7 שלבים למניעת העברת קורונה דרך בגדים

איך לכבס בגדים נכון יכול למנוע העברת נגיף הקורונה דרך הבגדים
איך לכבס בגדים נכון יכול למנוע העברת נגיף הקורונה דרך הבגדים.

מנע את העברת נגיף הקורונה פשוט על ידי התחלת לעשות מספר דרכים נכונות אלה לכבס בגדים.

נגיף הקורונה יכול להידבק לבגדים עד שבוע. כדי למנוע את הסיכון שהנגיף ישקע על בגדים, עליך לשמור על ניקיון הבגדים על ידי כביסה קבועה. איך לכבס בגדים נכון יכול למנוע העברת נגיף הקורונה דרך הבגדים. קדימה, התחל לשמור על הבגדים שאתה לובש נקיים עם 7 השלבים הקלים האלה.

1. לשטוף בגדים חדשים לפני לבישה

עשה לך תמיד הרגל לכבס בגדים שזה עתה נרכשו לפני שתלבש אותם. הסיבה היא שלעולם איננו יודעים כמה פעמים הבגדים נוסו על ידי אנשים אחרים בזמן שהם עדיין מוצגים בחנות. אנחנו גם לא יודעים אם גופתו של מי שניסה את הבגדים נשאה את הנגיף או לא. אז, הימנעו מההרגל של ללבוש מיד בגדים חדשים מבלי לכבס אותם קודם, בסדר!

2. לכבס בגדים לאחר נסיעה מחוץ לבית

התפשטות נגיף הקורונה אכן מטרידה יותר ויותר. אתה צריך לשמור על הבגדים שלך נקיים כל יום כדי למנוע הידבקות בנגיף זה. אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע העברת נגיף הקורונה מבגדים היא לכבס מיד בגדים שזה עתה נלבשו מחוץ לבית. יש לכבס את החולצה עם חומר ניקוי כדי להסיר וירוסים שאולי נדבקו למשטח.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

בגדים שלובשים לאחר היציאה מהבית יש לכבס מיד. ההרגל של ערימת בגדים במשך ימים (במיוחד כאלה שנלבשו זה עתה מחוץ לבית) יגביר למעשה את הסיכון להעברת נגיף הקורונה מבגדים.

3. הפרדת בגדים עם אנשים חולים

הדרך הנכונה לכבס בגדים כדי למנוע העברת נגיף קוביד-19 היא להשתמש במים חמים בטמפרטורה מינימלית של 30 מעלות
הדרך הנכונה לכבס בגדים כדי למנוע העברת נגיף קוביד-19 היא להשתמש במים חמים בטמפרטורה מינימלית של 30 מעלות צלזיוס.

אם בבית אחד יש בן משפחה חולה, אז עדיף לכבס את הבגדים עם הבגדים של בן המשפחה החולה בנפרד. פתוח רק למניעת העברת נגיף הקורונה, שיטה זו נעשית למניעת העברת נגיפי מחלה אחרים, כמו שפעת וכו'.

4. לכבס בגדים בטמפרטורות חמות

טמפרטורות מים גבוהות יכולות להרוג חיידקים, חיידקים, לסוגים שונים של וירוסים. הדרך הנכונה לכבס בגדים כדי למנוע העברת נגיף קוביד-19 היא להשתמש במים חמים בטמפרטורה מינימלית של 30 מעלות צלזיוס. עם זאת, יש לשים לב גם לסוג הבגדים שרוצים לכבס מכיוון שלא ניתן לכבס את כל הבגדים בטמפרטורות גבוהות.

5. השתמשו במכונת הכביסה בהתאם לקיבולת שלה

כביסה ידנית (ביד) או שימוש במכונת כביסה יעילה באותה מידה במניעת העברת נגיף הקורונה דרך בגדים. עם זאת, השתמש במכונת הכביסה בהתאם לקיבולת שלה. הימנע מההרגל לכבס בגדים עם משקל העולה על הקיבולת של מכונת הכביסה. במקום להיות נקי מווירוסים, שימוש במכונת הכביסה מעבר ליכולתה לא ימגר ביעילות את הנגיף.

6. השתמשו בחומר הניקוי הנכון

בחירת חומר הניקוי משפיעה גם על ניקיון הבגדים הנכבסים. בחרו בחומר ניקוי שהוא לא רק ריחני, אלא גם יעיל בניקוי סוגים שונים של כתמים, לכלוך, ווירוסים. Rinso Active טרי הוא אחד מחומרי הניקוי הטובים ביותר לניקוי הבגדים שלך מכתמים ווירוסים. חומר ניקוי זה נושא טכנולוגיית Deo-Fresh עם הרעננות של יוזו ומנטה שיכולה למנוע ריח של זיעה עד 24 שעות.

7. יבשו את הבגדים בשמש החמה

הטמפרטורה החמה להרוג חיידקים ווירוסים על בגדים לא מגיעה רק מהמים החמים המשמשים לכבס בגדים. השמש החמה גם מייצרת טמפרטורות חמות כדי למגר חיידקים, חיידקים ווירוסים שנדבקים לבגדים. אז, לאחר שטיפת בגדים עם חומר ניקוי, פשוט יבש בשמש עד שהוא יבש לחלוטין.

שיטה זו של כביסה היא הצעד הפשוט ביותר לשבור את שרשרת ההתפשטות של נגיף הקורונה. בנוסף להקפדה על היגיינת הגוף, יש לשים לב גם לניקיון הבגדים שאתם לובשים מדי יום.