כיצד להסיר כתמי קרם הגנה מבגדים?

פשוט עקוב אחר השיטה שלהלן כדי להסיר כתמי קרם הגנה מבגדים ואביזרי חוף
כדי להוציא אותם, פשוט עקוב אחר השיטה שלהלן כדי להסיר כתמי קרם הגנה מבגדים ואביזרי חוף.

הסרת כתמי קרם הגנה מבגדים לא צריכה להיות קשה, אבל אתה רוצה לעבוד מהר. עקוב אחר המדריך השימושי שלנו להורדת קרם הגנה מהבגדים!

כיצד להסיר כתמי קרם הגנה

כתמי קרם הגנה מגיעים לרוב על בגדי ים, בגדים ומגבות. כדי להוציא אותם, פשוט עקוב אחר השיטה שלהלן כדי להסיר כתמי קרם הגנה מבגדים ואביזרי חוף:

אין לכם אבקת כביסה בהישג יד? השתמשו בנוזל כלים או בסבון שיחתוך שומן כדי להתחיל לעבוד על כתם קרם ההגנה בהקדם האפשרי, וכבסו את הבגד מיד כשתגיעו הביתה.
 1. התחל בגירוד בעדינות את כל קרם ההגנה שנותר על גבי הבד באמצעות גב כף או מרית
 2. הניחו את הבגד על משטח ישר ופזרו מעט קורנפלור או סודה לשתייה על הכתם. השאירו את האבקה לספוג את הכתם למשך שעה ולאחר מכן צחצחו אותה. מפזרים שכבה חדשה אם הכתם עדיין נראה רווי, אחרת המשך לשלב הבא
 3. טפלו מראש בכתם בכמות קטנה של נוזל OMO אולטימטיבי כדי לחתוך את קרם ההגנה השומני. הניחו לחומר הניקוי לעבוד עד 30 דקות ולאחר מכן כבסו את הבגד עם בגדים דומים לפי ההוראות על תווית הטיפול (בחרו בכביסה קרירה או חמה ולא חמה, מכיוון שהחום עלול להציב את הכתם)
 4. תן לבגד להתייבש באופן טבעי, רצוי באור שמש ישיר כדי לקבל מעט כוח הסרת כתמים מקרני השמש (זה עובד טוב במיוחד עם כתמי קרם הגנה על בגדים לבנים). הימנע מייבוש הפריט במייבש הכביסה מכיוון שהדבר עלול לגרום לכתמים שנותרו בבד
 5. אם הכתם עדיין שם לאחר שהבגד התייבש באופן טבעי, חזור על התהליך משלב 3

הסרת כתמי קרם הגנה מבגדים עשויים משי

כיצד להסיר כתמי קרם הגנה
כיצד להסיר כתמי קרם הגנה.

אם סיימתם עם כתמי קרם הגנה על חולצת הקיץ או שמלת המשי שלכם, אל תפחדו - תוכלו לנסות לפזר על הכתם קורנפלור או סודה לשתייה, ממש כמו בשיטה למעלה. אם תווית הטיפול ממליצה על כביסה ביד, ניתן לנסות להסיר את כתם קרם ההגנה על ידי שטיפת הבגד ביד בגיגית של מים פושרים וקצת חומר ניקוי שנוסח במיוחד לשטיפת ידיים של פריטים עדינים (לקבלת הוראות מינון יש לעיין בתווית המוצר). שימו לב במיוחד לכתם ושטפו את הבגד במים מתוקים לאחר מכן. תן לבגד להתייבש באופן טבעי.

אם כתמי קרם הגנה עדיין שם לאחר התייבשות הבגד, מומלץ לבקר אצל ניקוי יבש מקצועי כדי לקבל עצה. משי יכול להיות מסובך והוא לא מגיב טוב לניקוי נקודתי, וזו הסיבה ששטיפה של כל הפריט במים קרירים או פושרים היא בדרך כלל רעיון טוב.

עכשיו אתה יודע איך להסיר כתמי קרם הגנה מבגדים, שום דבר לא מונע ממך לצאת אל השמש להרפתקאות חדשות תוך שמירה על ביטחון מפני קרני ה-UV של השמש.

 • יש לגרד בעדינות את עודפי קרם ההגנה
 • פזרו אבקה סופגת על הכתם והניחו לעבודה למשך שעה ולאחר מכן צחצחו אותה
 • אם ניתן לכבס את הפריט, טפלו מראש בכתם עם OMO Ultimate Liquid והשאירו לעבוד עד 30 דקות
 • כביסה בטמפרטורה קרירה עד פושרת בתוכנית רגילה
 • הניחו לבגד להתייבש באופן טבעי, רצוי בשמש ישירה אם הוא לבן
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לכבס חליפת צלילה?
 2. איך משתמשים במייבש כביסה?
 3. איך להסיר עובש מבגדים?
 4. כיצד להסיר שומן מבגדים?
 5. כיצד להסיר כתמי שוקולד מבגדים?
 6. כיצד להסיר כתמי חרדל וכתמי רוטב?