כיצד לכבס בגדי כושר ולהסיר ריח זיעה עם חומץ

יש לו טכנולוגיה בלעדית להסרת ריח זיעה מבגדי התעמלות
יש לו טכנולוגיה בלעדית להסרת ריח זיעה מבגדי התעמלות, ומבטלת את הריח הרע שספוג בבגדים.

גלה את הדרך הנכונה לכבס בגדי כושר, תוך הקפדה על שמירה על הבגדים שלך במצב טוב.

בגדי ספורט קלילים ועדינים וצריכים לעבור חיטוי קפדני. בגדי כושר עשויים לרוב מפוליאמיד או פוליאסטר, בדים שסופגים זיעה. כשהם לא נשטפים היטב, יש בהם את הסירחון הזה. זה, לאורך זמן, יכול להרוס את הבגדים.

לכן בחרנו עצות שימושיות כיצד לכבס בגדי כושר מבלי לפגוע בהם, ולמדנו כיצד חומץ מסיר זיעה מהבגדים.

האידיאל הוא לכבס את בגדי הספורט שלך ברגע שאתה מגיע הביתה. אם הזיעה מתייבשת על הבגד, יהיה קשה עוד יותר להסיר את הריח הרע.

איך לכבס בגדי כושר: עצות חיוניות

גלה את הדרך הנכונה לכבס בגדי כושר
גלה את הדרך הנכונה לכבס בגדי כושר, תוך הקפדה על שמירה על הבגדים שלך במצב טוב.

בגדי התעמלות עשויים בדרך כלל מספנדקס, טכנולוגיה המאפשרת גמישות אך מתבלה בקלות אם לא מטופלים כראוי. לכן, חלקים אלה דורשים תשומת לב מיוחדת בעת הכביסה.

הנה איך לכבס בגדי כושר מבלי לפגוע בבד שלך:

 1. לכבס בגדים ביד או במצב מכונה עדין.

  התהליך המכני של המכונה, במיוחד הישנות, עלול לפגוע בחלקי ספורט. כמו כן, רבים מהחלקים הללו הם קטנים ועדינים, כמו החלק העליון. לכן, אם תבחר במצב מכונת כביסה נפוץ/מסורתי, הם עלולים להתקלקל. באופן אידיאלי, השתמש בכביסה במכונה לבגדים עדינים, שהם עדינים יותר, או בכביסה ידנית.

 2. השתמש בסבון איכותי.

  שימוש בסבון טוב הוא המפתח לשמירה על מראה ספורט חדש. ישנם מוצרים ייעודיים למטרה זו, כגון OMO sports. כפי שהשם מרמז, סבון זה פותח במיוחד כדי לענות על כל הצרכים של בגדי ספורט. יש לו טכנולוגיה בלעדית להסרת ריח זיעה מבגדי התעמלות, ומבטלת את הריח הרע שספוג בבגדים. בנוסף בעל בושם שמאריך את תחושת הרעננות לאחר הכביסה.

 3. הוסף מרכך כביסה איכותי.

  לאחר תהליך הכביסה, חשוב להשתמש במרכך כביסה כדי שסיבי הבד ישתקמו. מוצרים כמו Comfort intense +sports פותחו במיוחד כדי לטפל בבגדי התעמלות, מדי ספורט ובגדים סינתטיים, כדי שיחזיקו מעמד זמן רב יותר. Comfort Intense +Sports דואגת לסיבי הבד ובעלת טכנולוגיית Anti Odor Tech, המסוגלת להגן על הבגדים מפני ריח רע, ולמנוע את הספגת הריח.

 4. שים את החתיכות לייבוש במקום קריר.

  עקבו אחר ההוראות שעל התווית, אך העדיפו לייבש אותם באופן טבעי בצל במקום להשתמש במייבש. הימנעו גם מהשמש – הסיבה לכך היא שהחום המופרז פוגע בסיבי הבד המשמשים בבגדים מסוג זה.

איך לכבס בגדי כושר מיוזעים כדי להיפטר מריחות רעים

בנוסף לשימוש במוצרים איכותיים לכביסת בגדי כושר, עליך לנקוט באמצעי זהירות כדי להסיר את ריח הזיעה מבגדי כושר אחת ולתמיד ולשמור על הפריטים:

 1. אם הבגדים לחים, השרו אותם.

