איך לכבס ג'ינס?

איך לכבס ג'ינס ג'ינס: 3 אפשרויות
איך לכבס ג'ינס ג'ינס: 3 אפשרויות.

האם אינך בטוח באיזו תדירות אתה צריך לכבס את הג'ינס שלך? אל דאגה - המדריך שלנו אומר לך בדיוק מה שאתה צריך לדעת על טיפול בג'ינס.

הדנים אולי הומצא בשנות ה-1800, אבל זה לא אומר שאנחנו יותר טובים היום לדעת באיזו תדירות לכבס ג'ינס העשויים מהבד העמיד הזה - או אפילו איך לכבס ג'ינס בכלל. למרבה המזל, ג'ינס הוא טרנד אחד שלעולם לא יוצא מהאופנה, אז אף פעם לא מאוחר מדי לגלות. לכבס ג'ינס זה לא משהו שאנחנו צריכים לעשות לעתים קרובות, אבל לקחת את הזמן כדי לטפל בהם כמו שצריך יכול לעזור להם לשמור על הגזרה שלהם. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לשמור על הזוג שלך להיראות טוב ולהרגיש נהדר.

לאחר ששטפת וייבשת את הג'ינס שלך, תלה אותם על קולב מעילים בגובה הברך כדי למנוע מהם להיות רחבים ויצנחו מאחורי הברך.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

איך לכבס ג'ינס ג'ינס: 3 אפשרויות

  • הקפיא את הג'ינס שלך. זה אולי נשמע מטורף, אבל הקפאת הג'ינס שלך היא דרך מצוינת להרוג את החיידקים שעוברים מתאי העור לסיבים של הדנים. כל שעליך לעשות הוא להפוך את הג'ינס שלך החוצה, להכניס אותם למקפיא שלך ולהשאיר למשך הלילה. בבוקר, הוצא את הג'ינס שלך והכניס אותו למייבש למשך 20 הדקות האחרונות של המחזור. שיטה זו אולי לא תחזיר את הג'ינס שלך לצורתו המקורית, אבל היא תשמור עליהם נקיים ותמנע מהם להימתח.
  • הפוך את הג'ינס שלך מבפנים החוצה, וצלול לתוך כיור מים עם מכסה מלאה של חומר ניקוי עדין (כמו OMO ultra או surf). ספוג בזהירות את החומר עם הידיים ולאחר שהלכלוך הוסר - תלו לייבוש. פעולה זו תאוורר אותם וישאיר אותם טריים למשך זמן רב יותר.
  • כוונן את מכונת הכביסה שלך למצב הנמוך ביותר, והפוך את הג'ינס שלך מבפנים. ככל שהטמפרטורה גבוהה יותר, כך יברח יותר צבע מהג'ינס. יש לשטוף בכמות קטנה של חומר ניקוי כביסה עדין, תוך הקפדה על הוראות היצרן. בזמן שהג'ינס עדיין לח, מתח את התפר כדי למנוע התכווצות יתר ותלו לייבוש.

איך לכבס ג'ינס שחור

איך לכבס ג'ינס שחור
איך לכבס ג'ינס שחור.

רבים מאיתנו מוצאים שטיפת ג'ינס שחור מרתיעה: ללא טיפול מתאים, הצבע יכול לדהות במהירות. אתה יכול להפחית סיכון זה באמצעות השיטה הבאה:

  1. הפוך את הג'ינס שלך החוצה והכניס אותם לכביסה קרה עם כוס חומץ לבן. החומץ יקבע את הצבע השחור וימנע ממנו דימום.
  2. לאחר הפעלת המחזור הראשוני עם חומץ, חזור על מחזור הכביסה הקרה - הפעם באמצעות חומר ניקוי כביסה כמו Surf.
  3. תלו את הג'ינס לייבוש, כמו קודם.

באופן אידיאלי, זוג ג'ינס חדש יילבש ללא כביסה למשך שישה חודשים לפחות כדי למנוע מהצבע לרוץ. אם יש לך הרבה רהיטים לבנים, לעומת זאת, עדיף להגדיר את הצבע מוקדם ככל האפשר כדי להימנע מסימון דבר. כביסה של ג'ינס תמיד תגרום להם להתכווץ מעט בהתחלה, אז אל תיבהלו אם הם מתקשים למשוך לאחר כביסה - הם יחזרו לצורתם הרגילה במהרה!