כיצד להסיר ריחות רעים מבגדים לאחר כביסה: 4 טיפים לבדיקה

כיצד להסיר ריח רע מבגדים
כיצד להסיר ריח רע מבגדים: דעו את העצות הטובות ביותר להסרת ריח רע מבגדים!

כיצד להסיר ריח רע מבגדים: דעו את העצות הטובות ביותר להסרת ריח רע מבגדים!

זה מתסכל ללבוש תלבושת מכובסת טרי ולשים לב לריח המגעיל של "כלב רטוב", לא? האם אתה יודע מדוע הריח הרע מופיע גם בחלקים נקיים? ואיך להסיר ריח רע מבגדים? לכל סוג ריח יש סיבה אחרת, ויש לנו את הטיפים הטובים ביותר להעלמת כל אחד מהם!

זה נפוץ שבגדים נעשים עובשים לאחר תקופה ארוכה של אחסון. אם אפשר, נסה לשמור אותם תלויים במקום מקופלים. אם אין לכם מקום לכך, הנחת שקית לבנדר ארומטית באמצע החלקים תעזור למנוע ריחות רעים על הבגדים.

ריח רע על בגדים: הסיבה יכולה להיות מכונת הכביסה שלך

ואיך להסיר ריח רע מבגדים
ואיך להסיר ריח רע מבגדים?

הדבר הראשון שצריך לעשות אם יש לך ריח רע על הכביסה שלך לאחר הכביסה הוא לבדוק את מכונת הכביסה שלך. עובש וטחב יכולים להצטבר בתוכו, במיוחד סביב אטם הגומי, ומשפיעים על איכות הכביסה. עם זאת, ניתן להסיר אותם בקלות ולחטא אותם עם מים חמים, חומר ניקוי וחומץ. רוצה עזרה קטנה? יש לנו מאמר שמלמד אותך איך לגרום לבגדים להריח כמו כביסה.

סיבות אחרות לריח רע

 • סיבה שכיחה לריח רע בבגדים היא הצטברות מיקרואורגניזמים המוספגים בבגדים. הצטברות זו נגרמת לרוב מהזעה.

 • כשאנחנו יוצאים לרחוב, אנחנו גם נחשפים במיוחד לכל מיני מיקרואורגניזמים שנמצאים בספסלים בפארק, כיסאות אוטובוס, דלפקי שירות, מעקות ועוד שלל חפצים אחרים שבסופו של דבר יש לנו מגע איתם, גם אם לא. רוצה ל. כשאנחנו נחשפים, אנחנו יוצרים איתם קשר. שלא לדבר על זה שאנחנו זזים הרבה יותר כשאנחנו ברחוב, במעבר.

 • שמירת בגדים בארון לאורך זמן ללא אוורור יכולה להיות גם אחת הסיבות. כאן אנו מסבירים כיצד להסיר את ריח הבגדים המאוחסנים.

 • ריח נוסף שחוזר על עצמו בבגדים הוא של חיות מחמד. וזה מתאים לכל מי שמשחק עם כל חיית מחמד.

 • מצב שכיח נוסף הוא הצורך ללמוד כיצד להסיר ריחות רעים מבגדים שהושרו, כי שכחת והשארת יותר מדי זמן במים.

איך להיפטר מריחות רעים מבגדים מכובסים

אין דבר יותר גרוע מלמצוא סל כביסה שכבר כביסה ולא הצלחנו להוציא אותה לייבוש כמו שצריך, מסיבה זו או אחרת. וכשזה קורה במכונת הכביסה עצמה, שסיימה את המחזור ואנחנו שוכחים לתלות אותה לייבוש, אז זה "- ה' יעזור לנו"! דבר נוסף שיכול לקרות הוא להשרות את הבגדים ולשכוח מזה!

בנוסף לדעת טיפים לטפל טוב יותר בבגדים שמריחים רע מסיבות שונות
בנוסף לדעת טיפים לטפל טוב יותר בבגדים שמריחים רע מסיבות שונות.

אבל כולנו עברנו את זה וחיפשנו דרכים להוציא את הסירחון מהבגדים. בעזרת הטיפים הבאים, תוכל לבחור את הדרך הטובה ביותר לעשות את הכביסה שלך בזהירות הנדרשת כדי שהריח הרע של בגדים מכובסים ייעלם לתמיד. בנוסף לדעת טיפים לטפל טוב יותר בבגדים שמריחים רע מסיבות שונות. בוא נלך אליהם!

 1. סבון חיטוי

  השתמש בסבון כדי לכבס בגדים עם כוח חיטוי, כגון OMO Lavagem Perfeita Sanitiza e Sanitiza, המספק ניקוי עמוק של הבגדים שלך. רק הקפד לבדוק את תווית המוצר לפני השימוש בו.

 2. מסיר כתמים

  כיום, הטכנולוגיה עוזרת לנו לבצע מספר משימות ביתיות. עם הכביסה זה לא יהיה שונה. "מלבין חמצן" הידוע גם בשם "מסירי כתמים" הם חומרי ניקוי המכילים חמצן בבסיס הכימי שלהם. למידע נוסף על כך, עיין במאמר שלנו על שימוש באקונומיקה חמצן בכביסה.

  אבל כדי לעזור לך להיפטר מהריח הרע מהבגדים שלך, אנו ממליצים לבצע כביסה רגילה עם מים חמים, חמים ככל שמותר על תווית הטיפול בבד, באמצעות חומר מבהיר בגדים מחומצן, כגון OMO Spot Remover.

  הקפד לעקוב אחר ההוראות על תווית המוצר שאתה בוחר ולקרוא את התווית עם ההנחיות והטיפול של כל חלק לפני הכביסה.

 3. פריטי לבוש בשמש

  אם אתה לא רוצה לעשות מחדש את כל תהליך הכביסה, נסה פשוט לאוורר את הבגדים שלך בחוץ במקום שיש בו הרבה שמש. לעתים קרובות, השילוב של אור שמש ואוורור יספיק כדי להיפטר מהריח הרע של בגדים שלקח זמן לייבוש.

  אבל אם השאלה שלך היא איך לייבש בגדים ביום גשום, הדבר הטוב ביותר הוא להיות מודע למקום עם הרבה אוורור ולנסות כמה שיותר להפריד את הבגדים הרטובים זה מזה, כדי שהלחות של אחד תעשה זאת. לא להפריע לתהליך הייבוש של האחר. זה באמת עוזר מאוד!

 4. מוצרים להסרת ריחות בדים

  יש כבר בשוק מספר מוצרים מיוחדים להסרת ריחות בדים. השאר לכביסה ריח לאחר הכביסה על ידי השרייתה במוצר או הוסף אותה לכביסה לפי הוראות היצרן.

  בדרך כלל ההוראות מסבירות מאוד והתוצאות תואמות את מה שהמוצר מבטיח. לאחר מכן יש לשטוף ולייבש כרגיל, כדי לא להשאיר שאריות מוצר.

  השתמשו בסבון נוזלי של OMO Fine and Delicate Clothes Detox המטהר את סיבי הבד, דואג לצבעים של הבגדים העדינים ביותר ואינו פוגע בסביבה, כי הוא פותח עם תמצית צמחים מתכלה.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

אם אי פעם תהיתם כיצד להסיר ריחות רעים מבגדים, מבחר השיטות הזה הציע פתרונות לכל סוגי הבדים. רק זכרו לעקוב אחר הוראות היצרן המופיעות על סמלי הכביסה ולבדוק תחילה את המוצרים באזור קטן ולא בולט. שתהיה כביסה טובה!