באיזו תדירות כדאי לכבס את המצעים? מדריך לשטיפת מצעים

שמור על הסדינים שלך נקיים ורעננים עם המדריך הזה לשטיפת מצעים
שמור על הסדינים שלך נקיים ורעננים עם המדריך הזה לשטיפת מצעים.

שמור על הסדינים שלך נקיים ורעננים עם המדריך הזה לשטיפת מצעים. הוא כולל עצות שימושיות באיזו תדירות לכבס סדינים והמוצרים המומלצים לשימוש.

בשבת בבוקר כדאי לבלות במיטה, ואין הרגשה טובה יותר מאשר להתעורר ולזכור שזה סוף השבוע. מבייגל וקרואסונים ועד ביצים מטוגנות ומטגנים מלאים, כולנו נהנה מארוחת בוקר במיטה בשלב מסוים בחיינו, אבל לא רק כתמי מזון יכולים לעורר אותנו לשאול: "באיזו תדירות כדאי לרחוץ את המיטה גיליונות?"

שמור את הכריות שלך טריות על ידי אוורור מדי יום. על ידי הנחתם בבוקר או לפני השינה, אתה יכול לעזור לכריות לשמור על צורתן ולאוורר כל אבק ולכלוך מתמשכים.

באיזו תדירות כדאי לכבס את המצעים?

לדעת באיזו תדירות לכבס סדינים היא שאלה נפוצה. לכלוך ואבק יכולים להצטבר במהירות, ובעוד ההחלטה באיזו תדירות לכבס מצעים עשויה להיות עניין של העדפה אישית, למרבה הצער אנחנו לא לבד במיטות שלנו - אנחנו מתמקמים בלילה עם קרדית אבק מיקרוסקופית, בין היתר.

אז, באיזו תדירות כדאי לכבס מצעים
אז, באיזו תדירות כדאי לכבס מצעים?

קרדית האבק אינן ההפתעות הנסתרות היחידות האורבות בסדינים שלנו, ולמרבה הצער יש לנו רק את עצמנו להאשים בנוכחותן. בכל לילה אנו משילים מיליון תאי עור, מלווים בשמן וזיעה. אם אתה לא שוטף את המצעים שלך באופן קבוע, זה מוסיף למשיכה של המיטה שלך לקרדית - אבל הוא פחות נעים עבור דיירי האדם.

אז, באיזו תדירות כדאי לכבס מצעים?

ככלל, כדאי לשטוף את המצעים והציפית פעם בשבוע או כל שבועיים. אי כביסה סדירה של המצעים יכולה לתרום לסבל מוגבר מבעיות בריאות כמו אלרגיות ואסטמה. אם אתה, בן זוגך או ילדך לא בריא, הקפידו לשטוף את המצעים מדי יום או, לכל הפחות, החליפו את הציפית בכל יום שהם חולים במיטה.

איך לשטוף את המצעים שלך

  1. הפרד את המצעים שלך משאר הכביסה שלך, וסובב את מכונת הכביסה למצב נמוך. כביסה במים חמים תכווץ את סיבי החומר, מה שעלול להחליש את החומר. שימוש בחומר ניקוי כביסה באיכות טובה כמו אומו הוא אידיאלי. הקפד לעקוב אחר ההוראות על הבקבוק.
  2. לפני כביסה של כל בד, בדוק תמיד את תווית הטיפול ופעל לפי ההנחיות המומלצות.
  3. לשטוף עם חומר ניקוי כביסה איכותי כמו Omo sensitive, להוסיף מרכך בד מתאים (כמו Comfort pure) לקצת נוחות וניחוח.
  4. לאחר סיום המחזור, תלה את המצעים לייבוש באוויר - אם הסדינים שלך לבנים, מעט שמש יעזור לשמור אותם בהירים. אם יש לכם מייבש כביסה, השתמשו במצב קריר.

זכור! טפל תמיד בכתמים בנפרד, לפני כביסה כללית. מסירי כתמים ספציפיים זמינים, אך היזהר לקרוא תמיד את הוראות היצרן ולהפעיל תחילה תיקון בדיקה.

  • השתמש בהגדרה נמוכה במכונת הכביסה שלך כדי להבטיח שהסדינים שלך לא יתכווצו.
  • בחר חומר ניקוי כביסה, כמו Omo sensitive, שנוסח במיוחד כדי להיות אדיב לעור שלך.
  • כדי להפוך את המצעים שלך לרכים במיוחד, הוסף מרכך בד כגון Comfort pure לכביסה שלך. זה גם יבטיח שהסדינים מריחים אפילו טרי יותר!
  • קרא תמיד את התווית על מוצרי הכביסה שלך ופעל בהתאם להוראות.