מספיק.
  • אם אתה לא רוצה לשטוף את כל הכביסה שלך שוב, תלה אותם בחוץ בשמש. לעתים קרובות השילוב של אור שמש ורוח קבועה מספיק כדי להסיר ריח מעופש.

אם זה לא מספיק, אתה יכול להשתמש בשיטות הבאות:

  • הוסף קצת תמצית חומץ מומסת במים לכביסה שלך לפני שתפעיל את המכונה. חומץ הוא חומר חיטוי טבעי ובכך גם נלחם בעובש בבדים.
  • השרו בגדים בתמיסה של מים וחומר ניקוי כביסה, אקונומיקה חמצונית או מסיר כתמים. קרא ופעל לפי הוראות השימוש על תווית המוצר.
  • שטפו את הכביסה במכונה עם אקונומיקה חמצונית בטמפרטורה הגבוהה ביותר המומלצת בהוראות הטיפול. הקפד לעקוב אחר הוראות השימוש על תווית המוצר.
  • השתמש במוצר זמין מסחרי שתוכנן במיוחד להסרת ריחות מבדים. יש להשרות את הבגדים לפי ההוראות שעל האריזה ולאחר מכן לכבס ולייבש את הכביסה כרגיל.

אם אתם תוהים איך להיפטר מהריח המעופש כשהכביסה שלכם מסריחה, הטיפים האלה אמורים לעזור, ללא קשר לסוג הבד. רק זכור לעקוב אחר הוראות היצרן עבור המוצר המתאים ולבדוק את הסוכן לפני כן על אזור לא בולט. כביסה מהנה!