איך לכבס בגדי תינוקות: טיפים ועצות

אפשר להשתמש בסבון קוקוס או שאפשר גם לכבס בגדי תינוקות באבקת כביסה
אפשר להשתמש בסבון קוקוס או שאפשר גם לכבס בגדי תינוקות באבקת כביסה, כל עוד הוא עבר בדיקות ויש לו אטימה שנבדקה דרמטולוגית - אבקת OMO pure care היא סבון טוב לשטיפת בגדי תינוקות.

כביסה של בגדי התינוק דורשת טיפול מסוים. בדקו כאן באילו מוצרים להשתמש וכיצד לכבס בגדי תינוקות במכונה וביד. זה די פשוט!

בנוסף להיותם קטנים, שבריריים ולעיתים בכיינים, תינוקות הם גם רגישים יתר. חשוב להגן על העור שלך ממגע עם חיידקים, קרדית, כימיקלים וחומרים קשים. ומכיוון שאי אפשר להיות זהיר מדי, חיוני שההורים ידעו הכל על כביסה נכונה של הבגדים של התינוק.

"אפשר לכבס בגדי תינוקות במכונה? להשתמש באבקת כביסה? ומרכך כביסה?". אלו הן רק חלק מהשאלות שמציקות להורים בפעם הראשונה, או אפילו הורים מנוסים! כדי להקל על שטיפת הבגדים של הקטן שלך, יש לנו כמה עצות כביסה לבגדי תינוקך וטיפים ממה להימנע כדי להבטיח את שלומו של ילדך. לבדוק!

לכבס את הבגדים של התינוק היא משימה עדינה. אין להשתמש בשטיפת כביסה נפוצה ואקונומיקה עם כלור. לכו על מוצר כמו OMO pure care, עדין במיוחד על בגדים כדי להיות עדין במיוחד על עור התינוק.
עקב אורח החיים החדש במהלך המגיפה, מצאת סוגים חדשים של כתמים על בגדים?

האם אתה יכול לכבס בגדי תינוקות עם אבקת כביסה?

כביסה של בגדים, במיוחד עבור יילודים, צריכה להיות פשוטה ככל האפשר. אפשר להשתמש בסבון קוקוס או שאפשר גם לכבס בגדי תינוקות באבקת כביסה, כל עוד הוא עבר בדיקות ויש לו אטימה שנבדקה דרמטולוגית - אבקת OMO pure care היא סבון טוב לשטיפת בגדי תינוקות.

בטוח יותר לכבס את הבגדים של ילדך במוצרים עדינים, עם פחות תוספים כימיים, עם ריחות עדינים ונוסחה היפואלרגנית. לכן, כדי למנוע אלרגיות וגירוי בעור התינוק, אל תשתמשו במוצרים המבוססים על כלור, העדיפו כאלה שפותחו במיוחד לשטיפת בגדי תינוקות.

האם אתה יכול להשתמש במרכך כביסה על בגדים של יילוד?

"האם אתה יכול לכבס בגדי תינוקות במכונה
"האם אתה יכול לכבס בגדי תינוקות במכונה?

המיתוס שאסור להשתמש במרככי כביסה בבגדים של תינוקות עם כמה שבועות חיים עדיין נמשך. אך ניתן להשתמש במרכך כביסה בבגדי יילוד, כל עוד המוצר היפואלרגני ומומלץ למטרה זו. טיפול נוחות טהור, למשל, נבדק דרמטולוגית ומחקרים מאשרים שהוא בטוח אפילו לעור העדין של תינוקות.

כביסה של בגדי תינוקות: במכונה או ביד?

זה נתון להחלטתך. אין התווית נגד לשימוש במכונת הכביסה. זה הרבה יותר פרקטי ומהיר יותר בחיים של מי שיש לו ילד אחד או יותר. בנוסף, מכונות כביסה רבות מציעות מחזור כביסה ספציפי לבגדים עדינים.

בדוק תמיד את התוויות לפני הכביסה ופעל בהתאם להוראות. הכניסו את הבגדים למכונה יחד עם חומר ניקוי כמו טיפול OMO טהור והשתמשו במחזור הכביסה לבגדים עדינים.

את הפריטים העדינים ביותר ניתן לכבס ביד. באגן, הוסיפו מים ומעט חומר ניקוי ושטפו את הפריט כרגיל. לאחר מכן בצע שטיפה טובה וסחט בזהירות. ניתן להשאיר פריטים מוכתמים מאוד להשרות לפני הכביסה - גלה עוד כאן על הסרת כתמים מבגדי תינוקות.

אנו מקווים לתרום לבריאותו ולנוחותו של תינוקך עם הטיפים והעצות הללו. תוכל ללמוד עוד על כיבוס בגדי תינוקות כאן.

  • תמיד לכבס בגדים לאחר קניות.
  • שטפו את הבגדים של התינוק בנפרד כדי שלא יזדהמו
  • שטפו פריטים שבירים, כמו נעליים, גרביים וכובעי בד, בתוך שקיות מגן.
  • אם ברצונך להשתמש במרכך, השתמש רק במינון המומלץ על ידי היצרן, אל תגזים במינון.
  • יבש בגדים במקום אוורירי.
  • אחסן בגדים בשקיות TNT, כדי שלא יתפסו אבק מהסביבה.