איך לכבס נעלי ספורט: הכירו 9 מראות מדהימים שתוכלו לנסות!

בדוק את העצות האלה כיצד לכבס נעלי ספורט וטיפול אחר כדי לגרום לנעליים שלך להיראות חדשות תוך זמן קצר
בדוק את העצות האלה כיצד לכבס נעלי ספורט וטיפול אחר כדי לגרום לנעליים שלך להיראות חדשות תוך זמן קצר.

רוצים לדעת איך לכבס נעלי ספורט במכונה? ראה כיצד לגרום לנעליים שלך להיראות חדשות. למד כאן כיצד לשטוף ולייבש ביעילות את נעלי הספורט שלך!

רוצה לגרום לנעלי הספורט הקצת בלויות להיראות ולהריח כמו שהן נראו כשהן יצאו מהחנות? בדוק את העצות האלה כיצד לכבס נעלי ספורט וטיפול אחר כדי לגרום לנעליים שלך להיראות חדשות תוך זמן קצר.

שטפו את השרוכים בנפרד

ראשית, הסר את השרוכים ותן להם קרצוף טוב באמצעות מברשת שיניים. הפרידו את נעלי הספורט מהבגדים. אם אתם הולכים לכבס אותם במכונה, זכרו להניח את השרוכים בתוך תיק מגן או ציפית קשורה בקשר כדי למנוע מהם להיעלם או להסתבך במהלך הכביסה.

איך לכבס נעלי ספורט ביד

 1. הכנה

  ישנן דרכים קלות מאוד לכבס נעלי ספורט ביד, אך לפני הרטבת הנעליים יש צורך להשתמש במברשת כדי להסיר את עיקר הלכלוך. השתמש בקיסם או מקלון צמר גפן כדי להסיר את כל הלכלוך, הבוץ ואפילו המסטיק הזה שנדבק בטעות לשקעים של סוליות הנעל שלך.

  חלק זה חיוני, שכן הוא מונע משאריות בוץ ואדמה להידבק לבד הנעל או להשאיר את מי הכביסה מלוכלכים מאוד.

 2. התחל עם החלקים הגומיים

  טובלים ספוג או מטלית רכה בתמיסה של כביסה מושלמת של OMO ומים. נקה חלקים מגומיים כמו הסוליה, מחזירי אור ופרטים נוספים. כבר בשלב ראשון זה תבחינו בשיפור ניכר במראה הנעליים.

 3. הגיע הזמן לנקות את חלקי הבד של הסניקרס

  בנוסף לתמיסת הסבון והמים, השתמש בספוג או מברשת רכה כדי לעזור בניקוי. אם אתם מבחינים בכתמים עקשניים על נעלי הספורט שלכם, אנו ממליצים להשתמש במסיר כתמים של OMO, שהוא ללא תחרות בטיפול בכתמים קשים וניתן להניחו ישירות במכונה או כטיפול מקדים.

  עם זאת, אם לנעל יש רקמה או פרט שעובדים בבד, שקול להשתמש ב- OMO עבור בגדים עדינים.

 4. טיפול במדרסים

  המדרסים ראויים לתשומת לב מיוחדת וכדי להסיר את הכתמים מהצעדים וגם את הריח הרע אפשר לסמוך על OMO sports. ממיסים חלק מאבקת הכביסה במים ושוטפים את המדרסים משני הצדדים - מברשת רכה יכולה לעזור בתהליך.

 5. חזור על התהליך

  שפשפו את הנעל בעדינות ולאחר מכן שטפו ביסודיות כדי להסיר את כל שאריות הסבון.

 6. יבוש

  לבסוף, השתמשו במטלית נקייה ויבשה לספיגת עודפי מים, והנחו אותה לייבוש במקום אוורירי.

כיצד לנקות נעלי ספורט זמש

במבט ראשון, נעלי ספורט זמש נראות פשוטות לשטיפה. אחרי הכל, זה לא כמו כל נעל אחרת? לצערי לא. עליך לנקוט משנה זהירות בעת כביסה של נעלי ספורט זמש כדי לא להכתים או לפגוע בבד המגבת.

 1. הסר לכלוך עודף

  במקום להכניס אותו למכונת הכביסה עם סבון רגיל, תחילה תסיר עודפי לכלוך ואבק בעזרת מברשת זמש.

