כיצד להסיר ריחות רעים ממכונת הכביסה: בדוק צעד אחר צעד

למה שלא תבדוק טיפים אחרים כיצד להשתמש טוב יותר במכונת הכביסה שלך או טקטיקות כדי לחסוך במים בעת כביסה
עכשיו כשאתה יודע איך להיפטר מהריח הרע של מכונת הכביסה, למה שלא תבדוק טיפים אחרים כיצד להשתמש טוב יותר במכונת הכביסה שלך או טקטיקות כדי לחסוך במים בעת כביסה.

גלה כיצד להסיר ריחות רעים ממכונת הכביסה בעזרת העצות שלנו ולשחרר את החלקים שלך מריחות רעים. לגוגל יש טיפים נפרדים שתוכל ליישם היום, בדוק את זה!

בעזרת כמה צעדים פשוטים תוכלו להיפטר מריחות רעים במכונת הכביסה, ולהשאיר את הציוד שלכם מחוטא היטב ומוכן לשימוש. להלן נראה כיצד להסיר ריחות רעים ממכונת הכביסה.

הדרך הטובה ביותר להיפטר מריח רע במכונת הכביסה היא לבצע ניקוי תחזוקה על ידי השלמת מחזור כביסה עם מכונת הכביסה ריקה.

בנוסף לניקוי מכונת הכביסה, זכרו להשתמש במינון נכון של סבון כדי למנוע שאריות להצטבר בתוך מכונת הכביסה ולגרום לריח רע. זו אחת הסיבות לריח רע לבגדים לאחר הכביסה. לכן, בדוק תמיד את הוראות המינון והשימוש על התווית של חומר ניקוי הכביסה שלך.

איך להיפטר מריח רע ממכונת הכביסה

מכונות כביסה עבדו קשה כדי להוריד את הכתמים והלכלוך מהבגדים שלנו. לא פלא שבסופו של דבר מצטברות שאריות כביסה בתוך הציוד, ולעיתים גורמות לריח רע במכונת הכביסה.

הנה איך להסיר ריחות רעים ממכונת הכביסה ולמנוע מהבגדים שלך מלכלוך:

 1. ניקוי מסננים

  אחד הגורמים לריח רע במכונת הכביסה הוא הצטברות שאריות כביסה במסנן הציוד. הסר את המסנן ונקה אותו באופן קבוע באמצעות חומר ניקוי ומים חמים. רק זכרו שהמסננים משתנים בהתאם ליצרן, לכן מומלץ לעיין במדריך הציוד לקבלת הנחיות מדויקות כיצד להסיר אותו מהמכונה.

 2. מגירת סבון

  השתמש במים חמים ובמטלית לחה כדי לנגב שאריות סבון ומרכך כביסה. אם מצטבר לכלוך וקשה להוציא אותו, הסר את מגירת הסבון מהמכונה ותן לה להיספג בדלי מים וחומר ניקוי עדין. לאחר מכן הסר את השאריות בעזרת מברשת.

 3. פנים המכונה

  ריח רע במכונת הכביסה יכול להיגרם גם מעובש ושאריות כביסה המצטברים בציוד, בתוך התוף ומסביב לגומי המכסה. רצועת הלימון Cif היא הדרך הטובה ביותר לנקות את התוף של מכונת הכביסה ולהסיר סירחון הגורם לפטריות. פשוט רססו מעט מהמוצר בתוך מכונת הכביסה ועל הגומי. לאחר מכן נגב עם מטלית נקייה ולחה. לאחר סיום ניקוי המכונה, השאר את המכסה פתוח כדי שהציוד יתייבש היטב.

 4. שטיפת תחזוקה

  תכנת מחזור כביסה מהיר כשהמכונה ריקה. השתמשו במים חמים אם הציוד שלכם מציע אפשרות זו, או הוסיפו מעט חומץ לבן לכביסה כדי לסייע בהעלמת עובש ולכלוך מצטבר. זוהי דרך מצוינת להימנע מריח רע במכונה, אז חזור על התהליך באופן קבוע, בצע את הכביסה התחזוקה לפחות פעם בחודש.

הנה איך להסיר ריחות רעים ממכונת הכביסה ולמנוע מהבגדים שלך מלכלוך
הנה איך להסיר ריחות רעים ממכונת הכביסה ולמנוע מהבגדים שלך מלכלוך.

על ידי הקפדה על שיטות טובות אלה, אתה בוודאי תמנע מהריח הרע במכונת הכביסה ועדיין תבטיח שהבגדים שלך מנוקים כראוי מהכביסה. זכור להשתמש בחומר ניקוי אמין כדי למקסם את כוח הניקוי של מכונת הכביסה שלך. כאן בגוגל, אנחנו אוהבים את הכביסה המושלמת של OMO, שהיא לא רק ללא תחרות להסרת כתמים גם במחזור המהיר, אלא גם מותירה ריח של בגדים טריים יותר זמן רב.

עכשיו כשאתה יודע איך להיפטר מהריח הרע של מכונת הכביסה, למה שלא תבדוק טיפים אחרים כיצד להשתמש טוב יותר במכונת הכביסה שלך או טקטיקות כדי לחסוך במים בעת כביסה.

עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

איך להיפטר מהריח הרע מהמייבש

בעיה נפוצה נוספת היא שהמייבש מריח רע. זה בדרך כלל בגלל שאנחנו משאירים את הבגדים שלנו רטובים במשך זמן רב במכשיר.

 1. הסר מוך ופסולת אחרת מהמייבש בעזרת שואב אבק נייד או מטלית.

 2. מערבבים מים וחומץ לבן בבקבוק ספריי.

 3. רססו את התמיסה הביתית על מטלית רכה ויבשה. נגב את פנים המייבש, אך היזהר לא להרטיב מדי.

 4. השאר את דלת המייבש פתוחה לכמה שעות, עד שריח החומץ יעבור.

אותו הדבר ניתן לעשות כדי להסיר את הריח הרע של לבה ויבשה או מכונות עם פתח קדמי . הצעד הנוסף היחיד יהיה ניקוי גומי אטם הדלת מלכלוך שהצטבר.

ראה כאן טיפים נוספים כיצד לחטא את מכונת הכביסה שלך.