איך להוריד כתם סלק מהבגדים בשתי דרכים קלות (ומהירות!).

בשלב מסוים אולי תהיתם איך להוריד כתם סלק מהבגדים שלכם
אם סלק נמצא בתפריט שלכם, בשלב מסוים אולי תהיתם איך להוריד כתם סלק מהבגדים שלכם.

רוצה ללמוד איך להוריד כתם סלק מהבגדים שלך? כן, סוג זה של כתם יוצא ובצורה פשוטה יותר ממה שאתה חושב. עיין במאמר כדי לקבל טיפים מהמומחים שלנו!

אם סלק נמצא בתפריט שלכם, בשלב מסוים אולי תהיתם איך להוריד כתם סלק מהבגדים שלכם. סלק לא רק טעים נהדר, אלא שהצבע הסגול שלו הופך כל מנה ליפה ותוססת יותר. ואם סלק נמצא בתפריט שלכם, בטח כבר שמתם לב שסלק מכתים בגדים!

אם נתקלתם בשאריות סלק, כתמים סגולים או כהים על החולצה האהובה עליכם, אל דאגה! להלן, ריכזנו כמה עצות שימושיות המסבירות כיצד להסיר כתמי סלק.

הסר תמיד כתמים לפני ייבושם, והימנע גם ממייבש הכביסה, שכן החום מהמייבש יכול לגרום לכתם להיצמד עוד יותר לבד ולא ניתן להסיר את הכתם יותר.

איך להוריד כתם סלק מהבגדים במהירות

ואם סלק נמצא בתפריט שלכם
ואם סלק נמצא בתפריט שלכם, בטח כבר שמתם לב שסלק מכתים בגדים!

אמנם מעניין לדעת שהירק הזה יכול לשמש כצבע טבעי קבוע, אבל זו לא בדיוק אחת התכונות שהייתם מצפים לכתם. כדי להסיר ביעילות כתמי סלק מבגדים, בדוק את שלב אחר שלב:

 1. פעל מהר

  הדבר החשוב ביותר בעת הסרת כתם סלק הוא לפעול ברגע שמבחינים בכתם. בעזרת מטלית לחה יש ללחוץ כלפי מטה על הכתם ולשפשף קלות - להימנע מתנועות פתאומיות כדי לא לפזר את הצבע. לאחר מכן, שטפו את האזור במים קרים.

 2. חזור על התהליך

  אם עדיין נשאר זכר לצבע, חזור על שלב זה מספר פעמים ובמידת הצורך שטף במעט מים חמים עם חומר ניקוי נוזלי ניטרלי.

 3. הכניסו את הכביסה למכונה

  מרחו מעט שטיפה OMO perfect על כתם הסלק - המוצר פותח במיוחד כדי להסיר את הכתמים הקשים ביותר. לאחר מכן, הכניסו את החתיכה לכביסה במכונה עם עוד קצת מהמוצר.

 4. בצע את ההוראות על התווית.

  כל בד דורש טיפול מיוחד, אז שטפו את הבגדים לפי ההוראות על התווית. כאשר יש ספק, בדוק את המדריך שלנו עם סמלי הכביסה העיקריים כדי לכבס בגדים בצורה נכונה!

 5. בדוק את המוצר לפני

  זכור שבכל הנוגע להסרת כתמים, עדיף לבדוק תחילה כל תמיסת ניקוי על שטח קטן של בד כדי להימנע מפגיעה בבגד.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

כיצד להסיר כתמי סלק מבגדים עדינים

אם החתיכה המוכתמת היא יקיריכם, אז עדיף לטפל בו בזהירות. אותו הליך שלב אחר שלב כיצד להסיר כתמי סלק מבגדים עובד כאן. בנוסף לפעולה מהירה, הטיפ הוא להשתמש במוצר קנייני כמו בגדים עדינים ועדינים של OMO, שיסיר את הכתם תוך כדי טיפול בבד.

וכאשר מכניסים בגדים למכונה, זכרו להגדיר את המחזור העדין - כדי שלא תפגעו בבד. פריטים עדינים צריכים להיות מונחים באוויר הפתוח ובצל, שכן חום יתר מהשמש עלול לפגוע בבד.

עכשיו כשאתם יודעים איך להוריד כתם סלק מהבגדים שלכם, אתם לא צריכים לוותר על הפלא הזה בתפריט שלכם יותר!

פעל במהירות ואל תיתן לכתם זמן להתקבע. טפל מראש ביעילות עם OMO Perfect Wash Super Concentrate. שטפו את היצירה במכונה, תוך שימוש בתוכנית המתאימה לכל סוג בד.