איך לכבס בגדי התעמלות?

הבעיה של איך לנקות בגדי התעמלות מיוזעים היא אחת המשותפת להרבה משקי בית
בין אם זה ציוד ההתעמלות שלך או ערכות PE של הילדים שלך, הבעיה של איך לנקות בגדי התעמלות מיוזעים היא אחת המשותפת להרבה משקי בית.

זיעה בהחלט יכולה להתעכב על בגדי התעמלות ונעליים - קרא את המדריך שלנו כדי לגרום לציוד האימון שלך להריח רענן וחדש שוב!

בין אם זה ציוד ההתעמלות שלך או ערכות PE של הילדים שלך, הבעיה של איך לנקות בגדי התעמלות מיוזעים היא אחת המשותפת להרבה משקי בית. עם זאת, יש כמה טיפים פשוטים שניתן לעקוב אחריהם כדי לכבס בגדי כושר ולהימנע מריחות לא רצויים וטרחה.

בדים מודרניים נגד זיעה נהדרים ללבישה לחדר הכושר! אבל הם לא יבטיחו שהבגדים שלך ימנעו לחלוטין ריחות זיעה, אז אתה עדיין צריך לדעת איך לכבס אותם! כדי למנוע מהבד לאבד את עמידות הזיעה שלו, יש לכבס בטמפרטורה מתונה או קרה עם חומר ניקוי עדין ללא אקונומיקה כמו חומר ניקוי נוזלי אוטומטי של OMO או Surf - פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

תלו ואוויר בגדי כושר מיוזעים

הצעד הראשון הוא לפעול במהירות ובמהירות האפשרית לפתוח את הבגדים, להפוך אותם החוצה ולתלות אותם לאוויר ולייבוש. מעל הכל, אל תשאירו בגדי כושר מיוזעים מקומטים בתיק, שם הם יכולים לפתח עובש וטחב, שקשה להזיז, גם לאחר כביסה יסודית.

למרוח חומץ

כמו בכל כך הרבה התלבטויות ניקיון, את התשובה כיצד לנקות בגדי כושר ניתן למצוא בחומץ! לפני הכנסת הבגדים למכונת הכביסה השאירו אותם להשרות בתמיסת חומץ ומים (חלק אחד חומץ לארבעה חלקים מים). טבילה של חצי שעה תיתן לחומץ זמן לפעול על הלכלוך לפני שהוא יכול להתקבע בבד. כדאי לבדוק זאת תחילה על שטח קטן של הבגד כדי לוודא שזה לא יפגע בבגדי ההתעמלות שלך.

לכבס את בגדי ההתעמלות

השלב הבא הוא לכבס את הבגדים. בדוק את התווית על החומר לפני בחירת ההגדרה במכונה: בדי כותנה ינוקו בצורה היעילה ביותר בטמפרטורות גבוהות, בעוד שהבדים הטכנולוגיים המודרניים שבירים יותר ויכולים לאבד את השפעתם כאשר הם נתונים לעודף חום. לכן רצוי יותר מים חמים או אפילו קרים, ואולי תעדיפו לעשות שטיפת ידיים.

איך לנקות בגדי כושר מיוזעים - אמצעי חירום
איך לנקות בגדי כושר מיוזעים - אמצעי חירום.

בכל מקרה, ניתן להוסיף כמה טיפות חומץ, או מיץ מלימון, לכביסה להשפעה נוספת (לזרוק אותו פנימה עם הבגדים, לא בתא חומרי הניקוי). לגבי חומר ניקוי, אל תשתמש יותר מדי, במיוחד עבור בדים טכנולוגיים, כדי למנוע את הסיכון שהוא יסתום את הבד וינטרל את יכולות העמידות שלו לזיעה.

ייבוש בגדי התעמלות

לאחר סיום הכביסה, יש לייבש את הבגדים. ניתן לייבש בדים על בסיס כותנה, אך יש לאפשר לבדים הטכניים להתייבש באוויר. אם מזג האוויר מאפשר, מומלץ לייבש את כל בגדי התעמלות בשמש, שכן קרני השמש פועלות כגורם מרתיע טבעי של חיידקים. אם תבחרו לייבש בגדים בכביסה, בדקו תחילה את תווית הבגד.

איך לנקות בגדי כושר מיוזעים - אמצעי חירום

טיפ קצת בחוץ, אבל אם בגדי ההתעמלות שלכם מסריחים במיוחד, נסו לשים אותם במקפיא לזמן מה לפני שאתם מכבסים אותם מראש (בשקית ניילון סגורה), כדי להרוג את הריחות והחיידקים.

לניקוי ממוקד של אזורים רעים במיוחד של בגדי התעמלות המיוזעים שלך, טיפול קדם כביסה יכול לעזור. לחומר ניקוי נוזלי במיוחד של OMO יש כדור מחק כתמים שתוכל להשתמש בו כדי לטפל מראש באזורים בבגדים שלך. אתה יכול גם לתת לבגדי ההתעמלות המיוזעים שלך להיספג בתמיסת חומר ניקוי - OMO Ultra היא אופציה טובה, או שאתה יכול לנסות משהו כמו Surf שנועד להשאיר לבגדים ריח רענן - ומים קרירים. פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית והשתמש בכמות חומר הניקוי המומלצת לטיפול לפני כביסה.

לבסוף, ישנם חומרי ניקוי מיוחדים בחוץ, העוסקים במיוחד כיצד לנקות בגדי כושר מיוזעים, אם אפשרות זו מועדפת.