איך משתמשים במייבש כביסה?

ופירושו שניתן להכניס את הפריט למייבש הכביסה
ריבוע עם עיגול בתוכו הוא סמל הייבוש, ופירושו שניתן להכניס את הפריט למייבש הכביסה.

האם אתה יודע איך להשתמש במייבש הכביסה שלך? במאמר זה, אנו מסבירים את כל מה שאתה צריך לדעת על סמלי מייבש כביסה, הגדרות ועוד.

כולנו ראינו את התרשימים על התוויות של הבגדים שלנו, אבל באיזו תדירות אתה לוקח את הזמן כדי לזהות מה הם בעצם מתכוונים? הידועים בתור 'סמלים נפוצים לטיפול', לעתים קרובות קל להתעלם מהם כשהשכל הישר משתלט - אבל כדאי לשים לב אליו במיוחד לסמל הייבוש במייבש כביסה.

בעת שימוש במייבש כביסה, חשוב לשים לב לסמלים על תווית הטיפול - יש פריטים שלא מגיבים היטב לייבוש בכביסה! ניתן גם לרענן בגדים על ידי ייבושם על אש נמוכה למשך מספר דקות.

למה לייבש במייבש?

הידיעה מתי וכיצד להשתמש במייבש לא רק תאיץ את תהליך הכביסה שלך, אלא גם תמנע כל הצטמקות. מייבש כביסה מזרים את הבגדים הטריים שלך באוויר חם ויבש, בתוף גדול יותר ממכונת כביסה, כדי לייבש את הבגדים שלך בצורה שווה יותר ולהפחית קמטים. זה אומר פחות גיהוץ.

מה המשמעות של סמל המייבש?

פענוח סמלי הטיפול הנפוץ הוא הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע, ויכול להצביע אם וכיצד להשתמש במייבש עם הבגדים שלך. ריבוע מייצג את תהליך הייבוש עם עיגול בתוך הריבוע המציין שהפריט מתאים לייבוש במייבש כביסה. אם לסמל יש איקס גדול דרכו, הפריט אינו מתאים לייבוש במייבש כביסה. שתי הנקודות הכלולות בתוך העיגול מסמלות ייבוש במייבש על אש גבוהה, כאשר נקודה בודדת מסמלת ייבוש במייבש על אש נמוכה.

לא כל הבגדים יכולים לעמוד בייבוש במייבש כביסה, לכן הקפד לבדוק תחילה את התוויות עבור סמל ייבוש המייבש. היזהרו במיוחד מפריטים משי, סריגים, עדינים ופריטים לניקוי יבש בלבד, שכן אלה עלולים להיות מועדים להתכווצות ולעוותות.

מתי וכיצד להשתמש במייבש בחום גבוה

עבור כותנה ובגדים שלוקח יותר זמן לייבוש (ג'ינס, מגבות, סווטשירטים וכו') השתמשו במייבש הכביסה בחום גבוה. זו גם האפשרות הטובה ביותר עבור אותם מקרים שבהם הזמן לא בצד שלך, ופתאום אתה מקבל ערכת ספורט בוצית שיש לנקות למשחק הכדורגל של אותו בוקר.

שתי נקודות בתוך העיגול אומר שאתה יכול לייבש את הפריט במייבש על אש גבוהה
שתי נקודות בתוך העיגול אומר שאתה יכול לייבש את הפריט במייבש על אש גבוהה.

טיפ עליון לייבוש במייבש כביסה: הנח מגבת יבשה עם המטען הרטוב שלך כדי לעזור לספוג את עודפי המים ולקצר את זמן הייבוש.

מתי וכיצד להשתמש במייבש על אש נמוכה

ייבוש בגדים בחום נמוך לאורך תקופה ארוכה יותר יעזור להסיר קמטים ולמנוע מבדים לאבד את המתיחה שלהם. זכור לשים לב לנקודה הבודדת על סמל המייבש, ואם יש לך ספק, בדוק תחילה את הוראות היצרן.

טיפ מוביל לייבוש במייבש כביסה: רעננו בגדים יבשים על ידי ייבוש במייבש כביסה במחזור חום נמוך למשך חמש דקות.

כיצד להשתמש במייבש

לאחר שהוצאת את הבגדים הרטובים ממכונת הכביסה, השאר לייבוש קל לפני הפרדה לערימות חום גבוה/חום נמוך. ארגון הכביסה שלך בדרך זו לא רק יחסוך לך זמן, אלא גם כסף. ככל שהבגדים שלך רטובים יותר, כך נדרש יותר חשמל לייבושם, אז אל תתפתו לשים מגבת ספוגה עם חבורה של עליוניות דקיקות.

הבגדים שלך גם יתייבשו מהר יותר ככל שתערמו פחות לתוך המייבש, אז היזהר לא להעמיס עליו (כ-5-6 ק"ג של כביסה יבשה הוא המשקל המרבי המומלץ) ובדוק תחילה אם יש כיסים רופפים או שאריות מארוחת הצהריים - מקל של מסטיק או עט דיו יכול להוביל ליותר מבלאגן קטן! סובב את החוגה להגדרה הנכונה ולחץ על 'התחל'. לאחר סיום הייבוש בכביסה, הסירו בגדים וקפלו או תלו כשהם חם כדי להפחית קמטים ולמזער את הגיהוץ.

זהו - מדריך שלם לייבוש במייבש כביסה. תהנה מהבגדים החמים והיבשים שלך!

  • ריבוע עם עיגול בתוכו הוא סמל הייבוש, ופירושו שניתן להכניס את הפריט למייבש הכביסה.
  • איקס גדול דרך הריבוע אומר שלא ניתן לייבש את הפריט במייבש.
  • שתי נקודות בתוך העיגול אומר שאתה יכול לייבש את הפריט במייבש על אש גבוהה.
  • נקודה אחת בתוך העיגול פירושה שאתה צריך להשתמש בחום נמוך.