ניקוי בגדי כושר: איך לשמור על בגדי ספורט נקיים, רעננים ומוארים

השתמש באבקת כביסה בעלת ביצועים גבוהים כמו Sunlight כדי להשאיר בגדים בעלי ריח סופר טרי ונראה בהיר
השתמש באבקת כביסה בעלת ביצועים גבוהים כמו Sunlight כדי להשאיר בגדים בעלי ריח סופר טרי ונראה בהיר.

ריחות מסריחים יכולים להישאר בבגדי ספורט זמן רב לאחר הכביסה. גלה את הטיפים המובילים שלנו לניקוי בגדי התעמלות ונעלי ספורט במדריך שימושי זה.

בין אם אתה רץ נלהב ובין אם אתה מעדיף צורת פעילות גופנית עדינה יותר, זה יכול להיות קשה לשמור על נעלי ספורט ובגדי ספורט נקיים ובמצב טוב - במיוחד במהלך הקיץ שבו אתה צפוי להזיע יותר מהרגיל, או במהלך חודשים רטובים יותר כאשר הם צפויים להיות בוציים.

אז, בין אם תרצו לדעת כיצד לכבס נעלי ספורט או טיפים לשטיפת בגדים מיוזעים - המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לשמור על בגדי הספורט שלך להיראות חדשים ולהריח רעננים.

אם הלבנים שלך בריצה או קריקט נראים מעט אפורים, השתמשי באבקת כביסה כגון Omo לאפקט מבהיר נוסף! פשוט עקוב אחר הוראות הכביסה על התווית לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

הסרת כתמי דשא

אל תשכח

קרא תמיד את תווית הטיפול של הנעליים שלך וכבס בהתאם. זכור לקרוא גם את הוראות המינון על מוצרי הניקוי שלך!

ניקוי נעלי ספורט

גלה את הטיפים המובילים שלנו לניקוי בגדי התעמלות ונעלי ספורט במדריך שימושי זה
גלה את הטיפים המובילים שלנו לניקוי בגדי התעמלות ונעלי ספורט במדריך שימושי זה.

רוב הסיכויים שנעלי הספורט שלך יכולות להתרענן (אפילו הליכה יומיומית עלולה לגרום להיווצרות ריחות מסריחים בתוך הנעליים) - אך אנשים רבים אינם בטוחים כיצד לכבס נעלי ספורט או אם אתה יכול לכבס נעליים במכונה.

החדשות הטובות הן שהרבה זוגות נעלי ספורט מודרניים עשויים מחומר עמיד מספיק כדי לעמוד בכביסה ביד וגם בכביסה במכונת הכביסה, ואבקות כביסה של Omo יכולות לעזור לשמור אותן נקיות וטריות עם (או בלי) מכונת כביסה

בצע את ההוראות הבאות לניקוי נעלי ספורט:

 1. הסירו את השרוכים ושטפו אותם בנפרד. (אתם יכולים לשטוף גם במכונה - עם זאת, הסרתם תמנע מהכל להסתבך).
 2. הסר בוץ מיובש או לכלוך עם מברשת בעלת זיפים רכים. אם הנעליים שלך מלוכלכות במיוחד מבחוץ, השתמש בתערובת של אבקת כביסה ומים חמימים כדי לעשות זאת - אבקת כביסה ידנית של Omo היא אידיאלית.
 3. קרא את הוראות היצרן - אם הנעליים ניתנות לכביסה במכונה, הנח אותן בתוך שקית כביסה רשת וכבס במחזור קריר. שטפו את השרוכים באותו אופן. אם הנעליים אינן ניתנות לכביסה במכונה, שטפו אותן בדלי מלא במים קרירים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 4. לייבוש, הכנס עיתון לנעליים כדי לספוג לחות ולהשאיר מקום חם ואוורירי.

טיפים לכביסת בגדי כושר

עכשיו כשאתם יודעים שכביסת נעלי ספורט קלה משחשבתם, מה עם ניקוי בגדי כושר? ובכן, הדבר העיקרי שיש לקחת בחשבון הוא שבגדי ספורט נועדו לרוב לספוג ריח גוף וזיעה - אז זה אומר שהוא יספוג אבקת כביסה או תרכיז נוזלי גם בדרכים שונות. כתוצאה מכך, תצטרך להיות זהיר לגבי האופן שבו אתה שוטף סוגים מסוימים של חומר. תמיד כדאי לקרוא קודם כל את תווית הטיפול על הבגד ולכבס במכונה לפי ההוראות, אבל הנה כמה טיפים נוספים שכדאי לזכור...

 • אל תשאירו ציוד ספורט מסריח בסל הכביסה - שטפו אותו בהקדם האפשרי כדי למנוע שקיעת ריחות.
 • טפל מראש בפריטים מסריחים במיוחד על ידי השרייתם תחילה בתערובת של מים קרירים וכמות קטנה של אבקת כביסה Omo - פשוט קרא את ההוראות על התווית למינון הנכון. זה יכול לעזור לחסל ריחות.
 • הופכים את הפנים החוצה ומניחים במכונה במחזור קריר.
 • השתמש באבקת כביסה בעלת ביצועים גבוהים כמו Sunlight כדי להשאיר בגדים בעלי ריח סופר טרי ונראה בהיר
 • אין צורך להשתמש במיזוג בד על בגדי ספורט. אין צורך לדאוג להפיכת בגדי ספורט לרכים - למעשה, מרכך יכול למנוע מבדי בגדי ספורט נושמים לשמור על איכות זו.

אז הנה - כל עוד אתה מכבס את ציוד הספורט שלך באופן קבוע ועם המוצרים הנכונים, אין סיבה שהם לא יחזיקו מעמד לאורך כל הדרך. לעצות נוספות כיצד לכבס בגדים, עיין בשאר מאמרי הכביסה שלנו.

 • בעת ניקוי נעלי ספורט, השתמש במברשת רכה עם זיפים כדי להסיר לכלוך
 • מניחים בשקית רשת אם מכבסים בגדי כושר במכונה
 • הימנע משימוש במרכך כביסה או עודף חומר ניקוי על חומר סופג