 2. מערבבים מים ומרכך

  לאחר מכן, אתה צריך להכין תערובת מיוחדת עם שתי כפות מים ואחת של מרכך שיער. עם מטלית ספוגה בתמיסה זו או מברשת עם זיפים רכים, תפזר את התערובת הזו על כל הנעל.

 3. להחזיק

  השאר למשך 10 דקות ונגב את עודפי התערובת עם מטלית מיקרופייבר או פלנל, ותן לנעל הזמש להתייבש.

כיצד לנקות נעלי ספורט זמש
כיצד לנקות נעלי ספורט זמש.

פשוט, לא? בדוק כאן לטיפים כיצד לנקות נעלי זמש אחרות.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

איך לנקות נעלי ספורט לבנות

מי לא אוהב נעלי ספורט לבנות? למרבה הצער, כל כך קל להתלכלך שאנחנו מרחמים על השימוש בו, במיוחד אם הוא חדש.

אבל האם ידעתם שאפשר לכבס נעלי ספורט לבנות עם משחת שיניים? זה מאוד פשוט! כל שעליך לעשות הוא למרוח משחת שיניים על נעלי ספורט לבנות ולקרצף עם מברשת עד שהלכלוך יוצא החוצה. לבסוף, המתן 10 דקות לפני שמסירים את העודפים בעזרת טישו רטוב.

האם אתה יכול לכבס נעלי ספורט במכונה?

אנשים רבים תוהים אם יש דרך לכבס נעלי ספורט במכונה. האמת היא שנעליים מודרניות מספיק קשיחות כדי לעמוד בכביסה אוטומטית.

אנו ממליצים להכניס אותם לתיק לבוש מגן יחד עם השרוכים (כבר נפרדים מהנעליים). אל תשכח לבחור בתוכנית כביסה עדינה כדי למנוע פגיעה בתפרים.

טיפ אחד להחליק את בליטה של הנעל שלך בתוף הכביסה הוא לשטוף את נעלי הספורט שלך עם מגבות כושר או ג'ינס.

איך לייבש נעלי ספורט עם פרקטיות ויעילות

אם אפשר, יבש את נעלי הספורט שלך בחוץ. בחרו מקום מאוורר ומוצל כדי להימנע ממגע ישיר עם אור לדהיית הנעליים. אם אין לכם חצר או כביסה, מצאו פינה מאווררת היטב בבית כדי לייבש את נעלי הספורט. זה יכול להיות ליד החלון, המזגן או המאוורר.

איך לכבס נעלי ספורט ביד
איך לכבס נעלי ספורט ביד.

וזכור, אתה יכול לייבש נעלי ספורט במהירות על ידי הכנסת פיסות עיתון מקומט בתוך הנעל, מכיוון שהנייר עוזר לספוג מים בקלות רבה יותר. למעשה, זוהי שיטה יעילה לייבוש נעלי ספורט באותם ימים שבהם אתה או הילדים נרטבים בגשם. אפשר גם להאיץ את הייבוש באמצעות הסרת המדרסים מהנעל.

גם אם אתה ממהר, נסה לעמוד בפיתוי לייבש את נעלי הספורט שלך במייבש. החום מהמכונה עלול להזיק ולעוות את הנעליים בהתאם לסוג הבד. לכן כדאי לתכנן את ניקוי הסניקרס שלך זמן רב מראש, כי בהתאם לתנאי מזג האוויר, ייתכן שיידרשו ימים להתייבש. במילים אחרות, להשאיר את נעלי הספורט של הילדים לכבס ערב לפני אותו משחק כדורגל צפוי אולי לא יהיה רעיון טוב!

איך לנקות נעלי ספורט עם תיקונים מהירים

אם הנעליים שלך לא מלוכלכות מדי ואין לך זמן להתמודד עם תהליך ייבוש ארוך, תוכל לנקות את הנעליים שלך תוך זמן קצר עם כמה פתרונות יעילים ומעשיים.

לדוגמה, אתה יכול לעשות ניקוי מהיר עם תוצאות נראות רק על ידי שטיפת השרוכים והמדרסים שלך. השתמש במטלית לחה כדי לנגב לכלוך ולכלוך מבחוץ של הנעל שלך. פשוט, לא?

לשאלות נוספות, חקור את מדור הכביסה שלנו, יש לנו הרבה טיפים בשבילך!