איך לכבס בגדים שזה עתה נולדו: טיפול חיוני

יש אמצעי זהירות חיוניים שאתה צריך לנקוט בעת כביסה של בגדים שזה עתה נולדו
אז כדי להגן על ילדך מפני אלרגיות וגירוי, יש אמצעי זהירות חיוניים שאתה צריך לנקוט בעת כביסה של בגדים שזה עתה נולדו.

יש לך תינוק בדרך? הנה איך לכבס בגדים שזה עתה נולדו ועם איזה סבון. כביסה של בגדים שזה עתה נולדו היא קלה, רק כמה טיפולים מספיקים.

עורם של תינוקות רגיש מאוד, במיוחד בחודשי החיים הראשונים. אז כדי להגן על הילד שלך מפני אלרגיות וגירוי, יש אמצעי זהירות חיוניים שאתה צריך לנקוט בעת כביסה של בגדים שזה עתה נולדו. חשוב לבחור במוצרי כביסה עם פחות תוספים כימיים, pH מאוזן ונבדק דרמטולוגית. בחירה פשוטה וחיונית להגנה על רגישות יתר בעור תינוקך.

איך לכבס בגדים שזה עתה נולדו: טיפים
איך לכבס בגדים שזה עתה נולדו: טיפים.

בין אם את אמא בפעם הראשונה או שכבר יש לך יותר מילד אחד, בדוק את הטיפים שלנו ללמידה או לזכור כיצד לכבס בגדים שזה עתה נולדו ואת הטיפולים העיקריים שאתה צריך לקחת. לבדוק!

האם תרצה לדעת את הסבון הטוב ביותר לשטיפת בגדים לתינוקות? ההצעה שלנו היא טיפול OMO טהור - חומר ניקוי היפואלרגני ונבדק דרמטולוגית שאינו פוגע בעור הרגיש של התינוק.
עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

איך לכבס בגדים שזה עתה נולדו: טיפים

 • אם את עדיין בהריון, כדאי להתחיל לכבס את הטרוסאו של התינוק מהחודש השביעי להריון, כדי שתספיקי להכין הכל בשלווה לפני הגעת התינוק.
 • שטפו את הבגדים החדשים שלכם מיד לאחר הקנייה. החלקים יכולים להיראות נקיים או אפילו מסריחים, אבל כל רופאי הילדים ממליצים לשטוף כדי להסיר אבק, קרדית וחיידקים, הימנעות מאלרגיות.
 • תמיד לכבס בגדים בנפרד. אין לערבב עם שאר הבגדים של המשפחה כדי למנוע כל זיהום.
 • הניחו בצד דלי או קערה במיוחד כדי לתת לבגדים להיספג, מתי שתרצו. אמצעי זה מבטיח שאין מגע עם כימיקלים או מוצרי ניקוי ביתיים כלליים.
 • קרא תמיד את ההוראות על תווית החלק לפני הכביסה. כך תדעו בדיוק איך לכבס את הבגדים של הרך הנולד מבלי לפגוע בהם. שימו לב גם לפריטים עם הדפסים או רקמה.

איך לכבס בגדים של יילוד צעד אחר צעד

 1. הפרד את הבגדים הלבנים והבהירים מהצבעוניים כדי להימנע מהעברת צבע מבד אחד לשני
 2. הכניסו את הבגדים למכונת הכביסה והשתמשו בשקית מגן לפריטים שבירים כמו מעילים, מצנפים או מגפיים סרוגים.
 3. בחר את המחזור לבגדים עדינים והשתמש בחומר ניקוי טוב לעור רגיש, כגון OMO pure care.
 4. אם אתה רוצה לשטוף כמה פריטים ביד, או אם התווית ממליצה על כביסה ידנית, אתה יכול לדלל את חומר הניקוי בדלי או באגן במים ולתת לבגדים להשרות זמן מה, לא יותר משעתיים. לאחר מכן לשטוף ולסחוט היטב.
 5. אם אתם רוצים להשתמש במרכך כביסה כדי להפוך את הבגדים לעוד יותר רכים וריחניים, זכרו להשתמש רק במינון המומלץ של היצרן, לא במינון יתר. אנו ממליצים על Pure care comfort.
 6. הניחו את הבגדים לייבוש בשמש על חבל הכביסה. השאר את המייבש רק לימים גשומים.

לאחר כביסה וגיהוץ הבגדים, כסו אותם בבטנות או אחסנו אותם בתוך כיסויי TNT כדי שלא יתאבקו עד שהתינוק יגיע.

כביסה של בגדים לתינוקות היא קלה מאוד, מספיקות רק כמה טיפולים. אם יש לך שאלות נוספות בנושא, קרא גם את המאמר הזה. ואם אתה רוצה לדעת איך להסיר כתמים מבגדי תינוקות, גוגל נותנת לך עזרה נוספת, פשוט לחץ כאן.