כיצד להסיר כתמי זיעה?

סילוק כתמי זיעה עשוי להיות בראש סדר העדיפויות שלך
סילוק כתמי זיעה עשוי להיות בראש סדר העדיפויות שלך, אך לדעת כיצד להסיר ריח זיעה מבגדים היא גם חיונית.

כתמי זיעה לא יפים על הבגדים שלך? לעולם אל תפחד - המדריך הפשוט הזה מסביר איך לגרום לבגדים האהובים עליך להיראות רעננים תוך זמן קצר.

כולנו שונאים כתמי זיעה על הבגדים שלנו. קל להרגיש לא היגייני ולא מושך עם סימנים מכוערים סביב הקצוות והתפרים של הבגדים שלנו. אם היה לך קשה להסיר את הסימנים האלה, ואתה רוצה לדעת בדיוק איך להוריד כתמי זיעה מבגדים לתמיד, אל תפחד - עם המוצרים והטיפול הנכונים הרבה יותר קל להיפטר מהמראה והריח של להזיע.

סילוק כתמי זיעה עשוי להיות בראש סדר העדיפויות שלך, אך לדעת כיצד להסיר ריח זיעה מבגדים היא גם חיונית. שימוש בדטרגנט שתוכנן במיוחד להסרת ריחות כמו Surf או מרכך בד כמו COMFORT הוא האפשרות היעילה ביותר, אם כי גם סדינים למייבש יכולים לעזור. במידת האפשר, יבש את הבגדים שלך באופן טבעי בחוץ, וודא שהם מתייבשים כראוי לפני אחסונם.
האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

לפני שתסיר כתמי זיעה

לא משנה באיזה מוצר תבחר להסרת כתמי זיעה, חשוב לבדוק את התווית כדי לוודא שאתה משתמש בו בצורה בטוחה ויעילה. בצע תחילה ריצת מבחן על אזור קטן ובלתי מורגש של בגדים תחילה כדי להיות בטוח. באופן דומה, בדוק תמיד את התוויות על הבגדים שלך, תוך תשומת לב מיוחדת למגבלת טמפרטורת הכביסה המוצעת ולהרכב הבד.

איך להיפטר מכתמי זיעה

חומר ניקוי הכביסה הנכון הוא גורם חיוני להסרת כתמי זיעה מוצלחת. החלבונים בזיעה - והאינטראקציה שלהם עם כימיקלים דאודורנטים - הם אחת הסיבות שכתמי זיעה יכולים להיות כל כך מתמשכים. עם זאת, חומרי ניקוי כביסה איכותיים נועדו לסייע בהעברת כתמים כאלה.

כיצד להסיר כתמי זיעה על בגדים לבנים
כיצד להסיר כתמי זיעה על בגדים לבנים.

אם מחזור הכביסה הרגיל שלך לא יעיל, השתמש בדטרגנט כביסה נוזלי איכותי כטיפול מקדים - נסה משהו כמו OMO אוטומטי נוזל. טבלו את חומר הניקוי ישירות על האזור הפגוע והשאירו אותו להיספג בסיבים למשך 5-10 דקות, לפני הכביסה והשטיפה כרגיל.

אם נשארו עקבות של הכתם, השאר את הבגד באור שמש ישיר, ריסוס במים מדי פעם כדי ש'קו הגאות' והריח יתנדפו.

אתה יכול גם להשתמש באותה שיטה כדי להסיר כתמי זיעה כפי שהיית עושה כדי להסיר קרם הגנה:

כיצד להסיר כתמי זיעה על בגדים לבנים

אם הבגדים שלך לבנים, ניתן להסיר כתמי זיעה באמצעות מעט מי חמצן. זכור ללבוש כפפות ולהגן על הבגדים והעיניים שלך מפני התזות בעת שימוש בכימיקלים חזקים לניקוי, ופעל לפי ההנחיות על האריזה, ובדוק תחילה את המוצר על אזור קטן ולא בולט של הבגד.

  1. להסרת כתמי זיעה במי חמצן, יש להשרות את הכתם בתמיסת מים ומי חמצן של כ-50% למשך 30 דקות - התאם את הכמות לפי ההוראות על תווית המוצר.
  2. שטפו במים קרירים, והניחו לו להתייבש באופן טבעי.
  3. אם הכתם עדיין נראה, חזור על הטיפול.

הסרת כתמי זיעה קלה כשאתה יודע איך! אתה יכול למצוא רמזים וטיפים להסרת סוגים אחרים של כתמים - ועצות ספציפיות לבד - ב-Google; הבגדים שלך ייראו חכמים ורעננים כתמיד תוך זמן קצר.