  השרו את החלקים בסבון למשך כ-30 דקות לפני הכביסה. שימו לב לא להשאיר בגדי ספורט שקועים לאורך זמן, כדי לא להשפיע בצורה הפוכה ולהחמיר את הריח. השרייה של עד שעתיים היא יותר ממספיק זמן לפעילות הפעילים של הסבון.

 2. יש למרוח סבון ישירות על הריח הרע.

  באזורים מסוימים של הרקמה (כגון חלק בית השחי) עשוי להיות ריח רע ספוג. במקרה זה, טיפ הוא למרוח מעט OMO Sports Liquid Soap באזור בו הריח מאוד חזק ולא נעים. בעזרת האצבע מורחים על כל האזור ונותנים לו לפעול למשך 1 או 2 דקות, מקסימום.

 3. הכניסו את החלקים למכונת הכביסה.

  לאחר ההשריה הניחו את הפריטים במכונת הכביסה ובחרו באופציה של בגדים עדינים או כביסה מהירה, כפי שכבר אנו מייעצים. מכיוון שמוצרי ספורט רגישים יותר, לא טוב להשתמש במחזורי כביסה ארוכים מאוד. בנוסף, באמצעות סבון OMO Sports, לכלוך וריח זיעה מוסרים בקלות.

שימוש בחומץ כדי להסיר את ריח הזיעה

שהמוצר הזה שנמצא ברוב המטבחים הוא בעל ברית אמיתי בניקיון כולם כבר יודעים. אבל זה גם נכון שחומץ מסיר ריח מבגדים. הסיבה לכך היא שהיא מורכבת מחומצה אצטית, בעלת תכונות קוטל חיידקים וחיטוי – והריח הרע שאנו חשים אינו נובע מהזיעה עצמה, אלא מתסיסה הנגרמת על ידי חיידקים.

חומץ מסיר את ריח הזיעה מבגדי התעמלות כאשר מוסיפים אותו לכביסה, מורחים אותו ישירות על האזורים הפגועים (לדוגמה, באזור בית השחי ומשאיר אותו לפעול למשך 5 דקות) או על ידי השריית הפריטים בתמיסה עם מרכיב זה, בהתאם כמה חזק הריח.

לכן בחרנו עצות שימושיות כיצד לכבס בגדי כושר מבלי לפגוע בהם
לכן בחרנו עצות שימושיות כיצד לכבס בגדי כושר מבלי לפגוע בהם, ולמדנו כיצד חומץ מסיר זיעה מהבגדים.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עשה זאת בכביסה המוקדמת:

 1. מלאו דלי, אגן או מיכל במים.

  הוסף כמות מספקת כדי שהבגדים יהיו שקועים לחלוטין.

 2. הוסף חומץ לבן אלכוהולי.

  השתמש בחצי כוס חומץ על כל 1 ליטר מים.

 3. שים את החתיכות להשרות.

  בחרו בגדים עם ריח מתפשט והשאירו אותם בתערובת למשך כ-30 דקות.

 4. שטפו את החלקים ביד או במכונה.

  אין צורך לשטוף, רק להוציא אותם מהרוטב, להסיר עודפי מים ולחטא כמפורט בסעיף כיבוס בגדי התעמלות.

עכשיו כשאתה יודע להשתמש בחומץ כדי להסיר את ריח הזיעה ולשטוף את הפריטים בצורה נכונה, אתה יכול לחטא את הבגדים שלך ללא חשש!

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

נצלו את החדשות בשוק המוקדשות לטיפול בבגדים מעולם הספורט. אחד החידושים של מוצרי קו OMO ו-Comfort Sports הוא שהם פועלים לאחר הכביסה, כאשר אתה מבצע פעילות גופנית. כשאתם מזיעים, הסירחון מתחיל להופיע. אבל, עם הטכנולוגיה הקיימת בקו זה, הריח הזה מתבטל.

במילים אחרות, במהלך הספורט תרגישו יותר בנוח מבלי לדאוג לריח הרע והלא נעים של זיעה.

שלבים מרכזיים

 • שימו לב למינון של סבון ומרכך כביסה בעת שטיפת פריטי ספורט.

 • קרא את הוראות התווית ופעל לפי הוראות הכמות כדי למנוע בזבוז ולטפל טוב יותר בבגדי האימון שלך.

 • כדי להסיר ריחות רעים מבגדים עם חומץ, השתמש באלכוהול חסר צבע. תפוחים או יין יכולים לצבוע או להשאיר ריח לא רצוי בחלקים.